Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

katarinka1107
7. říj 2010

@andrejka10 teda to je pravda, Ako nám deti rastú 😅 😅 že na stužkovú ideš a toť ľa aká mladica 😅 .Inak dámy pekný deň prajem
@jaa s tými kalendármi si šikulka 😉

andrejka10
8. říj 2010

@jaa , takže matičná doska?? Fiha, no pokiaľ to máte v záruke tak fajn. 😉 A na tú pohľadnicu si rada počkám 😀

@katarinka1107 , že mladica. 😀 😀 😀 jóój, ale si ma pobavila. Ale je pravda, že pri malých deťoch sa cítim mlado. 🙂 🙂 Len moje kosti už akosi nestíhajú 😀 😀 😀 Lenže to nie je vekom, ale pohodlnosťou. Ale na niečo sa musím vyhovoriť. 😎

Babulky ako sa mávate??? Čo porábate? Šup sem s novými "pikoškami" 😵

jaa
8. říj 2010

@katarinka1107 🙂 program v pc to dělá skoro sám...
@andrejka10 Jj.přesně tak A je po záruce..

marti457
8. říj 2010

jaa tak nám taky asi na PC odešla prý základní deska, ale máme ho ještě v záruce (do konce tohoto roku, takže jen tak tak) Snad ho opraví 😝 😉

kitchima
11. říj 2010

Ahojte maminky. moj manzel sice nie je kamionak, ale pracuje v zahranici. prec je uz vyse 3 mesiacov a uz pocitam dni, kedy sa vrati. este 34. a hoci mam doma 2 deticky, je mi dost smutno ☹

lenkavano
11. říj 2010

@kitchima vítej 😉

kitchima
11. říj 2010

@lenkavano dakujem 🙂

marti457
11. říj 2010

Leni máš na všech ode mne hlas 😉

Kitchima vítej, když Ti bude smutno tak tady Ti s náma bude trochu lépe 😎

ada80
11. říj 2010

Ahoj holky tak my už máme od soboty taťku doma takže paráda. 🙂

lenkavano
11. říj 2010

@ada80 to je dobře to bylo vítání vid? 🙂

katarinka1107
11. říj 2010

@kitchima vitaj vitaj medzi nami 😉
@ada80 téda jasnačka že paráda, náš v nedeľu zase odišiel , príde o tri t 😒 😨 . som nakukla a prajem pekný večer 😵

kitchima
12. říj 2010

@katarinka1107 aj marti457, dakujem za privitanie 🙂 jaj, citam, ze tebe pride o 3 tyzdne. a na ako dlho pride potom domov? mne pride o 33 dni na 12 dni a potom zase na takych 5 mesiacov prec. ale teraz ked pride to bude parada... sa nam dcerka narodila pred mesiacom, este si ju nevidel ☹ teda na skype ano

marti457
12. říj 2010

@kitchima Tak to taťku moc nevidíte - to teda vůbec nezávidím ☹
Kam jezdí Tvůj manžel pracovat? K nám do Roudnice jezdí Slováci do fabriky, kde jsem měla kantýnu, chodili si ke mě nakupovat a vždycky jak otevřeli peněženku a tam měli fotky svých dětí tak mi jich bylo hzrozně líto 😕

kitchima
12. říj 2010

@marti457 on robi v irsku, takze by to mal daleko domov, len tak na navstevu. som pisala, ze nie je v pravom zmysle "kamionak". nema ani vodicak 😀 ale teraz myslim, ze tu vacsiu cast uz mame za sebou a pomaly uz odpocitavam dni. len skoda, ze sa nemam ani s kym porozpravat. syncek este iba tak blaboce... a tebe muz pride na ako dlho domov?

marti457
12. říj 2010

@kitchima Můj jezdí jen malým náklaďákem - může jet i o víkend a jezdí většinou jen Německo, Rakousko, Maďarsko a je za 2-3 dny doma. Někdy se jen vykoupe, zbalí svačinu a zase jede, ale pořád se vidíme. 😉

kitchima
12. říj 2010

@marti457 a tak aspon nieco 🙂 ale ja to neberiem nejak tragicky, lebo bude takto robit iba rok. a potom sa asi prestahujeme za nim. chcem aby si deti poznali otca. ale popravde, myslela som, ze to najprv nezvladnem. boli sme zvyknuti byt spolu kazdy den a zrazu toto. jaj

katarinka1107
12. říj 2010

@kitchima noo príde na týžden 🙂

kitchima
13. říj 2010

@katarinka1107 a tak to je super 🙂

andrejka10
13. říj 2010

Óóó, babulky, náš tatinko sa trepúri domkov. 😀 😀 😀 Teda aspoň dúfame. Ešte vyložiť Rumusnko a potom zrejme ho stiahnu na Slovensko. Je to síce týždeň skôr, ale poteší. 😀 😀 😀 Aspoň pôjdeme do Poľska na nákupy. Potrebujeme obleky na tú stužkovú. Aj pre starého aj pre mladého. A samozrejme niečo pekné pre maminku. 😝 😝 😝 Stráááášne sa teším. 😉

@kitchima, vitaj medzi nami. 🙂 Váš tatinko malú ešte v skutočnosti nevidel ??? Pááni, tak to sa musí ohromne teraz tešiť domov. 🙂 🙂 Tak nech vám tých zvyšných 30 dní preletí veľmi rýchlo. 😉

katarinka1107
13. říj 2010

@andrejka10 tak to by som sa na také nákupy tešila aj ja 😀 😅 . samozrejme , že nemôžeš zabudnúť na seba a niečo super si vyberieš 😉 ......že Rumunsko ,,, to by som sa tam aj bála 😝

andrejka10
13. říj 2010

@katarinka1107 , vy už máte tatina zase preč, čo?? 😉 Dúfam, že ste si ho aspoň poriadne užili. 😵 😵 No a náš taťko, tak ten stabilne ide domov cez Rumunsko. Pomaly sme si už aj zvykli. 🙂 Hoci niektorí vodiči z ich firmy tam boli možno 2-3 krát. A strach mám o neho stále. A to je jedno či je v Nemecku, Taliansku............ Veď to určite poznáš. Musí mi pravidelne prezvoniť na mobil a potom som spokojná, lebo viem, že je v poriadku. 😉

kitchima
13. říj 2010

@andrejka10 ahoj a dakujem 🙂 nie, este si dcerku nevidel a tak na tom skype to je take o nicom. aspon, ze nejake fotecky som porobila 😉 a vdaka, aj ja dufam, ze tento mesiac rychlo utecie

katarinka1107
13. říj 2010

ahojtééé 😉
@andrejka10 tak jasne, že je jedno kde je čo v Nemecku , či v Taliansku, len to Rumunsko mne je také divoké 😝 😝 Hej už je zase preč náš tato ,a le to my zase máme takú pravidelnosť, 3t mimo a 1t doma 😀
@kitchima si na tom ako asi skoro každá z nás tu 😅 😝 Náš Jurko keď sa narodil , tak si ho otec videl až ako trojtýždňového 😝 no čo mal také vianočné prekvapko 😀 😀 😀

kitchima
13. říj 2010

@katarinka1107 juj, nas tato uvidi malu az ako 2 a pol mesacnu a potom az ked bude mat vyse pol roka. no co, tato urobi, mama vynosi, porodi, vychova 😉

katarinka1107
14. říj 2010

@kitchima 🙂 😵 😅

jaa
15. říj 2010

Holky.fotky z oslavy ...,posledních dní ....a dortík jsem dělala sama.měl 4 kg... 😉

katarinka1107
16. říj 2010

@jaa čo na ne povedať ? no peknéééé 😉 a mobil , má nelis rovnaký , ako Jurášek 😅 mele to po anglicky a slovensky. Torta sa Ti podarila , dieťa ako vždy kataógové 😵 😉 🙂 Babuľky, príjemný víkend

jaa
16. říj 2010

@katarinka1107 No,už umí dle mobilu Heloo a bye,bye🙂)) 😉 Jinak,moc děkujeme...

katarinka1107
17. říj 2010

@jaa 😉 no nech sa páči 😉