Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

martinamil
12. kvě 2009

Aleš to dělá od začátku, tedy už 14 let. Má na zdi 2 mapy. Jednu ČR, jednu Evropy. Dřív taky jezdil stálky (na mrazáku), teď je to už jiné. Ale napadlo mě, zda je "ujetý" jen on. Na špendlík píše číslo a okolo dává pohledy s tím napsaným číslem. 😀

katarinka1107
12. kvě 2009

marti(mil) to nasi chlapci pridu naraz 😀 moj pride tiez v sobotu 23,5. Vy mozno pojdete aj rodit, 😉. No mate to pestrejsie 😀 😀

katarinka1107
12. kvě 2009

marti457 ako sa jazdi manzelovi samemu? Nie lepsie?

martinamil
12. kvě 2009

Marti, psala Sovice i mě, že je fakt spokojená 😀

Katarinko a kde je Tvá drahá polovička?

jaa
12. kvě 2009

martinamil.Ty jsi taky jezdila s tirem???
Jinak mm by měl taky přijet 23.5. 😅

martinamil
12. kvě 2009

Jaa, jen jako střídač s Alešem, když jel nějakou zajímavou trasu. Nkdy jsem se tím neživila, ale baví mě to. Možná právě pro to, že to dělat nemusím. Líbí se mi ty rozpaky potom. Já měřím 156 cm a vážívávala jsem 48kg. Takže auto bez řidiče 🙂

jaa
13. kvě 2009

Jé,Marti.Tak to jsme dvě. 😀 Já mám156 a vážívala jsem 42kg. 😅 Takže taky auto bez řidiče....Pokaždé,když jsme kupovali nové,tak moje první otázka byla:má to nastavitelné sedadlo a volant???? 😀 😀 😀

Jinak s tir automatem bych to možná zkusila.Ale 16 rychlostí u normálu...to by byl nářez... 😲

katarinka1107
13. kvě 2009

No marti (mil) moja polovicka je prave v belgicku, ale robi trasy do Francuzska a ked pojde domov tak on z belgicka vychadza. No vidim , ze 23.05 budeme mat viacere radost z prichodu nasich dryhych 😀 😀 😀 Jaa a Marti (mil) to ste ozaj take drobatka za volantom. Ja teda nie mam 165 cm a o trosku vahu k tomu, lenze mne sa zase mm smeje ze jazdim s prsami za volantom , ja nerada pri soferovani "lezim" . A to ze ovladas kamion a jaa by si to rada skusila to VAs obdivujem , ja by som sa asi bala 😝 😝 . Inak pekny den damy

jaa
13. kvě 2009

katarinka.
Já se taky bojím.Ale zkusila bych to. 😉 Jinak já u řízení zase ležím. 😉 Koukám,že chlapi přijedou všichni stejně...

martinamil
13. kvě 2009

Po pravdě řídit kamion je možná lehčí než řídit osobák (je tam plno posilovačů). Jen musíš myslet na ty metry za sebou. U mě to byl tak trochu hec. Já jsem pro každou špatnost. Před lety jsem se nechala vyhecovat a udělala si papíry na motorku (velkou). Měla jsem od 15 let pionýra. Pak jsem před kamarádem, který má autoškolu, řekla, že na kamion papíry ještě nemám, že se časem domluvíme. Ovšem za 2 měsíce jsem měla 30. narozeniny a dostala jsem k nim certifikát na autoškolu C. No to už jsem nemohla vycouvat, když to všichni věděli 😉 Když jsme jezdili jízdy na staré Liazce, tak někteří ze spolužáků šli dělat ještě na autobus. Dobírali si mě znovu a kamarád taky. To nejsem nevydržela a nechala se vyhecovat znovu a udělala D. No a když už mám C tak musím mít i E, to je přeci logické. A když už C+E a D+E, tak přeci musím mít i profesák. No povedlo se, ale těch zkoušek. A toho strachu, že mi seberou papíry na osobák a bez nich jsem úplně ztracená. 😀

Já teď jedu do MB ukrást tátovi auto (Octávka nemá dálniční známku a nechce se mi jet zadem) a na kontrolu do Prahy. Večer jsem měla 3 hodiny poslíčky, tak jsem zvědavá. Odpoledne se ozvu. Mějte se všechny krásně!

😀

katarinka1107
13. kvě 2009

marti laskavo to s Krystofom vydrzte ano? 😀 😀 Uz ste sa tolko drzali, hadam sa teraz nepoponahlate. No ved drzim palceky . Stastnu cestu.

jaa
13. kvě 2009

marti.Tak hlavně opatrně.A tu známku si kup alespon na dva dny.Snad budeš mít auta brzy opravená.A,snad to bude ok.Já měla poslíčky už měsíc dopředu a pak jsem ještě přenášela.Záleží taky,jak je prcek velkej.Jestli hodně,tak už nemá místo. 😉 Pak písni,jak jsi dopadla.

Jinak ty zkoušky....tak to ti věřím.S mm to bylo taky tak.Hlavně,aby mu nesebrali papíry na osobák.To by ho kleplo.

montinka
13. kvě 2009

ahoj tak sa hlasim.v pondelok rano o tretej sme museli ist s malou do nemocnice a ostala som tam lezat s nou lebo nam vrackala a hnackovala a tak jej davali infuzie. vcera sme uz boli doma ale stale kakala samu vodu to sa z nej lialo. ale dnes je uz dobre este fajn ze bola aj polovicka doma. ale uz je nervozny uz by niekam rad vypadol. 😝

katarinka1107
13. kvě 2009

montinka , chudatko tamarka, mala si ozaj stastie, ze si mala aj polovicku svoju doma . A stastie väcsie, ze si tam s malou mohla byt

katarinka1107
13. kvě 2009

marti (mil) ako je? ja viem , este si mozno niekde na ceste, ale sme zvedave , tada ja urcite, co je nove 🙂 🙂 🙂

marti457
13. kvě 2009

Ahojky Montinka, to jsou radosti s dětičkama co ☹ malá měla nějakou virozu? Taky jsem byla někdy minulý měsíc s naším prckem, měli si nás taky nechat, ale bylo plno tak jsme museli podepsat reverz 😢 bylo mi do breku - brát si odpovědnosrt na sebe, ale naštěstí to nic nebylo 😝

Marti tak cu? Jak jste dopadly s Kryštůvkem? Snad už není na světě? Musíte si počkat na taťku 😉

martinamil
13. kvě 2009

Hlásím se z domova. Malý je prý hodně velký, tak proto. Kryštof je rozumný a ví, že by se takhle tatínka jen tak nedočkal, tak čeká v břiše. Dle doktora to prý nebude mít dlouhého trvání, ale pár dní to prý ještě vydrží 😀

S tátou jsem auto úspěšně vyměnila a Fábku mu zatím nenabourala, tak snad to tak zůstane 😅

Monti a čím to bylo? Nějaká viróza? Ono to prý řádí. Neumím si to ale představit u takhle malého dítěte. ☹ Chudinka!

jaa
13. kvě 2009

marti.Kolik má odhad váhy.??Já měla malou 3500g.A odhad byl 3700g.

jaa
13. kvě 2009

Ještě jsem se chtěla zeptat.ty máš svou autodopravu???

martinamil
13. kvě 2009

Odhad je 2350 - 2600 g. takže docela dost.

Ne, pracuji ve firmě, která vyrábí a objednáváme cca. 20-30 doprav denně. Aleš přemýšlel, že by si vzal kamion a jezdil pro nás na smlouvu, ale ovedlo se mi ho odradit. Přeci jen, je to takto pohodnější. Stačí, že splácíme byt, ještě platit leasing na soupravu 😝

martinamil
13. kvě 2009

Jaa, písla jsem Ti IP, tak kuk 😀

jaa
13. kvě 2009

marti.Tak to je pěkný.Já jsem měla ve 34 odhad na 3000g.Pak už mi ,ale tolik nenabrala. 😉
Jiinak mi dr říkal,že mužu být ráda za holku.Kluk by prý měl kolem 4500-5000g. 😲 Už takhle šla malá císařem.Byla na mě veliká a nevešla se ji kebulka do pánve.

jaa
13. kvě 2009

No,mít vlastní kamion.....To jsem říkala mm...že vyhrát ve sportce,tak mu ho koupím..A on hned,že,kdyby vyhrál,tak už nic dělat nebude.. 😀 Ale ono by se mu stýskalo.

martinamil
13. kvě 2009

Tak to určitě. Stýskalo!

U nás je to ještě "horší" v tom, že Aleš chtěl být řidičem od malinka. Žádný kosmonaut, popelář, ale tirák. Neumím si vůbec představit, že by dělal něco jiného.

Jsem zvědavá na mimíse. Tatínek profi řidič, maminka ujetá na autíčka taky... Ten bude mít krev ředěnou vyjetým olejem 😀

martinamil
13. kvě 2009

I já pocházím z "autíčkové" rodiny. Sice nemáme žádného profi řidiče (Alešův táta byl autobusák), ale zase jsme ujetí na veteránky http://www.facebook.com/photo.php?pid=30111643&... (moji rodiče v našem posledním báboďáku)

Proto ten vyjetý olej 😀 😀 😀

jaa
13. kvě 2009

Jéje.Tak to,aby byli radši samí kluci,ne???MM si myslel,že by mohla ta čtvrtá být kluk.No i já si to myslela.Jiné těhu.Bylo mi super 🙂 .Bych si to i zopakovala. 😅

Jinak mm je stavební zámečník a ke kamionu ho donutila fin.situace. 😉

martinamil
13. kvě 2009

Jaa, obdivuji. Já tedy, i kdyby to náhodou doktoři povolili, do druhého těhu nepůjdu ani náhodou. Nechápu, jak to může být nejhezčí období života ženy. Já trpím a uznávím, že je to to nejhorší co jsem zažila. Ale za toho mimíse to stojí!!! Ale jedináček mi bude bohatě stačit. Po druhé už riskovat nebudu.

Aleš je vyučený zedník - obkladač 😅

jaa
13. kvě 2009

marti.Neboj.Ono by ti u dalšího bylo jinak 😉 .Na vše rychle zapomeneš a budeš chtít ještě jedno.Mě bylo u těch 3 zle až do 7měs.Zvracela jsem pořád. 😝 JInak mm chtěl taky jen jedno. 😀 😅

martinamil
13. kvě 2009

Jaa, nezapomenu, tím si jsem docela jistá. Tady nejde o nevolnosti, ale o ty další komplikace - a i doktor mi řekl, že po druhé už ne. To víš, jsem případ, kde je 10 zdravotních důvodů, proč nebýt těhotná - jak řekl profesor. Nestěžuji si, pro mimíska vše, ale jednou bohatě stačí!

jaa
13. kvě 2009

marti.Co máš za problémy???Mě teda dr,řekl.max 2 a ještě s velkým rozestupem. 😅 Mám artritidu v kyč.kloubech a úzkou pánev.Špatnou páteř ap...