Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jaa
16. čer 2009

marti.Áje,je.Copak to tu čtu... ☹

Tak na mlíčko mám super receptík....A,funguje u všech....zatím....
Kup si v samoobsluze v koření.Anýz a Fenykl.Od každého nasyp lžici do 1l a zalij horkou vodou.A,každý den po 2hod.odstříkávej mlíčko.Hodně pij a jez.vyvaruj se zelí,květáku,kedlubnám....Dej si melouna....Pij litr mlíka denně.

Ten fenykl s anýzem jsou super.Já jsem po nich ,jako dojná. 😀 😀 😀 😀
Kamarádce se taky ztrácelo mlíko a ted ho má.....
Jo a ještě simůžeš koupit RICINUS COMUNIS CH 5.Jsou to homeopatika na tvorbu mlíka.

Jinak s UM mají mimča problémy::.nadýmání,kolika.....tak opatrně.... 😉

jaa
16. čer 2009

marti457
Kdy vyměníme ty chlapy???? 😀 😀 😀

martinamil
16. čer 2009

Ahoj Marti, díky za typ.

Anýz a fenykl mám doma, tak hned zkusím. Homeopatika už mám od pátku. Uvidíme. Zítra koupím meloun, mám na něj i docela chuť.

marti457
16. čer 2009

Jaa, tak až se ti naši chlapi někde potkají, tak ať se prohodí 😀 😀 😀

marti457
16. čer 2009

Marti(mil) hlavně klídek, nic si moc tak neber, ať máš zase hodně mlíčka. Mě řekli v lékárně, že mám být trpělivá a hlavně v klidu, když jsem k nim přišla před zavíračkou celá vyjevená, ať mi něco doporučej. Pořád hodně přikládat, a mlíčko se zase začne dělat.
Neboj, zítra se Ti mlíčko určitě zase zpustí 😉

katarinka1107
16. čer 2009

marti mna ani nenapadlo, ze si nejedla,to sa rychlo vratis do povodneho stavu 😀 . A ten recept fak t dobry, jaa to vystihla. A je pravda, pri kojeni treba davat pozor, zvlast ked je mimi malicke. Niektorym aj rajciny vadili, ked mamina spapala, Nam aj v porodnici napr, dzusy nedoporucovali.tak pokojnu noc zelam . Ostatnym maminkam tiez 😀

jaa
16. čer 2009

Ještě se zeptám:marti,a odstříkáváš jen jedno,nebo obě najednou??
Chtělo by to jen jedno a to tak,že za 5 minut po odstříkání,odstříkáš ještě jednou.Dostaneš se pěkně k zadnímu mlíčku.To je výživnější a v bříšku hodně zhoustne a mimi ho pak neblinká. 😉
Jo a prsa v teple.... 😉 To je taky na tvorbu....Víc,už asi nepomůžu. ☹

marti.Tak já mu to řeknu..Pošli mi jeho SPZ. 😀

katarinka.Jj.Džusy taky říkali,že ne,ale já je miluji,tak jsem pila i ty.Ale s mírou. 🙂

katarinka1107
17. čer 2009

pekny den damy 🙂 Ako ste spali milovicania ?A jaa dobre sa vyznas, 😀 co chvila tu budes ako profesionalkna poradkyna 🙂 ale to je len dobree 🙂 Vazne marti dobre rady nad zlato

jaa
17. čer 2009

katarinka.
To jsou čtyři děti zkušeností. 😅 😀

katarinka1107
17. čer 2009

🙂 🙂 🙂 jaa pekne si to napisla.

marti457
17. čer 2009

Marti(mil) co Kryštůfek na květák 😲 zvládl to? 😅

martinamil
18. čer 2009

Ahojky, já nic nestíhám. Ke klasickému kolotoči se teď ještě přidala práce. Měli jsme těžký pracovní úraz s doživotními následky, tak musím vyřešit Inspektorát bezpečnosti práce ☹ 😖

Kryštůfek je strašlivě hodňoučký, má pochopení a skoro vůbec nepláče.

Marti457, květák zvládnul dobře. Zapila jsem to 3litry fenyklového čaje a asi mu to dobře rozředila. Žádné bolení nebylo.

"Zasloužilé maminky" prosím poraďte, jak tomu trpaslíkovi vyčistit nos. Úplně sípe, má v něm suché. Zkoušela jsem to zvlhčit mořskou vodou a odsát, ale bez úspěchu. Jsou to asi zbytky mléka, když zvracel.

Jinak odsáváme a 2x denně dokrmujeme BEBOU A.R s přídavkem Nutritonu.

jaa
18. čer 2009

Zkus to jen štětičkou namočenou v mořské vodě a pak ještě suchou. 😉

Tak to máš teda ještě starosti navíc. ☹ Hlavně,aby se ten dotyčný dal trochu do kupy.

marti457
18. čer 2009

marti dobrá odsávačka je ta na vysavač a jestli to nepomohlo tak je to trošku drastické, ale dej ho na bříško a nech ho se vztekat a on se dobře vysmrká 😉

martinamil
18. čer 2009

Holky, děkuji za radu.

Jaa, no to doufám. Uříznul si ruku za zápěstím, ale snad mu to přišili a bude hybná (bylo to i ve Zprávách). Jediné co mne těší je, že si z mých školení něco pomatovali a poskytli správně první pomoc.

Marti, ta odsávačka na vysavač je pro mě nepřekousnutelná, příčí se mi to, i když věřím, že je účinná. Já mám tu hadičkovou do pusy.

jaa
18. čer 2009

Marti.Tak odsávačka na vysavač se mi taky příčila.Ale ted jsem ráda,že ji mám.Neboj se ji Marti a kup ji.Na opravdu velkou rýmu je suprová. 😉 A,vytáhne toho hodně.

Jinak zprávy bohužel nestíhám-uspávám malou.Hlavně,že klukovi pomohli a ruka je na svém místě.To musel být šok... 😲 😲 😲

martinamil
18. čer 2009

Marti, no to byl. Hlavně mě to volali stylem. Viděla jsi včera večer Zprávy? Ne?! Tak to nevíš, že si N. uřízl ruku? A celou nad zápěstím. Ale neboj, my jsme mu jí dali do krabice, tak mu jí zase přišili. Ale potřebujeme, aby jsi vyřídila tu papírovačku. Jo a asi budeme muset zaplatit vrtulník.

Málem mě to této info kleplo. Říkal mi to, jako kdyby šlo o nějakou blbost. Když jsem tam jela a zjišťovala co a jak, tak jsem je chtěla zabít. Všechny!!! Kolikrát jim člověk má říkat, že se určité věci nesmí a jiné musí. Když jsem je přistihla a nadávala, tak si říkali, že jen buzeruji. ☹

katarinka1107
18. čer 2009

ahoj maminky,ja som mala tiez tu odsavacku hadickovu, alebo som si na vatickovu tycinku dala kvapky z morskej soli(nazov kvapiek do nosa) a vytrela som mu nosik. Ale ako aj matri 457 pise, skus ho na brusko dat, nech mu to steka, Ved nespis , ak je ta poloha aj nebezpecan pre malickeho, tak si ho usledujes. Pekny den.Inak moje kamosky maju tiez odsavacku na vysavac a nemohli si vynachvalit. A ten uraz ma mrzi, zvladas vstko, si sikulka 🙂

greta24
18. čer 2009

Marti, daj malemu do nosa kvapky Libenar, a potom vysaj, najlepsia je naozaj ta vysavacova. Tiez som sa jej bala, ale je to jedina vec, co 100 % zaberie, odskusali aj ini a uverili

jaa
18. čer 2009

Marti.tak to je síla.To ti dali info šokem. 😠 😠 😕 Ale,hlavní je,že ruka bude ok.A,vrtulník??? Na to se snad vztahuje zákonné pojištění,ne???proboha.... 😠 papláši si lítají denně a taky jim to platíme... 😠 😠 😠

katarinka.jinak ohledně ležení na bříšku....mě na něm spaly všechny holky a jedna i v kočárku.....a monitor nemám 😕 .A na neonatologii se mimča dávají na bříško taky.je to pro ně přirozenější poloha... 😉

Jedné holčině v tématu-umřelo mi dítě.Zemřelo mimčo na SIDS na zádech.... 😒 Oni vědci do dnes neznají přesnou příčinu.A rizikové faktory jsou:rodiče kuřáci a alkoholici. 😉 A,to si myslím u marti nehrozí.. 🙂 😉

martinamil
18. čer 2009

Jaa, ano šokem. Vrtulník, protože se jednalo o prac. úraz z nedbalosti a poškozený je Ukrajinec, i když žijící už dlouho tady a plné zdravotní pojištění (vím to 100% protože ho platíme my 🙂 ) Nejhorší prý na tom bylo, že zachranka dřív než něco pořádně udělali, tak zjišťovali, zda má pojistku a kdo to zaplatí spíš, něž co ho bolí. Kluci z toho byli dost špatní.

Kryštofovi se na bříšku vůbec nelíbí, On to neměl jako rýmu, ale suché. Zvlhčila jsem mu to nosním spreyem s možskou solí a vatovou tyčinkou vyndala a snad se mu líp dýchá.

Teď zrovna máme bolení bříška. Už 45 minut. ☹

marti457
18. čer 2009

Marti mě kluci taky nechtěli být ani jeden na bříšku a taky ani jeden nelezli 😒 ale aspoň tak smrkali 😅
Teď s malým chodím (no byli jsme 2x) cvičit, právě proto, že neleze a ani se nestaví na nožičky, ale řekli mi, že je v pořádku, jen je línej, a že ho jen postrčíme. Ptala jsem se, jestli to je ta Vojtova metoda, tak to prý není a tu prý opravdu nepotřebuje 😝
Jen je línej po tatínkovi a doktoři s tím nadělaj 😀

S tím úrazem mě to mrzí, máš to teda práci ☹ taky zprávy nestíhám - koupeme se 🙂

martinamil
18. čer 2009

Jsi mě teď rozesmála 😀 Když jsme měli doma Alešovu zdravotní kartu, tak jsme v ní trochu listovali a četli. A stálo tam: "Chlapec je líný, ..." Byl taky předčasňátko a ještě v 8 měsících neseděl. Chodit začal na 14 měsících. Prostě byl líný 😀 😀 😀 Uvidíme, kolik toho podědí Kryštof.

Už mi zase u jídla vytuhl. 😵

marti457
18. čer 2009

😀 😀 😀

Tak to asi taky podědí, ale aspoň jsou hodný a nemusí se za nima pořád ohnutá běhat 😀

martinamil
18. čer 2009

No to je fakt 😀

Kryštof je hezky fikaný. U mě na prsou spinká, když ho dám do postýlky, tak pláče.

A už vím, proč ho bolelo bříško. Včera jsem jedla třešně. No jo, musím to vychytat.

katarinka1107
18. čer 2009

no marti darmo, nezaprie chlapa 😀 😀

balisek
18. čer 2009

jéé ahojky holky, to je dobrý téma, a ještě jsem na něj narazila náhodou, můžu se k vám přidat??😀taťka je taky kamioňák:D

jaa
18. čer 2009

Jé,je.nová skoromamča. 🙂 Jj,můžeš.
Kam ti tatík jezdí???

jaa
18. čer 2009

Marti.
Ukrajinci jsou pracanti.Švagr je taky zaměstnává.Dělají a jsou šikovní.Jednou zkusil i cikány a ty hned propustil.Ty by byli jen na neschopence. 😠 😠 😠
Jinak to bolení má malejnejspíše z toho um.Ona ta střeva na tu um stravu nejsou připravená.Kor,když byl předčasně. ☹ Chce to,co nejvíc kojit.Třeba se ještě rozkojíš.. 😉
Brácha má holčičku.Narodila se o měsíc dříve ,protože neměla správnou výživu v placentě a hubla.Měla 1740g a 45cm:Kojila ji jen týden.A ted má z Um koliky a hrozí ji protržení střev a asi ji nemine operace. ☹

marti457.Tak to máš fakt lenocha. 😅 Že neleze,to by nevadilo,ale je divný,že se,ani nestaví na nožky. 😕
Já byla dnes s malou venku..vzala jsem ji botky a ona si chodila kolem kočárku,občas se pustila ,stála a chytila se zase jinde.Už je jen kousíček a bude sama chodit.Je to teda brzy... 😲 😅 😕

I,když jsem včera mluvila s paní a klučina ji lezl už v 6m. 😅

jaa
18. čer 2009

marti457.
Mě se prďolka stavěla na nožky už ve 4m.Myslím,že je foto i v albu. 😉 Ale ona je celkově dost napřed.Včera začala říkat pes.Nebo,alespon to tak zní.A volá to jen,když vidí psa. 🙂