Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

lenkavano
19. led 2010

Zuzko doktor byl super nic takového naštěstí ani nenaznačil,ikdyž jsem to čekala.sice to zavinil Bob ale svedla bych to na sebe.

martinamil
19. led 2010

Tak Aleš snad má opraveno a vyrazí domů. Prý se mám těšit na tak špinavou bundu, že je na vyhození (ležel v ní celé dopoledne pod autem).

adelinka
19. led 2010

tak ja jsem byla venku stavit snehulaka...
na obidek jsem delala halusky...

petr rekl ze dneska dojede dom pujde s petanem sankovat..tak se mu jak naschval vysralo auto..me picne kuwa a tak je v servisu...

ale bude doma snad vikend

martinamil...no on zvracel obloukama od narozeni..byla to nejaka vrozena vada...jsem dva mesice nespala jak jsem se bala ze se me udusi...k tomu byl priduseny..tak genetika a ruzne vysetreni a vojtovka ....hnus ja byla aj 4x tydne po doktorech a nemocnicich......tenkrat jsem prisahala ze uz nikdy decka nechci a ted se me vsichni smeji ze uz chci 😀

martinamil
19. led 2010

Adél, aha. Kryštof má taky vrozenou vadu. Aleš tou refluxní chorobou taky trpí. Mají trošku jiný tvar žaludku a proto ta nevyvynutá jícnová záklopka víc trpí. A s vojtovkou mám taky zkušenosti. Kryštof je předčasný, takže neurologie, oční atd. A já mám metabolickou poruchu, takže i válčíme s výživou a vitamíny ☹

adricc
19. led 2010

ahoj holky tak jindra prijel v pondeli rano a zachvili zase jede to je pech 😠 teda chudinky deticky at se vam brzo uzdravi ja budu zase uklizet celej barak jsou tady truhlari a delaji schody teda zatim to zkousi meri atd. ale bohate mi to staci mejte se krasne pa

adricc
19. led 2010

jo a jeste jak se zjistuje ten reflux adamek od narozeni taky hodne blinka a ted jsem zjistila ze vic moje mliko nez um to je zajmavy co?

martinamil
19. led 2010

Adricc, byli jsme na ultrazvuku. MM je je řídké, UM je hustější. My máme stále antirefluxní mléko. Buď MM zahuštěné Nutritonem nebo Bebu A.R. (je zahuštěná hypoalergenní)

martinamil
19. led 2010

Holky, jen pro zajímavost

https://www.youtube.com/watch?v=GU0JKzhnsH8

Aleš posílal video jak to vypadá (ležel pod tím půl dne a to je to snížený lowdeck).

kaliska
19. led 2010

marti...hezké,jak to vidím,tak je mi kosa jak blázen 😨 ...řidič,ten těžkej život má 😉 😀
ten můj jezdil předloni odtahovým speciálnem pro kamiony a kolikrát takhle strávil celý den v zimě,než se jim podařio vytáhnou kamion z příkopu,takže o špinavých bundách z celodenního ležení někde pod kamcem bych mohla taky vyprávět story 😀

marti457
19. led 2010

No martimil pěknýýýýý 😝 úplně jsem chtěla napsat ty v.le 😅

lenkavano
19. led 2010

marti teda slušně zasněženej kamaz 😉 jsou jak eskymáci.
dala jsem do alba našeho maroda.

marti457
19. led 2010

Jéé chudinka Lenička ☹
A koukám, čepička jí je velká, co? Přitom našemu Lukáškovi byla 😲

kaliska
19. led 2010

😅 bobiška malá,tak ať se vám to co nejdříve zahojí 😉 ...ale je nádherná,v těch šatičkách vypadá jako ty kreslené holčičky z obrázků...jestli si pamatujete,bylo jich několik,chlapečci a holčičky,s kytičkama,košíčkama,konvičkama,chlapeček jak nese prut na ryby a už si další nepamatuju 😀

mamiinka
19. led 2010

Ahojik a předem zdravím a přeji hezky večer jsem taky manžel kamionák a gratuluji tvému mužíkovi k opravě na cestách vím očem mluvím také jsem jezdil finsko v tomto počasi a jeto hrůza hrůzoucí ,ale jsou dobří když se jim to podařilo opravit a proto se jen dotáži co opravovali já tet už jezdím na druhou stranu do GB tak zatím jim držím pěsti at štastně dorazí domů já si tet užívám dovolený v rodiným kruhu .

marti457
19. led 2010

Jejej 😲 chlapa jsme tu snad ještě neměly 😀 nebo aspoň já nepamatuji 😉 zdravím Tě

mamiinka
19. led 2010

Ahojik zdravím a přeji hezky večer jsem přihlášen na svoji ženušku ja sem nechodím ,ale ma ženuška jo chodí vás sem šmirovat 🙂 🙂 🙂 a ja reaguji na ten odkaz toho kamionaka ve finsku take sem kamionak viš tak proto jen jsem se ptal co opravovali tak vam tady preji hezkou diskuzi a zatim doufam žemi bude odpovězeno a preji jeste jednou hezky vecer vsem tady.

martinamil
19. led 2010

Mamiinko, nebo spíš tatínku něco na brzdovém systému. Zůstala mu viset ručka. Nejprve si mysleli, že je to zamrzlé, ale nebylo. Co přesně dělali nevím, byl tak nasr... a vymrzlý, že mi jen řekl, že uřezal hadice, spojil je téčkem a jede do Rovaniemi, kde je autorizovaný servis Iveco. Servisáci prý dobrý, nějak se dohodli, ale bohužel je bezpečáci nepustili až k autu. Takže taková improvizovaná oprava a jede bez ručky (což oba víme, že je na h....). Opravoval v Muoniu (cca 200 km nad Polárním kruhem).

On tam jezdí pravidelně, každou zimu několikrát. Ale jinak je na mateřské se synem. Se speciálem jezdí teď brigádně. Určo dá podrobnosti na "svého Modrého koníka" = www.truck-forum.cz. Jukni tam. Běží pod nickem Alešák.

Před 2 roky jim tam kleknul Magnum a vrátili se domů 23.12. s omrzlinami (tady bylo +8°C) a na pohotovosti na ně koukali divně. Kam Ty jsi jezdil? A čím? Plachta nebo mrazák? A odkud jsi?

adelinka
19. led 2010

ahojky.
je mame tady truckera 😵
tak ja valim..muzik rano vali na rakousy a synek me tady jeste jeci 😠
dobrou 😔 😔

mamiinka
19. led 2010

Aghojik jsem ok Kamenice nad lipou ,ale jezdim v Českych Budejovicich už delši dobu a zatim tedy dobrý a tu mateřskou dovolenou mu zavidím já bych jí taky bral musí to byt super a on tohle má takoví odreogování co si jen tak vyjede a myslím si že zase rád bude chvili doma co žese nikam nepožene po takoví perný jizdě to tak vždicinká je jak nemá své auto a jede z půjčeným tak se vždy něco podělá toje zakon schválností ja jinač jezdím ze scanii a tedy nepujčuju jí 🙂 🙂 🙂 ,ale kdysi jsem jezdil do finska do města kankanpana myslím že se to tak nějak jmenovalo a to jsem ještě jezdil přes polsko lotišksko litevsko a tudy a ja si myslim že tet tvi muzik jezdi urcite z nemecka vid lodi do helsinek a tudy po ose ze mi to meli horsi pres rusaky ale zase to bylo zaživnější.

mamiinka
19. led 2010

jo a jinač jezdim z pachtou mrazak nemusim nechci aby mi rval za posteli agregat a zase na plachte mas aspon trosku pohybu vis a na mrazaku nic clovek moc zlenivi a ja mam vsobe jeste takoviho maliho certika potrebuji pohyb 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mamiinka
19. led 2010

a malem bych zapoměl z finska jsem se vratil taky jednou 23.12odpoledne a byli to krasny vanoce s rodinkou.

martinamil
19. led 2010

No nevím, zda se doma ohřeje. Odjížděl minulé úterý. V sobotu večer snad přijede, v pondělí bude skládat (i s Kryštofem) a 28.1. odjíždí zase Švédsko-Finsko (Gällivare a pak Muonio). On jezdí pořád svým autem. Nechali mu ho a souprava čeká na jízdu. Je to speciálka. Tato je v republice jediná a podobné jsou ještě 2. Vozí prototypy, výstavy aut, testy, závody atd.
Jezdí přes Německo a Švédsko. Z Rostocku lodí do Trellenborgu a pak "po pobřeží" přes Stockholm atd na Haparandu a tam buď na sever přes Pello do Muonia nebo na severo-západ do Gällivare.
O Rusku mi ani nemluv. Vezl tam jednou auta na výstavu a pitomci mu udělali špatné papíry. Stál tam ještě 14 dní po ukončení výstavy (v novinách velké titulky, jak měli vozy Škoda úspěch) a ony byly ještě na autě a brali tam auta z normálního autosalónu. Se vším všudy ta "točka" MB - Moskva a zpět trvala 15 týdnů. Nebyl však na to vůbec připraven. Jel na točku max. 14 dní. Katastrofa!!!

martinamil
19. led 2010

No to je normál. Už taky přijeli 24.12. a tyto Vánoce jsem se vůbec modlila, aby to stihli, protože pak neplavou lodě a je zákaz jízdy v ČR. Nakonec to, tedy přiznávám že za porušení 561 stihli. Kolečka (naštěstí nemá kartu) se musely rychle vyhodit 😉

martinamil
19. led 2010

Vím co to je jezdit. Mám papíry i D+E, tak že jsem se občas svezla. Aleš jezdil na mrazáku i na plachtě. (před mateřskou střídal plachtu se speciálem). Mrazák je pakárna kvůli dispečerům. dodržování pauz spíš vyjímka než pravidelnost. Na agregát si člověk zvykne rychle. Plachta jak kdy. Někdy pohoda, jindy pakárna. Tedy tu spíš dělám řidičům v práci já 😀 😀 😀 Ne tak zlé to není, když si mě ten jeden náš bývalý řidič vzal.

lucisa
19. led 2010

holky, vidím, že když se s..., tak se s....
opravy v mrazu u polárního kruhu musí být fakt lahůdka... hned to řeknu manžovi, až přifičí, po skotsku fičel hned do německa, taky chodí na truck fórum, tak mu řeknu, ať se koukne...

mamiinka
19. led 2010

tak se nezlob ,ale ženuška mi tady nadavá že lezu mezi žensky a jsem nucen odejiti a vzít si špediterku je krásná věc jak mi doma vypraví otom že se to odjet musí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jináč platíme penale 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 no a to že jsi taky parkrád jela jemoc hezky aspo víš ze to doopravdy na cestach neni někdy jednoduchy jako nekteří špeditéři nemají ani na nakladak papiry a říkaji jeto v pohode dolitnes tam a slozis nalozis a si doma 🙂 🙂 🙂 🙂 a do moscvi jsem taky jezdil 2roky a dobry zážitky mam i ukrajinu jsem jezdil no proste balkan a tet uz jen prevazne zapad ale nejvic miluji GB tam tet jezdim pravidelne 3krad do mesice a AET tedy dodrzuji a to fest uz jezdim na kartu a mam jen svoji tak nechci vydelavat jen na pokuty vis a zadalsi se chci taky trochu vyspat 15hodin dene staci ne.

mamiinka
19. led 2010

koukamjsi z nymburku nejezdite taky do GB už jsem tam potkal auta z nymburku neni to vase firma

martinamil
19. led 2010

Moment, já nejsem speditér, jí jsem vrcholový zákazník 😉

Jasně, má to své výhody (umím si to spočítat) i nevýhody (vím co se může stát).

Karta, nejde jen o pokutu, ale o papíry jako takové. A udělat si je znovu po zadržení je docela mazec. Viděl jsi ty ceny autoškoly + profesáku? 😝 😠 ☹

martinamil
19. led 2010

Mamiink.tatínku píši soukromou zprávu

mamiinka
19. led 2010

jo jo jo už jsem ji četl i za znam tu firmu z praky ,ale nejezdil jsem tam nikdy tak nic a preji zezky vecer a pěkny hlídáníčko malinkyho určitě už spinká vid tak maš trochu času taknic a zatim paaaaaaaaaaaaaa a děkuji za pismenko zatim dobrou.