Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

arietiska
18. lis 2009

lenka: Jen 300,- Kč nebo EUR??? 300,- bych ani neřešila. 😀
Stejnak jsme proti Vám s jízdama žabaři. Manža na měsíc pryč teda nejezdí. Na to nemá ... Ale tak hlavně my potřebujeme opravit barák, abychom nemuseli žít na chalupě.

lenkavano
18. lis 2009

ari né euro ale naše poctivé české.no dnes jsme se o tom bavili a prý to nechá být ,300není zase tolik.navíc jeden jeho kolega měl přesně to samé za 1000 a nakonec mu na podniku řekli,že on je řidič a je to nezajímá.

jaa
18. lis 2009

Tak nám táta snad přijede po 3t zítra v noci.Ale sám tomu nevěří,dokud nebude sedět v autě směr ČECHY.. 😀

jankabambulka
18. lis 2009

ahojte
nebola som tu hooodne dlho akosi sa mi nedarí pri deťoch, nedávajú mi šancu.. ale je aj trocha pravdy , že sa mi ani nechce priuspievať.
malý má plánovanú operáciu na 7.12. inak mu robili predoperačné už vo štvrtok , žeby ho brali hneď , ale ešte nemohli, lebo nepreklenul dobu od toho čo bol chorý(musí byť mesiac bez atb a nesmie mať minimálne 2tt predtým soplík.
tak sme sa dohodli na prvý možný termín a to 7.a neje...lo by Vás dnes ráno sa zasa zobudil s plným noštekom a celý deň tak kýchal, že to som ani nepredpokladala že tak maličké dieťa môže tak často kýchať. na horúčku, čo sa mu vyrútila na pere som nasadila Bkomplex, ale ak to neprejde do piatka tak idem k dokine to už aj chlap bude doma s práce.
je to pech už som ako tak sa psych. dostávala z traumy -že bude pod narkózou a teraz toto -šľak to traf.

lenkavano
18. lis 2009

ahoj Janka konečně ses na nás přišla podívat 😉 je dobře že si nám napsala co tě trápí a když budeš mít splín tak piš my tě budeme povzbuzovat.nedivím se ti že máš o malého strach,nevím sice na jakou operaci jdete,ale je na narkozu tak maličký.neboj budeme na vás moc myslet avše dobře dopadne.

marti457
19. lis 2009

Ahojky Janka, to je pech, ale v tomhle počasí, kdy se střídá teplo a zima je asi každý nastydlý 😝 my jsme doma taky všichni pořád nastydlý. A uhlídat to nejde ☹ je mi to líto, mohl to mít Miško za sebou a takle budete zase čekat na nový termín a nervovat se s tím. Přeji hodně sil a ať je Miško OK 😉

martinamil
19. lis 2009

Marti - Jaa - držím palce ať se vydaří.

Janka - budeme moc držet palce a myslet na vás, aby bylo vše ok.

Nám včera tatínek odjel do Finska a už se to pomalu začíná sr....t. Měl včera večer přeplavat, ale kvůli bouřce lodě neplavou a snad až dnes odpoledne. Což znamená, že vlastně odjel brzy od nás a nestíhá vykládku. 😠 A to se vůbec neví, zda se odpoledne nalodí. 😖

lenkavano
19. lis 2009

martinamil ahoj tak to je teda pech.tohle já na ty práci asi nejvíc nesnáším,že se vždy něco může zvrtnout.tak držím palečky at má tvůj chlap štěstí a už je jízda ok 😉

dana24
19. lis 2009

Martinamil,tak to ty naši chlapi na tom byli stejně...Můj musel čekat kvůli bouřce 4 hodiny na loď do GB.Nejhorší je,že mu mezitím došel výkon a takových asi bylo víc tak nejbližší parkoviště byla beznadějně nabitá..Sice to napsal na kolečko,ale jestli to budo ok,bůhví..No jo,tahle práce je nevyspytatelná.

Jaa,to my už taky ničemu nevěříme dokud nesedí v osobáku a nejede domů...

jaa
19. lis 2009

JJ.tak mi mm volal.je 1000m od sjezdu z dálnice.před nima havárka.kamionák zaspal a je to asi dost hustý... ☹ ☹ ☹ Lítají sanity ap..Jenže se to k tomu sjezdu nehýbe a on má v 15.00 skládat...A ještě naložit....Tak jsem zvědavá,jestli to stihne.. 😠 😠 😠
Jo a jinak,jako hodná ženuška jsem mu nastavila flexi strop na mobilu..Pořád volá na cizí čísla a jsou závratné účty...tak má po ptákách...A jeho první bylo...a to se ani tobě nedovolám????Říkám ne.,ne...Alespon nebudeš volat cizím,aby jsi měl prachy na to,volat mě.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkavano
19. lis 2009

ahoj Jaa teda ty si filuta 😀

jaa
19. lis 2009

že jo...Už jsem měla plné zuby těch účtů..ten poslední byl na 3800kč...Pokud se to osvětší,tak to stáhnu ještě na 1500 😀 😀 😀 😀

arietiska
19. lis 2009

Když Vás tady čtu, docela se bavím tím jak to mají chudáci "kamioňácké ženy" všude stejný ... nevím teda jak hovoří s Vámi Vaši muži, když se něco sere, ale můj chlap samo ječká do telefonu a prudí a já dělám hromosvod. To mně strááášně nebaví ... A parkování, vykládky, nakládky, fornty a bouračky mně přijde, že jsou co hodinu. 🙂

jaa: To je hustý účet, to jsem si stěžovala, když ho jednou měl manža na 1700,- ... má vysílačku ať si žvatle s chlapama po ní, že jo. 😀

lenkavano
19. lis 2009

júúú tak to je pálka ,ale vzpomínám si ,že když manža jezdil u jiné firmy tak jsme taky takhle platívali.ted mu strhnou tak do 200kč.a to volá jen(doufám 😉 😀 )se mnou.dispečerům píše jen sms.

jaa
19. lis 2009

jenže to není služ.telefon,ale jeho osobní.A volá hlavně ze zahraničí.Když nemůže něco najít.Ale většinou kláfe s chlapama o ničem... 😠

lenkavano
19. lis 2009

jaa já vím to jsem pochopila 😀 😀 😀 to můj do práce osobní nenosí.

martinamil
19. lis 2009

Jste mě teď dostaly s těmi účty za telefon 😉 Aleš má dva. Služební a soukromý. A do července než změnili ceny byl účet cca. 10.000 kč normál. Když bylo 8, tak jsme si libovali, jak jsme šetřili. Teď jsou tak 4 a voláme si přes net.

marti457
19. lis 2009

No tyvado, to jsou pálky za telefon 😝 to můj manža má svůj tel a fa mu platí 1300,- někdy se do toho i vejde 🙂 ale taky pořád zbitečně krafe s ostatníma řidičema - to je pořád "kam jedeš, kdy nakládáš a skládáš" a tak 😀 😀 😀 já mu pořád říkám, že by moch být dispečer !!!

marti457
19. lis 2009

Jo a Lukášek má zánět průdušek, dostal antibiotika a Kubik už má 3 pupínky tak jsem to ukázala dr a ta už nám něco napsala na ty neštovice, asi to už začíná 😨

katarinka1107
19. lis 2009

ahooj 🙂 Marti aj my sme to uz poriesili cez skype, lebo to boli tiez take palky 😝 😝 A ide to 😀 Jaa ty si ina akcna baba 😀, Janka bambulka , drzim palceky aj ja, snad sa to Miskovi upravi a bude to mat coskoro za sebou

jaa
19. lis 2009

martinamil....No,tak to bych ho za 10000kč asi zabila... 😠 😠 😠 Ono stačí,co utratí ještě venku.To je kolem 6-8t.přemýšlím,že se domluvím s vedením,aby mu dali limit na max 4000kč.Už mě to fakt štve.Dokud neuměl klafnou Německy,tak nikam nelez a vešel se do 3000 se vším a ted utrácí,jak magor... 😠 😠 😠 Už mě to seeeer....

lenkavano
19. lis 2009

teda Jaa ty jsi asi ted pěkně našponovaná vid 😉 jinak holky to máte fakt pálky jak blázen,to bych asi nepřežila. 😝 😝

marti457
19. lis 2009

Tak je to jasné NEŠTOVICE Kubik už má 38,2°C 😝 😝 😝

lenkavano
19. lis 2009

teda marti,pozor na to.jsem zvědavá kdy je bude mít Lenina 😔

marti457
19. lis 2009

Já se toho hrozně bojím, četla jsem na diskuzi - myslím přímo na té "zemřelo mi dítě" jak je to nebezpečné, že ten zánět v těch pupínkách se může dostat do tělíčka a do mozku ☹ Dr mi dala nějakou vodičku, už se asi nedává ten pudr. Tak snad budem mít hladký průběh. Akorát se divím, že je má zatím jen Kubik, byli jsme i s Lukáškem v té školce, kde propukly 😒

lenkavano
19. lis 2009

no Marti to jsem tam psala já,zažili jsme si to s Klárkou.je dobře že ti dala dr. vodičku 😉

lenkavano
19. lis 2009

my měli štěstí,ale chudák ta maminka té holčičky.to jsem obrečela. 😢 😢

jaa
19. lis 2009

Tak my jdem v lednu na očkování i proti neštovicím.tak snad v poho.

Jinak mě s tím utrácením fakt štve....Už ,nevím,co s ním.tak musím hold tvrdě...Mají tu úchylku v rodině.jeho děda chodí po předváděčkách a utrácí tam haldy peněz a jeho táta zase v autech a elektronice...On byl magor do hodinek a do čepic..Hodinky ho přešly,čepice ne...Místo hodinek má zase mobily.Navigace máme 3,3 notebooky,telefon má každou chvíli jiný...No prostě cvok...Tak to musím utnout.To by pak na starý kolena chtěl každou chvíli nové zuby...

lenkavano
19. lis 2009

jaa nejste náhodou milionáři????? 😀 na mě manža navigačku loudil,ale odolala jsem. 😝

jaa
19. lis 2009

tak to bohužel nejsme.Ale bylo to fain.Co milionáři..multimilionáři...Když už teda... 😀 😅
No,když by jsi ho chtěla překvapit dárkem k vánocům,tak dej vědět.nechala bych ti jednu.MIO...