Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jaa
9. kvě 2009

marti.Tak to teda nevím.Kevina jsem tam snad ani neviděla.Lepší by bylo jeho pravé jméno.Mají asi jen české. 🙂
Jdu nakojit malou a spát.... 🙂 Taky bych pak vypadala takto... 🙄 😔

jaa
9. kvě 2009

marti.Holky jsou celkem hodné a vzhledem k tomu,že je mezi třema a tou čtvrtou hodně velký věk.rozdíl,tak je to v poho. 😉 Jinak mm říkají Daky a palačinka a taky si to nedal za okno. 😉 😅 Tak napiš jméno a já se ti mrknu až pojedu do Pardubic a pak by jsme se domluvily na dodání.OK???

marti457
10. kvě 2009

Jaa jsi hodná 🙂 myslím, že máme hypernovu nejblíž v Litoměřicích - to je kousek, já jsem z Roudnice 😉 tak se tam mrknu, a když neseženu, dala bych Ti vědět. Jeho jméno je Lukáš (ale ani ho tak lidi pod tím jménem neznají, říkám mu tak jen já a naše mamky 😀 i v rodině mu říkaj Kevin) tak bych byla raději za toho Kevina 😒
Moc na to nespěchám, potřebuji to do srpna, takže zatím čas.

Marti, jak je? Co Aleš na ty auta? Vzal to v klídku, Co? A co mimísek - ještě se mu líbí v bříšku?

martinamil
10. kvě 2009

Jaa, Aleš jezdí na speciálním přepravníku na osovní auta - výstavy, zkoušky, předváděčky, závody atd. Teď je zrovna na Azorských ostrovech.

Kočárky jsme koupili oba. Mutsy Urban Rider do terénu i Bebe Comfort s Loolou do města. Šílená, já vím. To víš, vymodlené mimi po 8 letech čekání. A úplně stejné je to s těmi botičkami 😅

Marti, Alešovi jsem to ani nepsala ani nevolala. Stejně nic nezmůže. Ulevila jsem si, že jsem si postěžovala vám. Na nervy jsem večer vypila 2,5l coca coly, obalila je cukrem a co. Dnes už jsem byla v garaži omrknout jak to vypadá a snad to nebude tak zlé. Po obědě přijede kámoš a vezme mě do Benátek a já si dovezu s náhradními klíči třetí auto domů, abych měla pojízdné, když tyto půjdou do servisu. Ale to už Alešovi říci musím, aby se nevyděsil, že mu ho na firmě někdo ukradl 🙂 Ale to že jsou tamty dvě nabourané mu řeknu až doma. Stejně s tím nic neudělá, jen by se stresoval, jestli jsem fakt v pořádku. A já jsem. Byla to jen nepozornost! Moje blbost!

Mimísek bude asi hezký masožravec. Včera jsem ho krmila grilovaným prasetem a jak vesele kopal až se z toho přejedl a pak 45 min škytal. Všichni z toho měli srandu, protože se mi strašně házelo břicho 😀

Jinak u nás se říká, že je někdo Kevin, když je doma sám. Tedy když jsem odjížděla na služební cestu, tak Aleš byl Kevin (Sám doma) 😀

jaa
10. kvě 2009

marti457.Ok.Kdyby jsi nesehnala dej vědět.Mrknu se ti i po tom Kevinovi.

marti.Tak to jezdí opravdu daleko.To bych jezdila s ním.Není to klas.trucker,co věčně stojí na nakládce a pod. 😉 Má to asi lepší.A určitě je hodně dlouho pryč.Proto asi nebylo snadné otěhotnět.Jinak s kočárky tě chápu...Já jsem taky takový cvok.. 😀 😀 😀 Ted jsem udělala z Cortiny sporták a moc z něj nadšená nejsem,tak si asi koupím něco jiného....Ještě mám teda golfky od Inglesiny,ale chtěla bych něco do terénu. 🙂

jaa
10. kvě 2009

Holky.Jste obě Martiny,nebo to máte jen tady????Já jsem Martina 🙂

jaa
10. kvě 2009

marti.A,chtěla jsem se zeptat...Ten malý Kubík...je v pořádku???Je to hrozný drobeček na těch fotečkách..

martinamil
10. kvě 2009

Jaa, no on spíš stojí než skončí závody, testy, výstavy, atd. Takže toho moc nenajezdí, spíš čeká. Jezdí na zajímavá místa. V zimě za Polarní kruh do Finska do Muonia, v létě do Portugalska, nebo je třeba týden na Costa Bravě, když se testuje na Idiadě. Ale tuto práci dělá teprve 3 roky, takže to nebyla příčina neplodnosti 😉 . Ta se našla u mě a povedlo se jí vyléčit.

Já jsem dříve na taková ta hezká místa jezdila s ním. Kvůli tomu jsem si udělala i papíry, abych mohla střídat. Nám se strašlivě líbila ta Mutsyna, ale nemá schválenou korbičku místo autosedačky, což jsem chtěla, takže proto jsme koupili i ten Bebe Confort.

Já jsem Martina z Milovic proto nick Martinamil 😅

Kubík? V rámci možností v pořádku zatím je. Ale dokážou to říci až ve věku 3 let, jaké budou následky. Teď je po operaci srdíčka, měl neuzavřenou vyduj. Ale musel ven, protože měli nulové průtoky ☹ Byl opravdu moc malinký 26.tt necelých 700 g. Teď už má skoro kilo.

marti457
10. kvě 2009

Taky jsem Martina, to č.je čp našich baráku, kde jsem s nima bydlela 🙂
Takže jsme tu 3x Martina, to aby se v tom čert vyznal. Teď jsem se i lekla, proč by náš Kubik neměl být v pořádku 😨 on je drobek, ale není to tak zlé - v září mu budou 3 a váží 12kg 😀

martinamil
10. kvě 2009

Marti, kup sem http://trucksamolepky.eu/ (jmenovky SPZ). Chtějí za ní 250 Kč. A dokonce tam mají přímo Kevina 😉

marti457
10. kvě 2009

Marti díky, ty jsou pěkné - asi ji tam objednám 😉 DĚKUJI

jaa
10. kvě 2009

marti457.12 kg na tři roky...to zase není tak hrozný.Zase ten malej,je kus chlapa. 😉 Mojí kamarádky holka šla do školy a měla 14Kg 😲 .No a ted je to kobyla.Neboj,on to dožene. 😉

martinamil.hezké samolepky.Asi něco vezmu mm k vánocum. 😉
No,Kubík je drobík.Ale hlavně,at je v pořádku 🙂 Ona mu asi placenta nefungovala,tak jak má.
Jinak jsem se chtěla zeptat,jak manžel přišel k té práci???Má to fain.Hodně se podívá po světě.A ty pak mužeš s malým s ním. 😉

To je fain.Hned tři Martiny. 😅

martinamil
11. kvě 2009

Jaa, to byla dost náhoda. On jezdí od 18. let. Pak jezdil s plachtou a vozil nám palety, tak jsme se s přítelili. Později na mrazíku, ale to se nedalo. To bylo pořád v noci a přes AETR a dojížděl do práce do Benešova (on odtamtud pochází). Tak jsme hledali práci tady a hned vedle ve městě potřebovali řidiče (u MB si mohl vybírat). Nastoupil na plachtu a po 3 měsících mu nabídli ten speciál. Taky to není úplně nej, protože jsou to hlavně víkendy, ale alespoň se někam podívá, něco zažije.
V prosinci nastupuje na rodičovskou dovolenou a zatím si myslí, že by občas mohl i jet se speciálem (když není práce na speciál jezdí plachtou). Na firmě hlavně zjišťují, zda se po rodičáku vrátí, nebo zda půjde k nám na firmu. 🙂
Už teď plánuje, jak bude malého vozit všude sebou. 😀

Ono v 70.-80.letech bylo jméno Martina hodně oblíbené, tak se není čemu divit. Za pár let to budou Terezy, Kristýny a Veroniky. Těch je taky plno 🙂

jaa
11. kvě 2009

marti.TAk to jo.Přes AETR se jezdit nemá.Je to doslova o hubu.MM měl jet jezdit do itálie na mrazák a pak se doslech,že je to vše přes AETR taky a ted z toho měla ta f.děsný prušvih a platila kolik mil.pokutu.
A,copak,že nebudeš na MD ty???TAk dlouho jste čekali na mimčo a ty budeš v práci??

martinamil
11. kvě 2009

Jaa, já si užiji mateřskou (stejně budu pracovat i tak) a pak se vrátím. Je víc důvodů proč na rodičák půjde tatínek, už jsme se tady o tom s holkami bavily. Ale já nemám normální práci. Nemusím být na značkách v tolik a tolik a nepadne v tolik a tolik. Mohu si jí vzít domů, přizpůsobit. Jsem zároveň managerem a spolumajitelem firmy, Aleš by si malého moc neužil, když je pořád pryč a hlavně vydělám o dost víc. A bohužel 1+1 jsou pořád 2. Člověk musí pořád počítat. 😉 Ale plánovat si mohu co chci. Do prosince je daleko 🙂

Když jede přes AETR 1x, 2x tak je to jen o té pokutě, ale on třeba spal za 3dny celkem 6 hodin. A to vždy na vykládce po kouskách. A to už je o průser. O pokutu ani tak nejde, jako v tomto případě už o život! A nejen jeho!

jaa
11. kvě 2009

marti.Tak to jo.U nás je hlavním dodavatelem peněz tatík.Já dělala v rod.firmě jeho otce za 6tis.a on tam dělal taky. Nedříve měl 10,pak 16 ,no a pak to zase snížil na 10 a jeho táta řekl,že když nebude najídlo,tak,že máme za domem trávy dost. 😠 Tak se mm naštval a tajně si udělal papíry na tir a řekl tátovi 28.3.,že k poslednímu končí.To všichni čučeli. 😀 SI MYSLELI,ŽE JIM tam bude makat za darmo....a nějak to nemohli zkousnout.... 😅
No,hlavní je,žese máme líp. 😉

martinamil
11. kvě 2009

Jaa u nás to je právě trochu jinak. Když se ostatní řidiči z té staré firmy dověděli, že spolu chodíme. Juj to bylo keců o tom, že se ho brzy nabažím atd. A to jsem se kvůli němu rozvedla. Tak si ho alespoň dobírají, zda mu není blbé, že vydělávám o tolik víc než on. Prostě někdy inteligence... 😠

jaa
11. kvě 2009

marti.To je to těžké.Ale mě by se taky líbilo vydělávat víc,než mm. 😉 Jinak moje tchýně zase říkala,že když bude mm pořád pryč,že se akorád odcizíme a rozvedeme.No a jsme spolu už 17let. 🙂
Jak dlouho chceš zustat po porodu s malým doma???Mě by se po malé hrozně stýskalo ☹

martinamil
11. kvě 2009

Jaa, plán je, že já si užiji mateřskou (půl roku) a na rodičík nastoupí už Aleš. U nás je to také trochu dané vzděláním. Já mám 2 VŠ a Aleš je vyučený. I o tom jsou dnes mzdy. Bohužel. Mě do teď jeho práce docela vyhovovala, protože mi nevyčítal, že jsem sama dlouho do noci v práci či na sluýební cestě. Uvidíme, jaké to bude s mimísem 😉

katarinka1107
11. kvě 2009

🙂 🙂 Pekny vecer maminky. Inak som pocitala co ste si popisali. MArti drzim palce, a to sa obcas najdu nejaki neprajnici, hlavne ze ste s Alesom spolu a stastni. No a Jaa aj ja som pocula nazory, ze sme od seba, ocudzime sa . Aj sa toho bojim popravde trosku, ale od 2005 to takto funguje. Zvykla som niektore veci riesit sama a ked nam tata dojdu domov sme vsetci stastni, tesime sa na seba. Asi kaslat na takych mudrcov a vychutnavat si co mame , nie? 🙂 🙂

jaa
11. kvě 2009

marti.Tak to je super.Si malého taky užiješ. 😉 Akorád oni jsou kolem toho 4-5 m.takoví malí mamánci.

Jiank dneska už se dá škola dodělat.Já jsem chtěla od září taky nastoupit do školy.Mělo to být 1x vtýdnu.PAk,ale řekli,že to bude i 3x a já kojím,tak by to nešlo.Zápisový lístek mám na příští rok.To jdu na 100%.
Hlavní je,že to vzdělání nevadí vám dvěma. 😉 😉 Dle mého si možná rozumíte víc,než kdyby jsi měla pana ing.

marti457
12. kvě 2009

Ahojky, dobré ráníčko. Já myslím, že to vzdělání je fakt jen na to aby byla lepší mzda - jinak na to aby to bylo v hlavě srovnané žádné vzdělání není třeba 😉 (to narážím na Aleše) Umím si představit ty řeči okolo 😠

Jo a mě zase moje teta, z vlastní zkušenosti varovala, že až MM přestane jezdit, budem si lézt na nervy 😕. Ona se rok po tom, co ten její přestal jezdit, rozvedla 😖

Myslím, že je top vše o toleranci 🙂

martinamil
12. kvě 2009

Katarinko, to my všechny tady víme, že to odcizování určitým stylem probíhá. Třeba si to jen nechceme přiznat, ale jsme nuceny být samostatnější apod. Strašlivě se těšíme na naše drahé polovičky, ale po pravdě si vůbec neumím představit být spolu 365 dnů 24 hodin, jako jsem dříve byla se svým ex (pracovali jsme spolu).

Jaa, pokud to s rodinou zvládneš, tak školu určitě. Nejde o papír, ale o to, že si člověk nepřipadá jako blbec, kterému zakrňuje mozek.

Já tedy zastávám názor, že vzdělání a vzdělání. Pokud mě někdo osloví - Paní inžinýrko, paní magistro, tak já okamžitě slyším: Auto má z ciziny,..... (Slunce, seno,...) Tituly jsou k ničemu, musíš mít normální lidský rozum a rozhled. A to, že občas poplete nějaké to i nebo y? Z toho se přeci nestřílí. Ruku na srdce, kolikrát se to stalo nám?! Mockrát! Ale pořád si s ním mám o čem povídat. Znám pár "inžynýrů", které bych s chutí poslala do...

Ale Marti máš pravdu, že ten titul, Tě automaticky zvedá o platovou třídu výš. A může to být klidně i blb-ing. Ale už od dob Habsburské monarchie to je nějak v nás zakódováno.

Určitě je celý náš život o toleranci. Když slyším nadávky, jak ti pitomí kamioňáci úmyslně blokují dálnice, tak jsem rudá vzteky. Jednou jsem takhle dobře usadila jednoho chlápka. Nějak nadával na řidiče - profíky. (Ví, že jsem Dipl.Ing. Mgr. ...... DiS., ale nevěděl co dělám.) A pak se mě ptal na můj názor. A já mu s ledouvým klidem odpovědělá, že já jsem jen ten debil, co všude překáží. Nechápal, co to je za profesi, tak jsem mu vysvětlila - kamioňák. Přála bych vám vidět tu reakci 😀 😀 😀 Náš táta málem umřel smíchy, ale potvrdil mu, že fakt jezdím. Od té doby jsem ho neviděla (a t u našich byl dřív pečený, vařený).

Jinak holky, příští sobotu je Aleš doma!!! V pátek se naloďují na trajekt !!! Bájo zpráva, že... 😅 😅 😅

katarinka1107
12. kvě 2009

martinka (mil)uplne si to vystihla v tvojom dlhsom prejave 😀 😀 . A to uz mal byt Ales doma? ako to rychlo ubehlo . Ako si pekne vydrzala 🙂 🙂 A presne ako si narazala, kazdy kto ma titul rozhodne nemusi mat aj rozum 😀 . Ale nekazme sipeknu stranku , nie? Pekny den

martinamil
12. kvě 2009

Katarínko ano, utíká to super. Teď už balí depo a v pátek ráno odjíždí trajektem. Budou se plavit 2 dny. Pak do Lisabonu dorazí kámoš s jiným řidičem a pojedou domů. To by mohl přijet i o chvíli dřív. Hurááá!!!!

marti457
12. kvě 2009

Marti tak se mi ozvala "sovice", že kočárek dorazil v pořádku a líbí se 🙂 , já měla trochu strach - přece jen je 2,5 roku starý a je to na něm trochu znát, ale já ji to psala tak s tím museli počítat. Už ho prý jeli i vyzkoušet ( ve sporťáku jejich skoro 2letého synka)
Takže moc děkuji za pomoc s prodejem 😉

Do soboty už máte pár dní a Aleše už budete mít doma -moc Vám to přeji

martinamil
12. kvě 2009

Marti, tak to jsem ráda, že to vyšlo. 🙂

Pozor v sobotu, ale příští. Tj. 23.5. Ale stejně už se to blíží 😀 Teď v pátek, sobotu a kousek neděle teprve plave.

marti457
12. kvě 2009

No jo vlastně ☹ mě to nedošlo, že je takovou dálku.

martinamil
12. kvě 2009

☹ Bohužel, ale stejně. Jakmile začnou skládat depo, tak už to začne utíkat. Už si mohu posunovat prst po mapě 😀

Holky, taky vaše drahé polovičky píchají špendlíky do mapy, jako kde už ....? Nebo jen Aleš? Já se minule smála, ať to udělá jinak. Píchne tam, kde ještě nebyl. 😀 😀

marti457
12. kvě 2009

Jo tak ten můj by měl opíchaný jen celý Německo 😀 no někdy Španělsko, Anglie 🙂 Jezdí pořád na stejná místa ☹ Moc toho nevidí, ale myslím, že on je rád, že jezdí na místa, kde to zná 😀 Jezdí teprv necelé 2 roky a to donedávna jezdil s jeho tátou a teď je táta na neschopence ( měl nějakou slabou m.mrtvici ☹ ) Tak si Lukáš zvyká na to jezdit sám 😎