Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

martinamil
20. led 2010

Marti (Jaa) 😀 😀 😀 a nezapomeň na svítící hady, nové záclonky, pořádnou trubku, dlouhou kroucenou hadici na ofukování prachu a mnoho dalšího. Znám dobře. A to když si Aleš vystěhovával nějaké věci z auta, tak zaplnil polovinu garáže a to tam většinu nechával, protože věděl, že s tím bude dál jezdit. Vyndal jen "zbytečnosti" 😉 🙂

No jo, mazlí si tu svojí garsonku. Vždyť jsou v ní skoro pořád.

jaa
20. led 2010

MaRTI.Hadi ,ani záclonky nechce.Ale musí mít super trubku podtlakovku,,,,to jo... 😀 Deset navigací,měničů ap...

jaa
20. led 2010

Holky.tady soutěžíme o fotečky.Tak bych prosila odkliknout u každé fotky :to se mi líbí.je to prvních 5 fotek.
Díky..
http://www.facebook.com/photo.php?pid=150604&l=...

marti457
20. led 2010

Marti (jaa) já vás tam nenašla ☹

jaa
20. led 2010
marti457
20. led 2010

Fotka se mi ukáže - Nella a Marťa, i pod fotkou že tato fotka se líbí Lucii, ale já na nic nemůžu kliknout, jen na tu fotku a tam se mi pak ukážou tvý přátelé 😒 Asi proto, že nejsem registrovaná ???

jaa
20. led 2010

Marti.Asi jo.šKODA☹((
Jinak si nechám na jaro udělt bekovkju se šálkou.Zkusíš ještě nějaký plastický vzorek???

marti457
20. led 2010

Jaký plastický vzorek??? Jsem asi natvrdlá nebo už ospalá 😀 😀 😀

jaa
20. led 2010

pošli mi maila.pošlu obrázek.

marti457
20. led 2010

Už jdu chrnět - ráno mi to vysvětlíš, ju? Dobrou 😉

jaa
20. led 2010

vyžumrám od Lenky ještě odkaz na její stránky.Háčkuje krásně,ale draze.Pak ti ho pošlu celý.ted jen ty bekovky.

jaa
20. led 2010

máš to tam.Co na ně říkáš???

marti457
20. led 2010

Tak ju 😎

jaa
20. led 2010

Budddeš mít pak mustr na další... 😉

marti457
20. led 2010

Hmm tak ty jsou krááásný

jaa
20. led 2010

zkusíš???

jaa
20. led 2010

posílám další..

jaa
20. led 2010

myslím,že nudit se už ted nebudeš 😀 😀 😀

martinamil
21. led 2010

Martinky, nekde to proto, že je to odkaz (ten spodní) pouze na tu jednu fotku. Marti (Jaa) musíš vložit odkaz celého albumu - to je ten pod přehledem fotek

jaa
21. led 2010

Marti,když ono to v těch soutěžních nejde ☹ ☹ ☹ ☹

zuzik31
21. led 2010

Ahoj holky,
tak jsem si s Danečkem užila noc. Dostal také laryngitický záchvat a celou noc jsem ho poslouchala a chladila mu krček. Dneska jsme byli u doktorky, dostal Prednison a říkala, že za 2 dny by měl být čipera, tak uvidíme.

Manža mi zase do auta odtahal skoro všechny hrnce a pánvičky. Třídil mi to s tím, že mě v tomhle neviděl vařit, to jsem nepoužívala, ten je na nás zase moc malej a protřídil mi to tak, že jsem si musela dokoupit další hrnce 😀 . On jako vyučený kuchař potřebuje mít spoustu nádobí.

Jinak drahé oblečeníi jsem mu do auta zakázala. Zničil to nebo ztratil a to nemá cenu.

Občas ho taky podráždím, že v tom svém kamrlíku to má zařízené líp než doma 😀 😀 😀 😀 😀

jaa
21. led 2010

zuzi.Tak to jste si taky užívali,vid????Nella pořád není ok.Je mi právě divný,že každý tvrdí dva,až tři dny a jí to drží už dva týdny.Pořád má ten hnusný dusivý kašel.Dneska jsem dr nestihla,ale zítra jdem.Nelíbí se mi ...

zuzik31
21. led 2010

jaa: to určitě jdi a ať už s tím začne něco dělat, protože to není normální

jaa
21. led 2010

zuzi.taky si myslím,že to není normální ☹ Uvidím,co řekne zítra 😉 Ale je to už dlouhý... ☹

adelinka
21. led 2010

ahojky
jaa..no muj si taky porad kupuje koberecky.. 😀 😀 😀 😀 😀

a ja mu vzdy ke svatku ci narozkam neco taky koupim a on ma radost..ted jsem mu koupila novou antenu do kamionu a novy vysavac od ety.....atd atd 😀

no ja byla dneska nakupovat babicce na 80tiny a u nas bylo rano -11 hnussssssssssssss 😝 😝

jaa...mala je krasna..pridam si te na FB jo???

martinamil
21. led 2010

Ahojky holky,

tak podle poslední zpráv táta přijede v sobotu po obědě. Už se prý nemůže dočkat.

Já byla dnes malým plavat, aby tolik nezameškal. Kuk, takhle nám už vyrostl 😉http://www.facebook.com/photo.php?pid=30429689&...

Jsem si udělala radost a koupila mu koženou bundičku

jaa
21. led 2010

adel.JJ 😉
jdu mrknout na K 🙂 ryštofa

marti457
21. led 2010

Teda martimil, ten je velikej 😕 kolik váží? My byli na rok a půl prohlídce a Lukášek má 9,6kg, Kubik měl 10kg a to byl oproti všem prcek tak Lukášek je ještě větší prcek 😀 má 81cm

martinamil
21. led 2010

Marti, tak to vás dobíháme. V úterý jdeme na 8 měsíční poradu, ale podle naší váhy má 9,2kg a 76cm 😀

Roste strašně, na můj vkus moc rychle.

marti457
21. led 2010

Tak si ani moc neužijete oblečky, co? To my jooo, do roztrhání 😀