Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

katarinka1107
18. bře 2009

no aj mne nevadi fabrika, skor ake su prac . doby. Deti same nemozu byt, ked mame tatu na cestach 😔 😉

hanka.h
18. bře 2009

marti - ať si trhnou, když nemají zájem 😀 Ono to s těma penězma tady u nás není zas tak růžové. Když nastoupím do práce někde ve fabrice tak nebudu mít o moc víc než teď na mateřské 😖 😖 😖 Dokonce můžu říct, že mám na mateřské stejně jak prodavačka v obchodě 😲 Teda je pravda, že mi tento rok ještě uznali přídavky, protože měl manžel min.mzdu, ale teď už to hóóódně zvýšil (zaměstnavatel mzdu) a tak už nám příští rok nevyjdou 🙄

katrin - jo ty pracovní doby jsou hrůza. Ale snad se zadaří a nějak schůdně to vyjde nám i vám 😉

martinamil
18. bře 2009

A já se tady teď křižuji, že mi přišla neschopenka 19.000 kč. Proti vám pohodička. Jen si člověk říká, proč platí tak vysoké pojištění, když pak nedostane ani 40% mzdy. Ale to je špatné téma. S tím nic neuděláme.

A kde máte partnery? Aleš je ve Finsku a zítra snad bude nakládat a pak dělat 24 pauzu.

hanka.h
18. bře 2009

marti - tolik neschopenku 😲 já když byla před neselýma 6 rokama na neschopence tak jsem měla 5500Kč 😅 Jóóóó jsou tu hodně malé platy ☹ ale člověk nic nenadělá, hlavně že nějaké penízky jsou. Každý je zvyklí na tolik kolik má.... no ikdyž o trošičku víc by nevadilo 😀

Roman (manžel) je někde v ČR, ale nevím kde 😀 jen vím, že ráno dojede 😎

martinamil
18. bře 2009

No já jsem na neschopence poprvé. A shodou okolností jsem dns dělala i daňové přiznání. Když si uvědomím kolik set tisíc jsem zaplatila jen za minulý rok na pojištění a kolik pak dostanu, tak se mi zatmělo před očima.

My už tady máme skoro jaro a Aleš tam má -8°C. Jsem ráda, že tady už bude hezky. 😉

hanka.h
18. bře 2009

Taky nám přijdou penízky z finánčkáku 😀 Úlevu dětí na daně měsíčně nevyužíváme, vyřizujeme to jednou za rok a taky nějaká korunka kápne i za mě 🙂

Jaro? No tak u nás to vypadá jako kdyby začínala zima 🙄 Dnes šíleně foukalo a zas napadl sníh, sice jen poprašek ale je to hnus, už chci taky jaro.

martinamil
18. bře 2009

Tak tady dnes bylo krásně - za oknem. Dodržuji klidový režim a ležím. Ale je pravda, že venku foukalo hodně, ale taky hezky svítilo sluníčko 🙂 Já už sníh ani zimu nechci ☹ 😢

hanka.h
18. bře 2009

😀 Tak já jsem doma od soboty, protože jsou obě dětičky nemocné ☹ Ale ráno jsme byli u doktorky a byla teda docela zima 😕 Pak krásně občas vysvitlo sluníčko 😎

Loučím se, jdu spát. Včera jsem šla spát pozdě a dnes mě "smraďoši" vzbudili o půl 6 😠

exjanka
18. bře 2009

AHOJTE
Tak Hanka plne ta chapem,aj ja mam straaasne milu svokru.
Tu bola vcera taka burka,hromy,blesky ze som sa aj pc bala zapnut.
Ach jaj zienky tak za robotu si moze zena nohy uchodit,hlavne ked sama je a vsetka starostlivost o deti je na nej.Ja som v byvalej praci musela vypoved dat po rodicovskej/robila som tak 8 hodin-od6,45 do 18,00 😉 /a teraz som si nasla pracu na pol uvazku/od oktobra/.Nezarobim majetok ale v pohode stiham s detmi,uvidime ako budeme stihat od septembra 🙂 .

katarinka1107
18. bře 2009

exjanka , to mas dobre. Ja som tiez rozmyslala, ze robota aj na poluvazku bude dobra na zaciatok. Hlavne pre to , aby som bola aj s detmi. No a kde mame tata? Na ceste niekde medzi Belgickom a Francuzskom. Dnes sme skypovali z B a vravel, ze ide do F 🙂 😉 . Tak este 1,5t a je doma. Janka, tebe uz pride teraz, nie? Ci dufas? 🙂

greta24
19. bře 2009

Vitaj Hanka !
Nas tata mal prist konecne domov, ale znovu ho poslali do Nemecka, takze uz treti tyzden je v prd... ! A to by mal byt podla zmluvy kazdy druhy vikend doma 😒 Nemozeme nikam ist, nic naplanovat, stale som na vsetko sama, no des. Tiez budem mat problem s pracou, skolku mam sice pod oknom, ale je tam naval, neni sanca sa tam dostat. Tata rozmysla, ze ked pojde maly do skolky, vykasle sa na kamion, aj ked ma tuto pracu rad, ale syna ma radsej, a chce si ho konecne uzit 😵

exjanka
19. bře 2009

AHOJTE
No Katka dobre ako dobre,dnes som sa dozvedela ze len do konca mesiaca mam zmluvu a nepredlzia ju ☹ ,aspon pol roka som robila.Snad sa podari nieco zohnat aj ked neviem neviem,Zvolen je o nicom co sa tyka roboty.
Ocik je vo F a uz konecne by mal prist,5 tyzdnov je dost.Jeej tak mozno sa nasi ocikovci raz aj stretnu 😀.
Gretka tak aj vy ste zbytocne cakali,to ani uz nic neplanujem a som si ista ocikom ked stoji pred domom 😉.No tak kamionisti maju pekne reci v zmluve ale skutocnost je vacsinou ina,bohuzial.Ja to mam komplikovanejsie-byvame v jednej dedine ,skolka je vo vedlajsej a do roboty som chodila do mesta/tam su skolky beznadejne prepchate/.
Ja pozeram ze aj tebe maly ide do skoly a ty drobacika mas 🙂.
Este ze som vas tu objavila baby kamionisticke aspon sa mam komu vystazovat,podebatit 🙂

hanka.h
19. bře 2009

Taky jsem si říkala, že zatím zkusím najít práci aspoň na půl úvazku 🙂 Ale vše se bude odvíjet až jak budu vědět jestli mi vezmou Karolínku do školky.

exjanka - že tě propustí z práce mě mrzí 😔, je to opravdu těžké... snad se ti brzy podaří nají si něco nového a třeba i lepšího 😉

Dnes je tady počasí, to je děs 😠 ráno krásně svítilo sluníčko, tak si říkám, konečně bude jaro..... ale teď to vypadá, že spíš začíná zima 😖 ....hustě sněží, fouká a je tam pěkná kosa.

katarinka1107
19. bře 2009

ahojte "kamionacky" 🙂 🙂 😉 . My sme prisli z vomku a Jurko mi zaspal v golfacoch. No a bolo slnecno, len fukal vetrisko. Zrazu sa zatiahlo a severak ze az. 😕 Teraz este spinkame, tak som vas prisla pozriet. Date si so mnou kavu? 😉 No my uvidime, ci Jurka zoberu do skolky. Ja som ho zapisala do Hc ,ale aj tu u nas mame skolku a aj dobru skolu. Lenze mame babky a dedkov v Hc tak keby bolo treba zbehnu 😀 . Inak byvame v Trakoviciach, co je asi 10km od Hc a je to hlvna tras HC a TT, tak sme v pohode. ked je aj auto tak nie je problem.

montinka
19. bře 2009

ahojte ako sa mate. ja som uz stastna ocino ma novu robotu.🙂 sice nebude robit sofera ale tak lepsie ako nic. hm ale hadam ma odtialto nevyhodite. 😝 vsak on sa urcite vrati k autam

katarinka1107
19. bře 2009

tak to je dobre montinka, hlavne ze sa to nejako vyriesilo. Aj ked asi celkom nie , ze?

exjanka
19. bře 2009

ahojte
Montinka hlavne ze je robota,ked si najde nieco lepsie najmenej je prestupit 🙂 .
Katka aj tu taky vetrisko cely den.U nas cistili potok a kadejake stroje tam boli tak Adama len tak mikalo lebo som ho nepustila na vetor.
Zajtra musim ocikovi volat,ani odvahu nemam,len dufam ze konecneeeeee ide domov.

greta24
20. bře 2009

Montinka, to je super, ze ma robotu, dolezite je, aby bolo na chleba. Nam by tata mohol prist - snad - v nedelu, takze ist k nasim uz nemame sancu. Takze nas caka dalsi osamely vikend... ☹

marti457
20. bře 2009

Ahojky holky, tak si tu čtu vaši debatu a jsem na tom ještě dobře 😕 můj manža jezdí náklaďákem, je to něco menšího, myslím do 7,5 tun tak nemusí dodržovat ty výkendy a má menší přestávky. Jezdil Anglii, teď většinou jen Německo. Takže v neděli večer odjede a do středy je doma, pak zas třeba v noci nebo ve čt ráno odjede a výkendy je většinou doma. 🙂

exjanka
20. bře 2009

AHOJTE
My sa konečne dožijeme ocíka,už čaká v Salzburgu 🙂 .Dnes som umyvala okna,prala zaclony,vysavala,zmyvala takze som celkom mrtva.Zajtra uz len varit.
Ahoj Marta,zavidime vikendy 😉

katarinka1107
20. bře 2009

no exjanka, akoze mrtva, ved plav do kupelne, holit nohy , robit peeling a dat masku na tvar aby si bola zajtra ako filnova hviezda 😀 😀 😀 😀 . To my si tu tak utahujeme s kamoskou spolu, ze ked maju prist nasi domov, stavaju sa z nas divy 😀 . Dufam , ze sa ta to nedotkolo, si fesanda aj bez tej kupelne 🙂 😉 My este tyzden cakame . 🙂 Pekny vecer

exjanka
20. bře 2009

Katka tak to si ma pobavila ,ze hviezda 😀 😀 ,to by som riadne dlho musela byt v tej kupelni.Jasne ze si sa ma nedotkla 😉 ,ja som za kazdu srandu.Prajem vam nech vam tyzden ubehne cobydub 😵

exjanka
20. bře 2009

Ozaj baby neviete stranku z recenziami kamionistickych firiem?My sme to minule pozerali a teraz to neviem najs 😖

katarinka1107
20. bře 2009

janka a to si ako na taku stranku dosla? ja som ani netusila , ze nieco take je. Tak sa nastartuj a potom daj tip, kde hladat 😀 A inak ja v tej kupelni tiez byvam dlhooooo 😀 . No co uz ked sme pekne, co sa zabijeme 😀 😀 No ubehne nam rychlo tyzden , mam zubarku , potom by som chcela pneuservis, tyzdnovy nakup a ako sa poznam , piatok vecer budem zehlit kopu z celeho tyzdna, lebo cely tyzden budem ubehana 😝 😝 A to som doma ako by som pocula zo vsetkych stran 😔 . A inak to si pekne napisala, ze mozno sa raz nasi tatovia stretnu, to by ozaj bola nahodicka. 🙂 Tak si ho pekne uzite . No a vam ostatne mamulky pekny vecer. Caruzo ma asi total nybity den aj noc 😔 😝 .

hanka.h
20. bře 2009

o těch recenzích nevím, zkusím se zítra zeptat manžela 😉 Teď už spí, dnes si opravoval kamion (kola) a zlomila se mu nějaká tyčka a rozsekl si hlavu ☹ měl tam tak půl centimetrovou díru a nechtěl jít ani k doktorovi 😠 Pěkně jsem ho hnala, má tam tři stehy a naštíplou lebku ☹
Jinak už nynějšímu zaměstnavateli nahlásil, že odchází a snad od prvního dubna už bude v nové práci 😵 akorát to má nevýhodu, že teď byl poslední rok hodně doma, protože jezdil jen v ČR a teď zas bude jezdit ven a tak budeme zase s dětma víkendovat sami ☹ Ale jsem ráda, že konečně nám bude chodit pravidelně a hlavně celá výplata naráz 😅

katarinka1107
21. bře 2009

ahojte mamule 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 peknu sobotu .

greta24
21. bře 2009

Ja neviem, kde su recenzie, ale skuste Cesmad.sk alebo v gooogli - truck forum.cz snad tam nieco bude

exjanka
21. bře 2009

AHOJTE
Tu stranku sme pozerali naposledy ked muz bol doma a ja som chcela kuknut teraz ale to nemozem najst.
Katka tak to poznam ten tyzden to je ako nic,aj vas ocik chodi domov v sobotu a prec v piatok v noci?Gretka dakujem ,pozriem to.No Hanka tak tie vyplaty nepravidelne a po kuskoch aj mne piju krv,som zvedava co doriesia v robote,snad sa to upravi.
Ocik uz je v BA papa a pekny vikend

fiona8
21. bře 2009

ahojte
gretka ty si nam pislala aby sme sa sem nahrnuli?? 🙂 tak som tu🙂) este pockam na Moniku 🙂

katarinka1107
21. bře 2009

ahojte 🙂 Janka to nas prichadza v sobotu a odchadza v nedelu o tyzden , co je celkom fajn 🙂 Fiona8 tak budeme s dalsou maminou rodit 🙂 "na kamione" 😀 😀