Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jaa
14. črc 2009

Ach jo Marti.
Vy z těch problémů nevyjdete. ☹ A,comá s kyčlema????A,proč vojtovku???

martinamil
15. črc 2009

A takto Kryštůfek spinká 😅 (zvuk)

http://uloz.to/2120524/mvi-0132.avi

Ahoj Marti. Kyčličky má lehce nezralé, prý hraniční hodnoty a Vojtovku, protože špatně drží hlavičku a tělíčko a špatně navazuje oční kontakt. ☹

marti457
15. črc 2009

Ahoj Marti, to je mi tebe a kryštůfka líto 😔 , dětičky u toho pláčou, protože jim držíš hlavičku tak, kde ji zrovna mít nechtějí atd. my chodíme cvičit, ptala jsem se jestli je to něco jako Vojtovka - tak prý tu nepotřebujem - jeden cvik tam máme z vojtovky a taky mi u toho pláče - je to nepříjemné i pro mě a doma to flákáme 😕 možná tím, že mi řekli, že je v pořádku, jen je línej 😒
Teď už máme pokrok, sice se sám nestaví na nožičky třeba v postýlce nebo u nábytku, na to je fakt línej - to ho ani nenapadne se něčeho chytit a stoupnout si, ale když ho na ty nožičky postavím tak stojí a když ho dám na čtyři tak takle vydrží, ale nehne se ani kousek dopředu 😀 spíš by pořád couval, máme tady všude lino tak mu to hezky klouže, i když sedí tak se ručičkama odstrkuje a couvá 😀 no je to legrace ho pozorovat.

Marti musíte to zvládnout, jiný děti jsou na tom hůře, uvidíš, že i při tom ti bude dělat jen a jen radost.

Moje kamarádka má dvojčátka kluka a holčičku a s tou holčičkou taky cvičili vojtovku. Jsou jim 2 roky a holčička je úplně v pořádku 😉

jaa
15. črc 2009

Tak to jo Marti.Ono se to srovná. 😉 To víš,že by bylo znát,kdyby byl v bříšku ještě ten čas do porodu a vše se dovyvinulo tak,jak má.Ale určitě je kuk šikovná po mamce a po tatkovi a všechno dohoní. 🙂

marti457
Tak to máš doma opravdu lenoška 🙂 .Naše madam si už sama stoupne bez opory.Už udělala i dva kroky sama.Ale jinak se bojí.Sama stojí už strašně dlouhou dobu.

katarinka1107
16. črc 2009

ahojte, hlasime sa 🙂 sme uz doma, mali sme vyletovy tyzden 🙂 tatina mame este na cestach , ☹ Martinka (mil)s krystofkom to zvladnete neboj ste velki bojovnici. Ja sa tiez priklanam k dievcatam , neboj, cochvila prestanete aj cvicit a vsetko bude fajn

marti457
17. črc 2009

Ahojky Martinky, všecičko nej nej nej k tomu našemu svátku 😎

jaa
17. črc 2009

Ahojky všechny Marti...vše nej a nej k svátku. 🙂

marti457
19. črc 2009

Co že se tu nic neděje? Ikdyž si říkám, radši kddyž se nic neděje 😉 co dětičky, jsou v poho? Moje ju, Lukášek stále neovládá nožičky a Kubik je OK 🙂 jen MM má chudák 37,5 st a už umírá - to jsou chlapi, nic nevydržej 😝

katarinka1107
20. črc 2009

🙂 😉 🙂 🙂 pekny den a cely tyzden

jaa
20. črc 2009

U nás taky v poho.Malá se i bez kurzu,sama krásně potápí a plave. 🙂
Manžel jel dnes do Rumunska.Skoro až k moři.Tak jsem mu dala instrukce...nezastavovat nikde a nikomu.Zavřít okna.....nikam nechodit. 😅 Doufám,že dorazí ok.

martinamil
20. črc 2009

Ahoj děvčata, tak já se hlásím po šíleném týdnu opět doma. Babi s dědou mají novou kuchyň a koupélnu, ale těch nervů! Staří lidé jsou horší než malé děti!!! To bylo pořád řečí, že by to staré stačilo atd. Kryštof byl naštěstí hodný, jedl každé 3 hod. přes den a jinak spal, v noci spal 7 hodin. Asi ho ten čistý Šumavský vzduch zmohl. Odjížděli jsme včera ve 22 hodin všichni úplně k.o. Aleš a máma museli být dnes v 6 hodin v práci. A perlička na konec. Naši vezli ve Fabce za sedačkami 4 litry medu. A jak jsme byli všichni k.o. zapomnělo se to utemovat, takže se dnes ráno zjistilo, když se šlo vykládat, že je všechen med vylitý. ☹ 😠 Tedy bráchové rozmontovávají tátovo auto, vyndavají sedačku, koberce atd. protože je to až v topení. Když se daří, tak se daří! ☹ 😖 Myslím, že letošní dávku adrenalinu jsme bohatě všichni vyčerpali a podobné srandy si pro příště necháme ujít.

Marti, neboj Rumunsko je o.k. Tam je ještě občas civilizace. Já byla posr... strachy před lety, když vezl Aleš humanitárku do Bagdádu. Po ose, když se tam ještě válčilo (je to tak 6 let zpátky). A žádné pokrytí signálem. 16 dní jsem o něm nevěděla ani písmeno. Brrr 😖

Jinak Martinky, dodatečně všechno nej! 😵

martinamil
20. črc 2009

Holky, jdu k vám na radu. Setkala jste se některá se zapařeninou pod plenkou? Není opruzený, jen mezi nožičkami a bříškem (v tom "skladu") je zapařený (bílá loupající se kůžička). Pokud měl jen papírovku, tak se mu to nedělalo, ale od té doby co balíme "na široko", tak ano. Co s tím? Mám strach použít pudr, protože jsem někde četla, že pokud je u dítěte riziko alergie na prach, tak to pudr může rozjet. Tak nevím. Zatím jen otírám lihem, aby se to trochu vysušilo.

marti457
20. črc 2009

Marti tak to ti neporadím, to my neměli 😒 Nechtělo by to natřít olejíčkem? Jestli je to suchá kůžička. Fakt nevím, spíš Jaa by mohla poradit, má víc dětiček a víc zkušeností 😉

Jinak jak jde cvičení Kryštofkovi? My dneska byli po měsíci na cvičení a až my bylo trapně, že jsme doma cvičení flákali, nic moc pokrok 😕

Ode dneška jsem bez auta a nevím na jak dlouho, když jsem jela od našich, rozbila se spojka - zůstala mi úplně prošláplá ☹ a my jsme na autě tak závislí 😨 😢 😢 😢

lucy81
20. črc 2009

ahojte,
len teraz som vás objavila, môžem sa sem-tam pridať?
tiež máme ocina väčšinou na cestách a je nám smutno.. 😔

marti457
20. črc 2009

Ahoj lucy 😉 určitě ...

lucy81
20. črc 2009

marti dík.. 😉

marti457
20. črc 2009

Máte krásné holky lucy

lucy81
20. črc 2009

pozerám, že skoro všetky máte malé detičky, ako to zvládate? pomáha vám niekto?
mne veľmi pomáha mama, našťastie bývame kúsok od seba..

marti457
20. črc 2009

Taky mi moc pomáhá mamka - bydlíme asi jen 2 kiláky od našich a tchyně taky - u tchánovců bydlíme 😉

martinamil
20. črc 2009

Lucy, jasně! Vítej! Jak jezdí manžel? Unii nebo je pravidelně doma?

Marti, právě že to není suché, ale jakoby mokvavé. Prostě zapařené. Když to do středy nezmizí, tak zajedu na kožní. Cvičení už docela zvládíme. Už tolik nepláče. I ten oční kontakt se zlepšil. Hračky pomohly. Kuk na fotky do alba 🙂

Bez auta?! Brrr, to je nepříjemné. Snad Ti to brzy opraví.

lucy81
20. črc 2009

ja som v podstate celý deň s dievkami sama, staršia nikolka už ide od septembra so školy, tak to budeme ešte veselšie..dúfam, že to nejako zvládneme

lucy81
20. črc 2009

manžel jazdí väčšinou PL, ale posledné týždne začal jazdiť švédsko, fínsko tak príde tak za 2-3t..najviac sa bojím tej plavby loďou, vtedy ani oko nezavrem

martinamil
20. črc 2009

Lucy, já mám naštěstí jen Kryštůfka, takže to jde. Babičky jsou daleko. Tchýně minule chvilku vozila, ale za chvíli přišla, že 20 min. řve. A on zvracel. Vůbec si toho nevšimla, protože nesundala moskytyéru. Málem mě trefil šlak. Co se vše mohlo stát. Nic jsem neřekla, ona byla sama vyděšená, ale myslím že mám od dalšího hlídaní útrum. Bude mít strach. 😖

martinamil
20. črc 2009

Lucy, zvykneš si. Aleš takhle plave pravidelně. 😅

lucy81
20. črc 2009

marti, to si sa musela vystrašiť!! 😲
ja ťa trošku "poznám" z témy jún2009, mám tam kamošku alex77
a malý je veľmi zlatučký.. ja si už ani nepamätám, kedy boli naše baby také malé.. čas rýchlo letí

martinamil
20. črc 2009

🙂 jj, po dobu těhotenství jsem byla na Koníkovi závislá. Celé dny v posteli a sama 😉 😠

No vyděšená jsem byla fest. Teklo mu to z nosu. A to máme pořád trochu problémy s dýcháním. Občas mi monitor dechu pípne (cca. 2x týdně). I jí došlo, že to mohl vdechnout apod. Sama byla bílá jako stěna.

Máš krásné princezny 😀 Na tom traktoru 😀 že by ona zastupovala kluka a bude dalším řidičem?

lucy81
20. črc 2009

no veru tak, nellka je ako malý chalanisko, fakt ju bavia autíčka a všetko čo má motor 🙂

lucy81
20. črc 2009

idem ja spať, nellka ráno vstáva aj o 6.00.. dobrú noc

jaa
20. črc 2009

Tý jo .Tady to dneska jede.... 😕 😲
Marti.malá rada ohledně zapařenin...Dej mu jen papírovku na doma a dej ho na bříško.Na bříšku mají nožky správnou pozici a mají luft..
Kolik mu dáváš plenek naširoko???

jaa
20. črc 2009

A,jinak super mastička...Johnson baby v plechové krabičce,jako je klas.Nivea. 😉 Namazat na noc a je to ok.Jinak pokud budou velká tepla,tak bych ho nechala rozbaleného. 😉