Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jola2
16. únor 2010

no holky kde jste????? Jste museli řádit o víkendu 😀 😀 😀

marti457
16. únor 2010

Ahojky, já mám plné ruce klubíček 😀 😀 😀

jaa
17. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀

katarinka1107
17. únor 2010

ja mam doma polovicku 😀 😀 😀 ale pekny den damy 😉 🙂

andrejka10
18. únor 2010

Ahojte maminky. Tak aj my sme sa dočkali. Dnes ráno nám tatinko konečne prišiel. 😀 Deti sa stráááášne tešia. Len škoda, že v sobotu už odchádza. Dúfam, že prádlo mu stihne vyschnúť. Pekný deň milé maminy 😉

katarinka1107
18. únor 2010

Zdravim , pekny den 😉 🙂 no super Andrejka, tak si ho vsetci uzite 🙂 😉 my ho mame doma do nedele 😉 😉

jaa
18. únor 2010

Andrejka.To určitě uschne.. 😉 Nám přijel táta v sobotu v 1 ráno a v neděli v 15. už odjížděl.A uschlo vše..

lenkavano
18. únor 2010

holky tak chlapi od MM v práci brali jen třičtvrtě platu.třetinu jim nezaplatili.tak je rachot.je tam takovej bordel že místo aby tatka přijel v úterý tak přijede až v pátek. 😝 😝 zítra mi přiveze Kubíka tak ho alespon na chvilku uvidím.

jaa
19. únor 2010

leni.mrkla jsem na forum...je to teda síla... 😝 😝 😝 Se divím,že tam ještě někdo vůbec leze... 😲 😅

hanulik
19. únor 2010

Ahoj holky, po dlouhé době zdravím, máme za sebou úspěšně stěhování, před pár týdny jsem litovala vás, že vás to čeká a to jsem ještě nevěděla, co na mě nachystal manžel. 😠
U nás naštěstí platí vždy všechno a včas, pokud nějakou přepravu nezaplatí, je v příští výplatě, ale samozřejmě jsou všichni řidiči škrábnutí na penězích. Každý má tak o desítku míň než vloni.

lenkavano
19. únor 2010

Jaa jo je to síla ,ale už si na ně dupli z vedení tak to snad bude příští měsíc dohrazený.tu jejich novinku v ježdění zase vrátili do původního stavu ,jelikož většina řidičů je bud na neschopence nebo ve výpovědní lhůtě.
hani nebudeš mi věřit ale zrovna dnes jsem na tebe myslela že už jsi tu dlouho nebyla. 😉

hanulik
20. únor 2010

Leni, fakt? 😀 To je milý.
Moc koníka nestíhám, manža mě zaukoloval a když je pryč, starám se mu na FB o hry a to zabere nechutně moc času, asi s tím brzy skončím. 😠

hanulik
20. únor 2010

Tak jsem pročetla forum, docela jsem záviděla klukům, co jezdí vnitro, že jsou třeba každý den doma, ale koukám, že není závidět co. Líbil se mi tam něčí názor, že ta krize je jen vymyšlená a když vidím, jak manža kmitá, pomalu tomu začínám věřit.

jaa
20. únor 2010

leni,no alespon,že tak.Ale,když čtu ty výplaty kluků....tak to je síla.Divím se,že tam ještě někdo jezdí... 😅 😲

Jo,,,holky...Tak moje ségra 29,co tak dlouho odkládala mimi,tak je těhule...A,co víc....má na UTZ rovnou dvě... !!!😅 Málem ji švihlo...No,ale já ji to říkala..,když přišla s tím,že ji vyšel těhu test ještě 5 dní před tím,než měla mít menzes...Hold vysoká hladina hormonů...A,do včerejška si libovala,že ji nic není...A dneska už bylo... 😅 😅 😅 Za týden jde na kontrolní UTZ,tak jsem zvědavá,jestli tam ten párek prcků je...měřila si bazální teplotu a měla dvě ovu po 4 dnech...

andrejka10
21. únor 2010

Ahooooj, tak náš tatino už je zase preč. Teraz príde až na Veľkú noc. ☹ Jooooj, ale si ho detváky užili. 🙂
Jaa, pozdrav, sestru a že blahoželáááám, nech sa držia. 😉
Lenkavo, to je super, že sa vodiči dokázali vzoprieť a dosiahli svoj cieľ. U nás to akosi nejde. Každý len šomre a sťažuje sa, ale nič neurobí, aby sa to zmenilo.

lenkavano
21. únor 2010

ahoj holky 😉
Andrejko ono to tak není o řidičích jako o tom že už si na ně dupnul(technika a vedoucí dispa)jejich šef,že jestli to nedají do pořádku a nadále bude trvat ten stav u řidičů tak poletěj na hodinu.prý jim pěkně spadl hřebínek.
jinak jako řidiči samotní tam taky nedrží pohromadě MM už jim to tam několikrát říkal že melou jen okolo a skutek utek 😝
Jaa taky moc gratuluju sestře,musíš nám pak dát vědět jak to dopadlo na ultrazvuku 😉

marti457
21. únor 2010

Lenkám přeji všecičko nejlepší !!! 😵 😵 😵

lenkavano
21. únor 2010

marti díky jsi zlatíčko 😉 Lenička též děkuje. 🙂

lenkavano
21. únor 2010

marti představ si že ten samý foták co máme mají u manži v práci na skladě a když tam fotili vedle něho tak najednou ten chlap povídá"sakra zase zamrzl"a běžel pro jinej,že ho dá rozmrznout.prý to ten foták dělá.tak mi manža hned volal at na ten foták kouknu a on fakt funguje.naposledy jsme s ním fotili venku koně a jak vylezla ta čočka tak to zamrzlo a už to nešlo zpět a my mysleli že je rozbitej 😝

jaa
21. únor 2010

Leni,vše nejlepší... 😉 🙂

lenkavano
21. únor 2010

Jaa díky 😉

marti457
21. únor 2010

Leni tak šup fotky 😉

lenkavano
21. únor 2010

marti počkám do úterý až přiveze tatka notas a hned je tam dá 😉

hanulik
21. únor 2010

Ještě to stíhám, Lenám všechno nejlepší k svátku. 😉
Leni a stihnete ho ještě vyreklamovat?

hanulik
21. únor 2010

A co malá, už má ručičku a nožičku v pořádku?

lenkavano
21. únor 2010

hani díky jsi hodná,leničce ráno vyřídím 😀
není co reklamovat ,mysleli jsme že je foták rozbitý a on přitom jen zamrzl když jsme fotili venku koně 😝 😀
Lenina už je tak nějak zahojená,ale má jizvičky a ještě hodně citlivé,takže ji to mažu modrou mastí a pořád promazáváme.ale ted má tu nožičku lepší jak ručku tam má tu jizvu víc červenou. 😒

katarinka1107
22. únor 2010

zdravim , Andrejka tvoja polovicka az na velku noc pride? uf, to si aka sikulka , pekne to zvladas 😉 Jaa sestre vsetko dobre s babätkami 😉 Lenkavano ty si nocne vtaca, sa ti nechcelo spinkat ? 😀 lenicke snad bude lepsie, , do leta si hadam ani nespomenie, za mala nejake popaleninky. Drzim palceky 😉 my sme vcera odprevadili tatina, nas pride za 3t , a inak do noc sme blinkali 😝 😝 teda Jurasek, Barka v pohode, u nas zas besnie nejaky virus 😝 😝 asi 😠 😠 ☹ teraz mame dietky a pozerame telku uz sme bez blinkacky od 02h snad bude uz ok . Pekny den 😉

martinamil
22. únor 2010

Děvčata vůbec nic (pro změnu) nestíhám, ale přeci jen se jdu na skok přihlásit. Dočítat však nestíhám.

Byli jsme na prodloužený víkend na Východním Slovensku (Michalovce) Pá-Ne. Bylo to super, Kryštof takovou dalekou cestu v pohodě zvládl. Inu je to Columbus 😉

Tatínek už je natěšený, jako dítě na Vánoce, ve středu odjíždí do Ženevy navážet auta na autosalón, pak bude týden dělat střídače a pak do Ženevy pro auta, takže si zase trochu užije volantu. Už se mu stýzká 😉

A já, pokud už teď nic nestíhám, budu příští 3 týdny jen levitovat. Bohužel si nemohu vzít dovolenou, tak zase firemní jesle 😉 😀

katarinka1107
22. únor 2010

martinamil, si sikulka, aj tak 😉 😉 vela stihas. No sa necudujem polovicke , ze sa tesi k volantu , ved na autosalon?? 😀 😀 to by som sa aj ja tesila, A co si robila vMichalovciach ??dovolenka, ci navsteva?? pekny vecer damy 😉

marti457
22. únor 2010

Ahoj martimil, to je fajn, že jste si udělali prodloužený víkend 😉 Načerpala jsi nějakou energii a teď se Ti bude hodit 😅
Já bydlet blíž tak Ti Kryštůfka pohlídám 😎 , že nepřijede nějaká bábrdle na hlídání? Ať můžeš v klidu do práce?
Ty to ale zvládneš s Kryštůfkem, on je zlatíčko, viď? A manža vím, že se moc těší, co?

Mě MM ještě nepřinesl výplatu - nestíhá si pro ni dojít 😅 Nějak teď dost jezdí 😝

Přeji pěkný večer všem 🙂 no spíš dobrou noc 😵