Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

28jaja28
14. led 2011

@hanulik no to maš pravdu ja už tiež mam pocit že ma svoj vlastny život🙂))

28jaja28
14. led 2011

@krpeska a keby si musela???vieš kolkokrat som si to ja na začiatku hovorila že to nezvladnem,,a aj ked mam tie svoje depky s toho vždy sa s toho nejak dostanem,musim,inak by sme už ozaj neboli spolu a to zas nechcem...

krpeska
14. led 2011

@28jaja28 já vím že kdybych musela že bych to vydržela navíc tu mám ty svoje zbojníky ale nevím nevím obdivuji tě 🙂 🙂 🙂

28jaja28
14. led 2011

@krpeska tak ani neobdivuj nemaš čo🙂)ale deti aj ked su naše a zlate a robia nam radosť ti toho chlapa nenahradia

krpeska
14. led 2011

@28jaja28 to nenahradí ale kluci jsou velký tak s náma mlátí puberta tet čekáme vízo tak mám pořád co dělat jednomu škola jde druhýmu ne tak bojujeme každej den nad čtením a tak víš jak to myslím čas my utíká ten týden vždy nějak uteče 😉 😉

28jaja28
14. led 2011

@krpeska hej viem,to aj mne utečie tyžden ani neviem ako,ja už ani neviem aky je den kolkokrat,ono ubehne to,určite to mate vy doma vesele,puberta to je niečo ine ako tieto male deti,ale ako pozeram,ešte aj takych radosti si užiješ 😉 🙂 🙂

krpeska
14. led 2011

@28jaja28 babab užiju už aby to bylo a aby vše dobře dopadlo 🙂 🙂 🙂

lenkavano
14. led 2011

ahoj holky jdu vás pozdravit,máme doa tatku a chystáme se na vínko a karty.mějte se papa.zítra písnu. 😉

28jaja28
14. led 2011

@krpeska jasne že dopadne dobre len sa neboj,budete mať terezku🙂)kraaaasne meno,moja neter-krsniatko sa tak vola,,,,

28jaja28
14. led 2011

a ešte sa vam postažujem žienky dnes ma seklo v križoch to bola horšia bolesť ako porod,prisaham,chodila som v predklone ako stare babky,musela som zavolať mame,aby sa mi došla postarať o malu,prave v takychto chvilach je zle že som sama doma,,,,

lenkavano
15. led 2011

@28jaja28 to je mi líto,at ti záda brzy povolí. 😉

28jaja28
15. led 2011

@lenkavano včera som natierala a natierala asi mi pomohla konska masť,rano uplne v pohode ,,ale teraz už ma troška bolia,asi to chce viac ležať,ale da sa to pri malej??🙂

krpeska
15. led 2011

Zdravím tak já už jsem zase sama víkend vzal za své odjezd do anglie tak byl doma bez práce jeden den to je hrůza dneska mě to nějak vzalo ale to jsou asi hormony doufám 😉 😉 😉

krpeska
15. led 2011

@28jaja28 záda chtěj teplo a klid znám to ale bohužel s malou to půjde těžko tak at to brzo povolí 😉 😉

lenkavano
16. led 2011

@28jaja28 jak ti je už záda povolily?

krpeska
16. led 2011

zdravím Vás všechny jak se daří když už se nám ten víkend tak pokazil tak se jdem dneska vykoupat do bazénu potřebuju si protáhnout záda taky mě bolej ale to je těhotenstvím bohužela bude to asi nejspíš horší 😉 😉 tak třeba bazen pomůže tatku už máme v anglii ach jo ☹

lenkavano
16. led 2011

@krpeska teda toho máte pěkně daleko ach jo.nám odjede zítra ale od pondělí dalšího týdne bude mít dovolenou.užijte si plavčo 😉

krpeska
16. led 2011

Stána bude mít snad dovču až se narodí mimi 🙂 🙂 a z plavča jsem uplně kantare ale potřebovala jsem se protáhnout tet se jdem mordovat ze školou menšímu to moc nejde je to boj 😒 😒 😒

28jaja28
16. led 2011

@lenkavano povolili,ked som v relativnom klude,je to ok,ale dneska som bola vonku a potom som nemala pokoja asi mi bolo moc dobre tak som navarila,napiekla a ešte aj skrinky v kuchyni poukladala a teraz ma začinaju fest bolet tak mi treba,,,

krpeska
16. led 2011

@28jaja28 ahojky no měla si to nechat ustát práce neuteče nemá nožičky 🙂 🙂 🙂

28jaja28
16. led 2011

@krpeska ked ja som taka blba že ked mi je troška dobre tak sa vytešujem a hned musim niečo robit,,,no teraz už nebudem,kym to celkom nevyliečim

krpeska
17. led 2011

@28jaja28
@28jaja28 🙂 🙂 🙂 🙂 správný přístup 🙂 🙂 🙂

lenkavano
17. led 2011

ahoj holky jj to je uděl ženských,jen nám trošku otrne už fungujeme jakoby nic......někdy se nedá ani nic dělat.já už nebyla nemocná hodně dlouho a jsem za to ráda, taky tukám 🙂 ale většinou člověk ani neleží a nějak to překoná.

krpeska
17. led 2011

@lenkavano 🙂 🙂 bohužel je to tak a kor když jsou děti jinak to ani bohužel nejde o to horší je že máme chlapi někde kdo ví kde 😉 😉 😉

lenkavano
17. led 2011

@krpeska jj právě 😝 😉

marti457
17. led 2011

Ahoj holky, jdu vás pozdravit 😉
dneska je mi zle - přišla jsem z práce v 17h a pěkně jsem se byla vyzvracet 😝 🙄 dole tchýně prý celý den dneska taky leží a zvrací a na tchána zbylo hlídání Lukáška 😅

lenkavano
17. led 2011

@marti457 ježíš Marti máte nějakýho bacila atk aby to neskolilo ještě tchána ☹

marti457
18. led 2011

@lenkavano dneska je mi už dobře - uf 😉 Minulý týden tohle proběhlo u bráchy - jednodenní zvracení 😝

marti457
18. led 2011

@mazouchovatereza Ahoj Teri, copak je s tebou? Jak malá roste? 😉

krpeska
18. led 2011

Ahoj holky Marti to je dobře že ti je už líp za to já jsem dneska nějaká divná ani v noci jsem spát nemohla trošku mě tvrdne bříško ale to je asi normální já nevím po klukách si to už nepamatuju ale nic nebolí a pohyby cítím tak to bude asi dobrý tatka se nám začíná vracet večer vyjíždí a má to domu už jen 800 km tak to už jde tak uvidím kdy dorazí 🙂 🙂