Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

kaliska
17. led 2010

Jaaa,já jsm kluka do těch 10ti měsíců kojila plně,nic jiného nechtěl a stejně to dostal,takže kojení není žádná záruka,že dítko nebude nemocné 😒 nás si tenkrát nechai tři dny v nemocnici,tuším,že jsme odcházeli už v pohodě,ale nevím,je to už skoro 5let nazpátek 😅
Divím se,že vás nechali doma,ještě s takovým průběhem 🙄 ...no já bych byla asi nervózní a šla do nemocnice sama,a a to špitály fakt nesnáším....tak doufám,že dneska už napíšeš dobré zprávy,že je malé líp 😨

adelinka
17. led 2010

ahojky holky
tak snad je male dobre..ja bych byla k smrti vydesena..
petan kdyz se narodil zase vsechno zvracel..teklo mu to nosem a pusou kosary 3m..pak sel v 9ti tydnech na operaci...v nemocnici jsem s nim byla 3dny u nas v UH a dr. me tvrdila ze si vymyslim a pak nas poslala do brna a tam nac do hodiny dr.bral na operaci ze neni nac cekat..do UH uz ani rodit nejdu to byla taky katastrofa 😖

andrejka10
17. led 2010

Ahojte maminky. Tak čo jaa, ako? Držíte sa? Dúfam, že je vám lepšie. Ak budeš mať chvíľočku čas, ozvi sa budeme radi. 😉
Náš Lukáško mával laringitídu od 2 rokov, pravidelne pri každej zmene počasia. A posledný záchvat mal tak okolo 10 rokov. Ale vtedy to bolo strašné. ležal na intezívke medzi komatickými stavmi. Preto, keď čítam, vaše príbehy, tak mi je až do plaču. Teraz je to už dobré. A Andrejka, tak tú som kojila do 3 rokov, aby som predišla takýmto stavom. Doma som s ňou bola do 5 rokov. Teraz chodí do škôlky. Po troch mesiacoch, čo som ju dala do škôlky tak dostala záchvat a odležala si v nemocnici takmer týždeň. ☹ A teraz mám veľkýýýý strach, lebo viem, že sa to opakuje.

No a teraz o našom tatíkovi. Jazdí na kartu a potrebuje urobiť 45h pauzu. Tatinov dispečer mu poslal aspoň 20 esemesiek, že nemá robiť 45 len 36 a to je malé porušenie aitra - nízka pokuta. No nezabijete ho???? To, že nemáme doma oktobrovú výplatu, to ho nezaujíma. Chcela by som vedieť, za čo by sme zaplatili potom pokutu. 😠

katarinka1107
17. led 2010

Ahojte. tak vas citam a... Jaa ako je Nelinke?? dufam , ze sa to zlepsi, bohuzial tieto stavy poznam ☹ Moj brat to maval ako tu uz pisala zuzik aj jemu sa to potom opakovalo , ale potom bol asi 6t vo Vysokych tatrach dostal sa do predskolskeho veku. Ako ako pises kojis aby bola zdrava, ono na tom je vewla pravdy,a le ak ma nejake dedicne dispozicie... nevyhns sa tomu, Baru som kojila 2,5roka a o rok na to vyfasovala kortikoidy, ale uz je dobre . Jurka som kojila 2 roky a objavil sa atopak, ale maju po mne geny..... darmo.Uvidis, mozno to ma iba teraz a bude ok, Velmi drzim palce a ked som precitala, ako si odhadzovala sneh aby si sla do nemocnice, bola si na to sama...... Uf Drzkajte sa , Damy pekny vikend, mame tatina doma , tak sme zas vsetci 🙂 😉 na tyzden

jaa
17. led 2010

Tak holky.
je to malinko lepší.ted hodinu spala a ani jednou nezakašlala.ráno to byla teda hrůza ,protože to vypadalo,že ji to vlezlo na průdušky.Nechce mi jíst a ,když ode mě pije ,tak to do ní hrozně žblunká.Asi ji ten hrtan bolí.Do zvhčovače dávám vincentku a fakt ji to pomohlo.Mám teda strach,jestli to nmá z toho,že jsme šli z hor do nížiny.je to jen 7km,ale tady je věčně inverze a tam krásně. 😠
žádná z holek,ani já,či mm ,jsme to nikdy neměli.Tak fakt nevím,kde k tomu přišla.V pondělí u dr vyložim,co všechno chci napsat,kdyby náhodou.....

lenkavano
17. led 2010

ahoj holky jdu vás pozdravit.máme trápeníčko Lenča se nám dnes ošklivě opařila kafem(nožičku a ručičku).

lenkavano
17. led 2010

Jaa s Nelinkou mě to mrzí,chudinka malá ☹ ,hlavně at už se to lepší 😉

jaa
17. led 2010

Leni.Jéje.byli jste někde???Proto kafe nepiju a ani čaj neberu tam ,kde je malá ☹ Ale ono se to někdy neuhlídá.Hlavně,že to nebyl obličejík. 😉 Ale musí ji to chudinku bolet...

marti457
17. led 2010

Ahoj Leni, pane jo, to máte holky věci ☹ ať to Lenču moc nebolí. Byly jste na pohotovosti? Nebo to není tak vážné?

adelinka
18. led 2010

ahojky
u nas je krasne nasnezeno.. 😵 ale hrabat se 200m k silnici 😝

at jsou deticky brzo fit 😵

zuzik31
18. led 2010

Ahoj holky, chudáci dětičky, snad se moc netrápí a už jsou fit? 😉
Jaa: Jak jste na tom? Už by měla být Nelinka lepší.

Tak nám taťka včera odjel. Takové slzavé scény, co předvedly děti, jsme už dlouho neměli. 😢 . Snad nám zase brzy přijede.

jola2
18. led 2010

čauvec holky tak mi máme tatku ještě doma nemá zpravený ještě auto (no pěkně mu ho střídači do........) no dnes jsem byla i ráda že ho mám doma bo taková kalamita 😒 .

marti457:ty jo ty jsi šikulka hezky ses rozjela s čepičkama 😉

martinamil:nějak jsem se v tom zamotala a nemůžu to nikde najít ale co jsem pochopila tak ty chodíš do práce i s malým Kryštůvkem a manža chodí taky do práce???? Takže je to vše na tobe???

lenkavano:ty jo chudáček Lenička tak ať se to brzy uzdraví 😉

adelinka:200m to je teda mazec 😝 to budeš mít teda svaly 😀

adelinka
18. led 2010

jola...http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/adelinka/al... a to neni cely pohled 😝 mam jen speky svaly ne 😖

no muj snad dneska dojede..naklada v rakousku do zlina 😀

martinamil
18. led 2010

Děvčata zdravím vás. Dnes jsem měla jet s Kryštofem do Jihlavy, ale když jsem koukla z okna a viděla Dopravní zpravodajství, tak jsem to raději vzdala. Nechci riskovat uvíznutí s Kryštofem někde na silnici.

Marti (Jaa) doufám, že už je Nelle dobře. Já si to vůbec neumím představit, asi bych umřela strachy! ☹ Jednu výhodu ale oproti vám máme. My spíme celoročně u otevřeného okna. Takže i Kryštof má od mala výcvik. Tedy bychom se nemuseli na noc nabalit.

Leni, doufám, že je i Leničce lépe. Opařeniny jsou fuj!

Jolo, já chodím do práce a Aleš je na rodičáku. Ale aby doma nezblbnul, protože jezdí od 18 let, tak si občas vyjede brigádně se speciálem. Na firmě nezaškolovali jiného řidiče ani nedělali utajení. Takže když je práce na speciál jede on, když není, tak jeho autem jede s plachtou střídač. Nechali mu firemní telefon a vlastně stejný plat. Já, když je Aleš pryč, si beru Kryštofa do práce. Co si budeme nalhávat. Je to mazec. Na plný úvazek v práci a ještě dítě a domácnost. Ale známe to všechny. A jsme na to i již zvyklé.

Objevila jsem, že v Říčanech je možné o víkendu si na hodinu pronajmout bazén pro miminka na plavání bez instruktorky. Tak jsem to vyzkoušela. Je to super, Kryštofovi se moc líbilo, akorát mi pak usnul při oblékání a pak spal 3,5 hodiny (to neznám, přes den mi totiž vůbec nespí).

Od sobotního večera napadlo a nafoukalo cca. 20 cm sněhu. Průběžně jsem to sice odhazovala, ale ráno tam zase bylo 5 cm. Tak už jsem to vzdala a čekám, zda ještě něco napadne, že to odklidím naráz. Nemám ráda ten bílý bordel. Příští rok už to bude lepší, když z toho bude mít Kryštof radost, ale mě to vadí. Nemám ráda zimu!!! ☹

martinamil
18. led 2010

Jé, Adélko, super (nejsem škodolibá) nejen my odklízíme polovinu města 😉

http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/martinamil/...

Odklízíme nájezd do dvojgaráže (pa vlevo dole co kouká), silnici před garaží, aby jsme to neujezdili a pak (tedy za pomoci sousedů silnici k bráně a pak ještě za branou k hlavní silnici, protože to nám město neodklízí, takže vlastně tak, jak je to vyfocené. Je to sice fotka z jiné situace, ale fakt to teď nejdu fotit 😉 🙂

kaliska
18. led 2010

Marti,já si to neumím představit,asi to máte docela divoké....původně jsem taky uvažovala o práci,ale se třema dětma to moc nejde 😒 ,chci podnikat ,vím v čem ,ale nemám na to čas a prostor 😠
Adel,můj nakládá v Itošce(mají tam 10 stupňů 😎 ) a pak někde k Brnu,firma je u Zlína,tak doufám,že pak půjde alespoň na dva dny domů 😀 ,ale to bych asi chtěla moc,když tam teď začal 😅

martinamil
18. led 2010

Kalisko, někdy to je docela mazec, ale... Stanovíš si priority: 1) dítě, 2) práce a ten zbytek se nějak vždy udělá. Mám poznatek. Necháš-li bordel v bytě, on sám nezmizí. Prostě počká. Takže se nenervuji, nestresuji, protože mi to stejně není nic platné.

Před těhotenstvím a mateřstvím jsem pracovala 6 dní v týdnu 15-18 hodin denně, takže jsem zvyklá. Čas? Jedna velká neznámá, ale vím, že když opravdu chceš, nebo musíš, tak ten čas najdeš. Sice na úkor něčeho jiného, ale najdeš.

Aleš už jel dnes nakládat do Muonia (Finsko) a v sobotu bude skládat u Wolfsburgu (Německo) a pak domů. Ale psal mi sms, že tam začalo šíleně chumelit. Asi k nim došlo to, co bylo tady 😉

hanulik
18. led 2010

Ahoj holky, koukám, samé smutné zprávy. Tak ať jsou dětičky co nejdříve fit. 😉

Manžel je v Anglii v Oxfordu, prý tam mají 8 stupňů a sluníčko.

Marti, hlasím, že u nás v Jihlavě je dneska po dlouhé době naopak krásně. Vůbec si neumím představit, že by někde byla kalamita. U nás svítí sluníčko, na okně mám 10 stupňů (ale jsme ve třetím patře a okna máme na jih, je to jen taková berlička). Sníh se zmenšil na polovinu.

andrejka10, někteří dispečeři jsou prostě hovada. Manža by přes to taky nejel. I když oni by mu v práci asi pokutu zaplatili. Jenže když to udělá parkát, tak je to v Německu na basu.

adelinka
18. led 2010

kalis..je ja chi taky podnikat..letos to snad rozjedu a muj chce pak jit na materskou 😀

tak muj psal ze snad do vecera dojede uz se tesim 😀 je od 4 pryc 😖

martinamil
18. led 2010

Holky, teď volal Aleš. Na polygonu se mu posr.... auto. Volali servis, ale servisáky k autu neppustí, tak popsali Finům (servisákům) co to dělá, zítra dovezou díl, vysvětlí jim, jak to mají opravit (Aleš s kolegou) a oni budou v tom mraze opravovat. Když se daří,.... ☹ 😖 To bude dohoda. Aleš anglicky spíš nemluví než mluví, tak jsem zvědavá jak jim popsali zavádu a jak jim oni budou vysvětlovat jak opravit ☹

marti457
18. led 2010

Ježiš martimil a to se ještě budou dohadovat po telefonu, ju? To bych do tel. ani nekvákla - to se hodně špatně asi domluví 😒

martinamil
18. led 2010

Marti, to snad ne. Volali servis, ten zůstal stát 15 km od auta - na hranici polygonu, vysvětlili jim co to dělá, respektive nedělá a tyto servisáci jim mají dovést díl a skicu zapojení. Sranda samozřejmě je, že tam dost mrzne (-22°C) a dělej něco. V zimních rukavicích to nejde a bez nich máš okamžitě zrkřehlé prsty ☹

Mě z toho klepne ☹

marti457
18. led 2010

Marti vydrž 😵

jaa
18. led 2010

Ahojky.
tak dneska kontrola u dr nic moc.Ve výtěrech má bacila,ale prý .,když je bez teplot,tak ji atb nedá.Divné je to,že ,když je to virové,tak to má rychle odeznít a to u nás jaksi neplatí...Čekám do čt a pak jdu znova k dr a budu na těch atb trvat.. 😠 😠 😠 Andrea má toho stejného bacila a bolí ji v krku.A jí ta atb dala. 😒 Mě začíná otékat nosohltan,tak mám obavy,že už ho mám taky.další dvě bolí hlava...Fakt na palici.nella už líp jí.Žádná sláva,ale je to lepší.Akorád,jak kašle ze spaní,tak mi opět poblila celou postel a i mě... 😠 😠 😠

adelinka
19. led 2010

dobre ranko...
u nas zase pada snih 😝

jaa..no snad bude brzo lip..to zvraceni v noci znam..sice je to jiny pripad..no petan kdyz se narodil tak me poblil i 2x za noc a 5x za den...denne jsem prala postele..vsechno..dr.si myslela ze se vymyslim ze mu nic neni..a pak jsem skoncila v brne na operaci...9tydnu ho nechala trpet ☹

martinamil
19. led 2010

Marti, nic jiného mi ani nezbývá. A to mu volali z firmy, že 28.1. znovu odjezd na sever. Tak nevím, zda se nemám seknout, že to nejde, že je na mateřské.

Marti (Jaa), alespoň, že je Nelle trochu líp. Já si to vůbec neumím představit. Ničí mě reakce na očkování a to vím, že není nemocný. Jak přežiji první nemoc? Brrr. Ať je vám, všem holkám, co nejdříve lépe!

Adelinko, co bylo malému? Kryštof blindí od narození. Vše zahušťujeme, má silný reflux ☹

marti457
19. led 2010

Martimil já bych se ozvala, řekli, že bude jezdit jen brigádně - to nemůžeš zvládnout, je to všechno na Tobě - ženská toho teda vydrží dost - a i jsi psala, že jsi zvyklá pracovat, ale s dítětem sedět v kanclu 😒 😝 občas se to asi dá, ale pak se to může najednou nahromadit 😅 Já bych teda byla nervák a odnášel by to malej ☹
A jak vůbec zvládli chlapi opravu auta?

Jaa ať jste brzy všichni fit 😉

A co Leni Lenička to popálení - je to jen lehké ? Nebo někam jezdíte na převaz? Snad to nebylo tak vařící. Já vím, když si tchýně zvrhla kafe na nohu, co s tím měla ☹

lenkavano
19. led 2010

ahoj holky 😉
marti včera jsme byli na chíře a zítra musíme na převaz.má to ošklivý,ale jizvu by mít neměla.už ale o ničem neví,lítá směje se tak ji to nebolí.tatka s náma zůstane ještě kvůli převazům týden doma,ptotože já se v kalamitě bojímn jezdit.dám pak fotky do albíčka našeho marůdka 😒

zuzik31
19. led 2010

Ahoj holky,
tak žádné dobré zprávy od vás neslyším.
Jaa: ta tvoje mudr. je nějaká divná, ne? Daneček teda na tu laryngitidu atb vždycky dostal. Zas na druhou stránku je to možná lepší, že je nemá. Až jí to zase příště chytne, tak s ní jeď na orl. Máte tam vyhlášené pracoviště pro děti. My jsme tam měli jet s Danečkem na operaci a doporučila mi to doktorka v Brně. Pro děti jsou nejlepší odborníci v orl v Brně a Pardubicích primář Chrobok. Nevím, jestli se dá k němu jít normálně, my tam byli z protekce, protože mamka je z oboru, ale zkusit to můžeš. 😉 😉 Dneska bez protekce nic nejde.
Leni: chu

zuzik31
19. led 2010

Leni: chudinka Lenička, ta musela trpět. Ale děti se z toho rychle dostávají, spíš to víc bolí nás než je. 😉 Doufám, že jste aspoň natrefili na dobrýho doktora nebo doktorku, která ti nic nevyčítala a nenaznačovala, že jsi neschopná matka. Já jsem teda vždycky (2x) měla smůlu a na takovýho magora natrefila. Cítila jsem se hrozně, jenom, když jsem dítko přivezla a oni mě pak úplně sebevědomí rozdupali. Hrozný ☹