Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

marti457
5. říj 2009

Janka, jenže tohle je zakázané. Taky manžel říkal, že už by se nejraději kurtoval, ale kdyby náhodou začal hořet tak tam uhoří než se dostane ven 😒
Jedině jak psala martimil, že manža si vozí na palubovce falešnou peněženku, kde má jen pár drobných. Já bych si vozila pistol 😀

martinamil
5. říj 2009

Janka a s tím kurtováním je ještě jeden problém. Pokud by se mu chtěli dostat do kabiny a nešlo to, tak by je to mohlo ještě nasr....at a člověk neví, co by pak udělali. A pokud by ho podpálili apod. tak je to větší průser, než pár ukradených peněz apod.

Marti, pistoli vozit přes hranici nesmíš. A ani pepřový sprey. Jsou to zbraně a ty bez zvláštního povolení nesmí opustit území ČR.

jankabambulka
5. říj 2009

hm, to ja zasa takéto veci neviem, len toto mi hovoril . lebo jeho raz tak okradli ... 😠

katarinka1107
6. říj 2009

janka, ake mas zlate dietky 🙂

katarinka1107
6. říj 2009

a vidim , ze aj jedenastrocnu Barborku, nasa bude mat v decembri 11

jola2
6. říj 2009

manža vozí sebou bejzbolku 😀 a na dveře a na nádrž od nafty jsem mu koupila alarm na okna takže to udělá pěkný rámus 😀 😀

jaa:ty fotky mám pořád stejný ještě jsem tam žádný nepřidala 😀 😀 😀 není pořád čas sice mám nový foťák ale neumím ty fotky zmenšit bo jsou moc velký formát 😠 no do konce týdne snad 🙄

jaa
6. říj 2009

jola.Tak to je dobrý.Já měla za to,že ty z ateliéru jsou tam nové... 😀 😀 😅 😅 Stáhni si program IMAGE OPTIMIZER.Je to super na zmenšování fotek.

dana24
7. říj 2009

Ahojky..Můžu se k vám přidat?Manžel tak jezdí kamionem a je pořád pryč,tak by jsem ráda pokecala s někým kdo je na tom úplně stejně jako já... 😉

marti457
7. říj 2009

Jasně Dana, vítej 😉

jola2
7. říj 2009

vítám Danu 😵

Holky kouknite do IP.

jankabambulka
7. říj 2009

ahojte
katka hej zlaté dietky - dvojky sú podarené ale v poslednom čase nervavé, protivné a neviem ako ich naučiť, aby sa hrali sami. lebo akonáhle chcem variť, tak ma odtláčajú od sporáka, plačú.. a len si ku nim kľaknem tak sú ticho a postavím sa /napr. niečo kypí/ už bačia 😠 . do čerta sú dvaja a hrať sa nevedia. teda katka sa aj prehrá ale miško ani za čo! no des. a príde a už jej berie hračku a vykríka kakka/ako katka/. barborka je správna začínajúca puberťáčka z ktorej mi týždenne nabehne toľko šedivých vlasov... ničomu sa nerozumiem podľa nej a už som bola raz trápna lebo som jej chcela dobre... dostala po zadku a viac to nepovedala.
jola- aj môj chlap ke´d chodil na autá tak nosil od bezbalovej palice cez alarmy na peňaženke. teda do peňaženky sa upevní alarm a druhý koniec napr. mna oblečenie a pri trhnutí sa spustí. ale aj tak sa stalo že chlapy /araby, macedónci,.. zobrali chlapa že nech ide kuknúť na bok auto a tam ho banda obrala o sk... ale našťastie už teraz chodí tam len tak raz za mesiac, dva. ale to boli vždy strachy ako hovado. veď to poznáte. na parkoviskách radšej neprespával, bál sa. tak ťahal tých 1200km naraz. ale ak mám pravdu povedať , tak teraz má ešte nebezpečnejšiu prácu ale čo už. sakriš na ďaľší týždeň príde vymeniť veci a zasa pádi na 2tt do vojan. baby ja vás obdivujem ako to zvládate, keď vám je stále preč.. ja sa akosi nemôžem ešte stále stotožniť, že je to tak a hotovo. i keď niektoré dni sú také , že ubehnú ako voda ale niekedy.... príde mi to ako naschvál, že keď sú deťuchy zlé a pubiška má svoj deň tak sa to ťahááááááááááá 🙄

jankabambulka
7. říj 2009

inak barborke chcem pod stromček kúpiť caraoke , nemáte niektorá s tým skúsenosť????

martinamil
7. říj 2009

Ahojky Dano, vítej mezi slaměnnými vdovami 😉 🙂

Dnes by se tatínek doma fakt hodil. Kryštof má po včerejším očkování vysoké horečky (nad 39°C). Celou noc jsem nespala a teď zase. Pořád chce chovat. Je vidět, že je mu fakt zle. Bezesné noci neznám, pořád se směje, ale ta hexa mu nějak nesedla ☹

dana24
7. říj 2009

Ahoj.Děkuji za přivítání... 🙂Martinamil,jo tak tohle si říkám dost často,že by ho bylo potřeba doma...Minulý týden byl doma,nastupoval do nový práce,zvykla jsem si na něj a teď odjel na min.17dní.. ☹ ☹ Jsme spolu pět let,ale pořád jsem si na to ježdění nezvykla...Největší paráda bylo,když jsem mohla jezdit s ním..Párkrát jsem si i sjela,moc mě to bavilo,ale nezávidím mu...Není to lehká práce jak si spoustu lidí myslí...

Martinamil,zkoušela jsi malýmu dát něco proti horečce?Já měla dětskej nurofen a potom už mu bylo líp...Snad mu bude brzo líp... 😉

martinamil
7. říj 2009

Dana, máš pravdu - z venku to vypadá jako lehká práce. Já taky občas jela s ním, hlavně kvůli AETRu a bavilo mě to, ale živit bych se tím nemohla.

Právě, že jsem mu dala Nurofen čípky, sirup, Paralen čípky i sirup. Ale snad už to klesá. Uvidíme.

dana24
7. říj 2009

Tak to by bylo aby to nezabralo... 😉 Já jsem mu to i řekla že by jsem to děat nechtěla..Vyměnila by jsem si to s ním tak na týden...To by ale nesměli nic mít a já by jsme se konečně pořádně vyspala... 😉 Začátkem září jsme byla s ním a už se nemůžu dočkat až zase budu moct...Chybí mi to...

marti457
7. říj 2009

Ahojky holky,
Jola máte ode mne hlas 😉
Martimil my byli dnes na očkování tak mám z toho taky bobky - Lukášek na to trpí, že má po očkování horečky, takže nás to taky čeká. Kubik to snášel líp a to neměl to šetrné očkování 😒

jola2
7. říj 2009

čauvec hoky díkec za hlásky 😉

jankabambulka:já to taky těžko zvládám ☹ Nejhorší když se narodila malá (no před porodem taky bo jsme ho chtěla mít při porodu a nevěděla jsem jestli to ztihne naštěstí byl u toho 😀 ) každá mamina povídala jak jí manža pomáhá koupat a jak se stará a jak je oba hýčká a já jsem byla sama doma 😢 . On jezdí jen na týden tak na víkend ho máme doma tak před vámi všemi taky smekám jak vám manža přijede tř. za 6tt 😕 . Nejhorší když si chci s někým o tom pokecat a oni mi řeknou no jo ale potřebujete peníze tady práce není .... (to říkají zrovna ti co mají rodinu na 100% u sebe) a nebo máš přece holky! Jenže holky jsou moje zlatíčka ale potřebuji i trochu polaskat 😵 a podržet od manži .... a jak už píše Dana24 je to paráda když jezdím s ním ale nejde to pořád a mají fakt dost těžké povolání

Martinamil:zítra už bude líp uvidíš 😉

Musím se pochlubit máme druhý zub 😵 . Bez plakání , bez horečky a bez kakání 🙂 je to moje zlatíčko 😵

marti457
8. říj 2009

Holky chtěla jsem vám nabídnout - jak prodávám ty šperky, fakt to jde a dobře se prodávají - nechcete některá zaregistrovat? Je to česká firma SBS TRADE, 12 let na trhu. Registrační balíček obsahuje katalog, měrku prstenů a školící materil za pouhých 55Kč !!! Měly by jste hned slevu na šperky 20% Teď před Vánocema skvělá příležitost 😉
Snad vás tím tady neotravuji 😅 jen kdyby jste měla některá zájem, pomohla bych vám se vším do začátku.

dana24
8. říj 2009

Ahojky...Tak jsem ti Joly2 taky konečně poslala hlas... 🙂 Martinamil,tak co už je malýmu líp...?Snad už jo..My máme taťku v Itálii a ještě 14 dní a budeme ho mít snad doma...Doufám,že to rychle uteče...Včera jsme si volali a jsme z toho špatný oba dva..Ještě jsme bez sebe tak dlouho nikdy nebyli a teď už to bude na dlouhou dobu... ☹

lenkavano
8. říj 2009

ahoj slaměné vdovy po delší odmlce vás zdravím.vítám též danu 😉

jola2
9. říj 2009

tak už vím holky proč se má mimi vozit co nejdéle v protisměru 😒

V automobilu pouzivejte autosedacku umistenou proti smeru jizdy co nejdele (minimalne do jednoho roku veku), abyste chranili pater pred vaznym poranenim. Miminko ma tezkou hlavicku se slabym krkem a pruznymi vazy. Sedi-li dite v sedacce po smeru jizdy a dojde k celni srazce, ktera je jedna z nejcastejsich, ma krk schopnost "natahnout se" az o 5 cm, zatimco pater jen o 0,5 cm. V jednom roce se kosti zacijani zpevnovat a miminko postupne neni jiz tolik zranitelne.

jaa
9. říj 2009

Jola.Malou vozím v protisměru pořád.Máme sedačku do 18kg a do 13kg se dá vozit v protisměru. 😉 Dokud se jí budou vejít nožky,tak ji tak mít bude.A,co fotečky?????Pořád nikde nic☹(((( 😠 ☹ 😖

lenkavano
10. říj 2009

Ahoj holky a vozíte je na přední sedačce?já malou vozila též v protisměru ale měla jsem ji na zadní sedačce.jednou jsem ji měla vepředu ale měla jsem divný pocit.ted už máme větší sedačku a tu už mám danou po směru.

lenkavano
10. říj 2009

Jolo máš ode mne hlásek a za 3dny zase. 😉 😉

jola2
10. říj 2009

holky děkuji za hlásek po třech dnech bych prosila o další díkec 😵

jaa: 😀 já jsem lenivá 😀 musím si teprv ztáhnout ten program co jsi mi poradila (a to zmenšuješ fotku po fotce nebo jak???? já jen že tam mám asi přes 400 fotek tak to bude asi na celý den 😀 )

lenkavano
12. říj 2009

Holky kde jste všechny neodjely jste s manželama na cesty? 😀 😀 😀

martinamil
12. říj 2009

Ahojky, hlásím, že jsme bez teplot! Konečně. Už to bylo na nervy. 5 dní horeček je moc ☹

Lenko já vozím Kryštofa vepředu pořád. Tedy v autosedačce vepředu a pokud je v korbičce (mám schválenou s kurty), tak na zadní sedačce. Mě to tak vyhovuje, protože Kryštof hodně zvracel, tak abych na něj dosáhla a neudusil se.

marti457
12. říj 2009

Martimil tak to je fajn, že jste bez horeček - my je zatím nedostali, ale jsme pěkně protivný !!! Prý může mít horečku 7-10 dní po očkování tak čekám a pořád ho sleduju ☹
Teď šli kluci s babičkou ven, konečně neprší 🙂 je pěkně hnusně !

Jinak já taky vozila kluky vepředu když byli mrňavý. Vzadu mi to přišlo divný, že nevím co dělá - přesně, kdyby si ublinknul tak ani nevím 😝

lenkavano
12. říj 2009

ahoj Martinamil to je dobře že jste bez teplot.Lenče se spustila rýma v noci se budí s plným nosíkem takže si užívám.Ahoj marti457 😉