Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

andrejka10
27. lis 2010

Babulky, zdravím vás zo zasneženého Popradu. 😉 Dnes som písala tatinovi výpoveď do práce, Len som ju nestihla poslať, lebo pošta bola otvorená len do 10,00 hod. doobeda. 😒

jaa
29. lis 2010

@andrejka10 copak,že výpověd???Jde jinam?

@marti457 změna čepice...Po dvou měsících jsem se jaksi bundy nedočkala☹
tak mrkni na tuto...http://www.next.co.uk/shopping/girls/youngergir...
Co by jsi vymyslela za čepku.Jinmak,ty zelené vlny mám když tak 3.Nechám si zase udělat stejnou čepku,ale ne s beruškou,ale s kočkou...

marti457
29. lis 2010

@jaa Jé ta je krásná 😉 No zkusila bych toho ježka 😕 na čepku, pár křížků a můžu našít i podobné 3 knoflíky ??? A co když jí udělám bílou a modrý ten ježek a třeba olemovanou modrou? Zkusím sehnat i takovou chlupatou tu modrou na toho ježka a lemování 😉

jaa
29. lis 2010

@marti457 Vidíš,mě se víc líbila ta zelená.-(Knoflíky asi ani nemusíš..Já z nich na té bundě moc odvázaná nejsem.Nesnáším je🙂)))od mala....je to taková fobie... 😀 😀 😀 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37786187&ta...
Marti,mrkni na tohle.paní maluje takovéto obrázky na cokoli.zeptám,jestli by namalovala toho ježka a z té chlupaté vlny by se dodělaly okolo bodlinky ap...Jinak,jsem toho ježka moc nezkoumala.-)))A ještě je tam srdíčko.To by mohlo být menší třeba někde nad ježkem.Ještě přemýšlím,jestli tam dávat tu chlupatinu kolem... 😅

marti457
30. lis 2010

@jaa Tyjo Marti - to je krásný, je šikovná ta paní - to by bylo super. A ty chceš tu čepku zelenou? Může být - taky to půjde, aspoň nebude Nelča celá modrá, to bude hezký 😉 Tak tu paní popros o nášivku té hlavy ježka a já zkusím sehnat tu chlupatou modrou 😉 Myslíš to srdíčko háčkované, nebo si ho taky necháš namalovat?

marti457
30. lis 2010

@jaa A chtěla jsi ještě štrupny, rukavice a šálu?

marti457
30. lis 2010

@jaa Nebo místo šály takový nějaký šátek? Je vzadu na patentku 😉

jaa
30. lis 2010

Marti..Nn,zelená bude až na jaře🙂)K této bundě chci modrou,nebo nějakou nakombinovat.Paní jsem už psala,tak uvidím,co písne. 😉 Šálku asi klasiku,normál pletenou.Štulpny taky pletené a rukavice nechám na tobě...🙂))

marti457
30. lis 2010

Tak si vyber rukavice - ty s tím fialovým lemem jsou háčkované a tamty pletené 😉

andrejka10
30. lis 2010

@marti457 jéééj ty si šikovná, keď robíš také pekné čiapky, rukavičky...... 😉
@jaa , musí zmeniť prácu, lebo v tej starej firme zabúdajú posielať výplaty. V novembri sme nedostali ani cent a to je smutné. Už mali také problémy v minulom roku, dlžia nám stále dosť peňazí, len sa to stále nabaluje. Mali aj splátkový kalendár, ani ten nie sú schopný dodržať. A viem, že takto to nie je vo všetkých firmách. 😉

jaa
30. lis 2010

@marti457 Marti,asi ty pletené..Kvůli pružnosti...Ještě sehnat,co nejpodobnější vlnu.Já tady mrknu.Měli tu od stejného výr.co je ta zelená. 😉

mazouchovatereza
3. pro 2010

Jasně že je 🙂)

mazouchovatereza
3. pro 2010

Omlouvám se holky,dlouho jsem tu nebyla ☹ a navíc má Claudinka neštovice a já pojedů co nevidět do porodnice 😀

mazouchovatereza
3. pro 2010

Si pro věci.Nakonec jsem porodila o jedenáct dní předem než se očekávalo 😀 Jsem hodně šťastná že mě tak brzo pustili.I Manžel se vrátí domů aby si malou poprvé pochoval.Navíc si jedu pro placentu a tak se o malou bude starat Laura když je Claudinka marod ☹ Tak a holky jak se zatím máte vy? 😉 🙂

marti457
3. pro 2010

Teri moc gratuluji k holčičce 😵 😵 😵
Jak to máte s tou placentou? Co s ní budete dělat???

mazouchovatereza
4. pro 2010

@marti457 Díky,dala jsem sem nějaké nové fotečky Alex ale nemám jich moc. 😀 Máme velikou zahradu a tak mi ji sousedka zkořenila do kytky 😀 ,kterou si dám příští léto ven aby viděli jak krásně vykvetla

mazouchovatereza
4. pro 2010

Ahoj holky,Claudy už ani nemá neštovice a malá Alex si zvyká být doma-uvidíme jak se bude tvářit až uvidí manžu.To těhotenství u teklo jako voda. 😀

jaa
5. pro 2010

@mazouchovatereza Nějaké fotky z porodnice máš?A,jak byla malá velká?,Co porod atd....?Kdo hlídal holky?

mazouchovatereza
6. pro 2010

@jaa Z porodnice fotky nemám ☹ porod jsem měla težkej.Malá byla velká a tak jsem měla na půl přírodní a na půl císařák 😲 Laura s Claudy zůstaly doma sami a jedna se starala o tu druhou.Laura umí vařit všelijaké dobroty a tak mi upekla buhctu na přivítanou. 😀

Ahoj holky,dneska jsem ani pořádně nedospala tak jsem tu jen na skok.Malá celou noc brečela ☹

mazouchovatereza
6. pro 2010

Táák holky a Saša má 3,9 kg a 48 cm

jaa
6. pro 2010

Teri,já měla porod také hodně těžký.Napůl tak a napůl Sc.Mega ztrátu krve cca 1,5 l a rupturu dělohy,ale fotky mám a dokonce jsem si ji točila i na kameru.Sice jsem se moc nemohla hýbat,ale toto jsem si ujít nenechala.. 😉 Jinak se po SC pouští domů až 5tý den a to jen vyjímečně...Je to celorepublikové nařízení a dříve tě nikdo nepustí.I já jsem musela ten 5tý den podepsat souhas s tím,že odcházím na vlastní zodpovědnost.. 🙂
Jinak ,malá měla váhu pěknou 😉 A,jak kojení???Kojíš???

marti457
6. pro 2010

@mazouchovatereza Tak náš Lukášek měl 3,92kg ale 52 cm, Sašenka je nějaká krátká 😀 ale vypadá tak veliká - vůbec ne jak novorozeně 😕

marti457
6. pro 2010

@mazouchovatereza Teri kdo Ti upravuje fotky? Ta černobílá fotka se Sašenkou, jak má "barevný" obličej je úžasná 😉
Tady je foto Lukáška z porodnice 😀 to snad už není ani pravda 😵 Na druhé a třetí fotce mu je rok 😎 A na poslední fotce mu je asi 10 dní 🙂

jaa
6. pro 2010

Marti,pěkný chlapák.. 😉

marti457
6. pro 2010

@jaa No jo Marti, on je takovej trochu buřtíček 😀 ikdyž teď už tak nee, ale do půl roka byl 😉 Teď když mu řekneš - Lukáši ty jsi tlustej, tak ti řekne - nejsem Lukáš, já Lukášek, nejsem tlustej, já velkej - by ses z něj picla 😀 Minule mu tchýně řekla - Já se z tebe zblázním a on jí na to - já zblázním z tebe 😀 😀 😀

jaa
6. pro 2010

@marti457 je to s nima sranda ,vid?nella řekla babi.babi,ježíš marja......Ale ona řekne vše...Už i r a občas ř.R teda taky jen někdy a v nějakých slovech.

marti457
7. pro 2010

Nellinka je šikovná na mluvení jako byl náš Kubik 🙂 Ten nám v 15měsících zazpíval koledu u stromečku - fakt, nekecám 😅 Zato Lukášek začal mluvit až v 18měsících, ale teď tu pusu nezavře 😀 ale je taky šikovný, docela brzo uměl barvy, plínku nemá od 21měsíců- ani na noc a Kuba ho učí písmenka - už umí L, T, D, M, K, H, P, dokonce i Q 😀
Takže jak jsem si dřív myslela, že bude opožděnější - TAK NENÍ 😉

jaa
7. pro 2010

@marti457 marti,tak to je super..nella mluví krásně a začala brzy,ale od té doby co chodí,tak bojkotuje nočník...A to si říkal na vše.Ted už nám zbylo jen zkusit čerty a ono to funguje.Krásně si říká,nebo jde sama.Já si myslím,že to dělala naschvál babi.protože,když jsem s ní sama doma,tak problémy téměř nebyly...dělala to na truc...

jaa
7. pro 2010

@marti457 Jinak ,barvy ř a počty říkáme u všeho a pořád...Ona ráda opakuje i anglická slovíčka a klidně ti prodavačce v obchodě řekne:bye,bye....ted mi řekla .bunny bear....hello ap...To má okoukané z Mr Beana

marti457
7. pro 2010

@jaa Taky doma mluvíme anglicky 😀 dokonce je Lukáškovi líp rozumět, když po Kubovi opakuje něco anglicky. Kubik chodí na anglinu od 3 let a docela ho to baví, doma si pouští pohádky na DVD a dá si tam jazyk ENGLISH 😀 😀 😀