Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

merikac
12. srp 2010

@mel23 treba sa rozumne porozpravat a hned povedat, ze balenie kufrov, je to najednoduchsie, co moze byt,,,ze takto riesia problemy deti,,,,hlavne zachovaj chladnu hlavu a nepodliehaj panike,,vim,budes to mat asi tazke,,ale istotne to zvladnes a vsetko napokon dobre dopadne a udobrite sa 😉

lenkavano
12. srp 2010

mě už jede T domů bude tu každou chvíli.večer zase vyráží tak tu budu.

@marti457 teda s tím telefonem to je síla.......ach jo.takovej hezkej večer plný zábavy jste měli a pak takové rozčarování.

zuzik31
12. srp 2010

Ahoj holky, zdravím vás po mooooooc dlouhé době a vítám nové maminky. 😉
U nás se vůbec nic nezměnilo - já jsem pořád nezaměstnaná a manžílek vaří, i když pokukuje zase zpátky po kamionu. Chodí kouřit na balkon a vysloveně ty zaparkovaný kamiony u Kauflandu hypnotizuje. Doufám, že ho to zase nechytne.

zuzik31
12. srp 2010
zuzik31
12. srp 2010

poslala jsem pár foteček - ty květináče jsme dělaly s Karolínkou, Daneček má odpolední siestičku na zahradě a Karolínka přesvědčovala hafana, že se má jít schladit do bazénku. Povedlo se jí to.

marti457
12. srp 2010

@mel23 To Ti fakt nazávidím - chlapi!!! Ach jo 😢 Snad se to urovná a bude dobře, moc bych Ti to přála. Musí si to hlavně urovnat ten tvůj v hlavě co chce 😔

marti457
12. srp 2010

@zuzik31 Krásný fotečky, užíváte si léta 😉 Ten hafan v tom bazénku, to je nářez 😀

mel23
12. srp 2010

@merikac len ja nemam povahu sa niekomu prosit,aspon uvidim ci mu na nas zalezi alebo su to len reci

mel23
12. srp 2010

@marti457 len skoda ze pri tom urovnavani mu nemozem pomoct aby to bolo rychlejsie 😝

merikac
12. srp 2010

komunikacia dvoch ludi, nieje podla mna prosenie,,,, ☹

lenkavano
12. srp 2010

@zuzik31 tak já řeknu T až pojede k vám aby tvému manžílkovi zamával co ty na to? 😀 😀

lenkavano
12. srp 2010

@mel23 s mužem si sedni a popovídej si s ním narovinu. 😉

lenkavano
12. srp 2010

@zuzik31 ty květináčky jsou hezký 😉 jste šikulky 😉

merikac
12. srp 2010

babulky, chcem sa vas spytat ake mavate ucty za telefony??

lenkavano
12. srp 2010

@merikac já žádný.píšu sms z pc a T mi volá ze služebáku 😉

merikac
12. srp 2010

@lenkavano tak to mas fajn,,,moj nemoze mobil pouzivat na sluzobne ucely ☹ anase ucty su katastrofalne 😠

lenkavano
12. srp 2010

jo to věřím ....když T jezdil cizinu tak jsme platili okolo 4000 😉 v čechách to tolik nestojí 😉

jaa
12. srp 2010

@merikac Kolem 3-4 tisíc..Hlavně,že si koupil nový telefon s připojením a neumí se připojovat..Hmm,prý,že pak moc neprovoláme.. 😅 Volá pořád někomu a já jen nadávám,když přijde výpis...Pořád kecá s chlapama..Horší,než ženská.

jaa
12. srp 2010

@lenkavano leni a co práce??zatím tam manža zůstal jo???A peníze ok?

ada80
13. srp 2010

Aho holky jak se máte?Já nic moc je mě špatně od žaludku tak doufám,že to brzo přejde.Fakt super probuzení ☹

ada80
13. srp 2010

Mám to totiž dostat,ale místo toho je mě blbě 😒 mám sice hlad,ale jak se podívám na jídlo tak mě chuť hned přejde 😝

merikac
13. srp 2010

@jaa presne aj ja mam taky pocit, vzdy hovori ked s nim volam, ze nemoze tak dlho, lebo mame vysoke ucty,,,ale kazdemu kamosovi zdvihne telefon a vykecava sa,,,,a potom ma ide pri vypise slak trafit,,a on, ze ved daj si spravit vypis, ze nikomu nevolam 😠 to mi je prd platne, ked volaju jemu a je v zahranici, tak plati on 😠

merikac
13. srp 2010

@ada80 .......no mozno budete kocikovat o 9 mesiacov 😀

lenkavano
13. srp 2010

ahoj holky 😉
Adi taky mi ývalo takhle zle,hlavně mě vždycky strašně bolely záda a podbřišek. 😝
Jaa jo jezdí,kvůli Kubovi hlavně,ale ted jim asi před dvěma měsícema vrátili plat koro na výši co měli před krizí a je to znát.je to lepší.a práce jako taková se taky zlepšila.nestěžujeme si. 😉

lenkavano
13. srp 2010

Adi no jo to je fakt možná bude mít Vandička brášku nebo sestřičku 😵
Jaa když jsem probírala všechny práce v okolí tak mi stejně nejlíp vyšlo cargo....buzerace je všude...to si člověk asi nevybere.

ada80
13. srp 2010

hele holky nestrašte...to by teda byla náhoda
mě břicho nebolí jen záda tak uvidím

mel23
13. srp 2010

@lenkavano Uz som to skusala vela krat,ale viac menej rozpravam ja a aj tak je to figu platne

lenkavano
13. srp 2010

Adoi mě právě bolely záda když jsem to měla dostat 😉 ale co tak by byl další mimísek,vadilo by to hodně? 🙂

lenkavano
13. srp 2010

@mel23 když nechce muž naslouchat je to hrozné.mám kamarádku a tu manžel taky neposlouchal co říká,respektivě nechal ji at se vymluví a stejně měl svoji pravdu.zabrala až ses´psaná žádost o rozvod. 😒

ada80
13. srp 2010

no nevadilo,ale já jsem když jsem čekala Vandulku ležela měsíc a půl v nemocnici takže jsem si jí doslova vyležela a teď bych si to neuměla představit.