Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jaa
12. srp 2010

@mel23 trochu asi jo...Ale po 6t se na sebe těšíme.... 😉 Kdy\ž přijede v pátek večer,tak už se v neděli zase on těší,jak odjede 😀 😀 😀

lenkavano
12. srp 2010

@jaa mě Tibor říkal když odjížděl do práce že se netěší od nás ale už měl absták že nemá volant v ruce....uplně básnil jak se těší na velké kolo a jak se rozjede. 😀 😀 😀 prostě maniak no 😝 😅 😀

mel23
12. srp 2010

Moj zatial chodi 4 mesiace ale uz ma to nebavi.Takze mozem cakat ze ked to bude dlhsie trvat tak budem jednoducho cakat kedy pojde do roboty.A co intimny zivot?Aj ten je na mile vzdialeny?Moj sused je tiez kamionista a v kamione vozi milenku.Domov chodi uz len zo zvyku.Aj toto ma caka?

ada80
12. srp 2010

mel23 a teď je doma,nebo pryč?

lenkavano
12. srp 2010

@mel23 jestli máš milujícího manžela tak tě to určitě nečeká 😉 mě se to nestalo a vím že ani nestane.T tohle odsuzuje.
jinak časem si prostě+ odvykneš zajedeš si svůj systém a když ten chlap jednou za čas přijede tak ti ho prostě trochu naruší.ale pak záleží jak to vezmete.....neboj zvládnete to. 😉

ada80
12. srp 2010

Leni:mě teď jak byl doma taky vadil 😀 😀

lenkavano
12. srp 2010

@ada80 Adi no právě.co ženské zbývá musí si zvyknout a tak nějak vegetí s dětma sama a pak když tatka dorazí domů tak to je mazec.prostě narušitel 😀 😀 😀 😀 ale zase jak kde a jak kdy 😉 my si užíváme dva dny volna ale ted byl doma 16 dnů a to je už jiná káva. 😝 😀

lenkavano
12. srp 2010

musím jít obalit květák.zatím papa. 🙂

ada80
12. srp 2010

Leni: 😀 😀
ale váš taťka jezdí teď jen tady ne?

mel23
12. srp 2010

ada80 je prec pomaly 15 dni,sice prisiel 3 krat na dve hodiny ale co to je,nic.Ze vraj aspon to, ale ja potom musim ukludnovat deti lebo za nim placu ze preco zase ide do roboty.

lenkavano len problem je v tom ze ja neviem ci ma miluje.Stale mi ukazuje ze som na neho zla lebo sa mi nepaci ze nie je pri nas a ze zaraba pre druhu,lebo musi platit vyzivne a kopu poziciek po byvalej.Opravujeme dom a to musim financovat sama z materskej a z vyplaty ked robim.Este ked mu byvala napisala alebo zavolala ze nech pride za dietadom s plnou taskou darcekou ze mala sviatok tak miesto toho aby pockal na pravoplatny rozsudok tak tam bezal.Ani to mu nevadilo ked sa potrebovala vykricat stacilo vytocit jeho cislo a on pocuval,az potom jej zlozil.Trozka cudne ked ma nas rodinu.A este sa na neho clovek nemoze spolahnut ani po financnej stranke ?lebo vsetko da na poziky a na vyzivne/, ani sa nemam o koho opriet ked je problem lebo je stale prec.

ada80
12. srp 2010

mel- tak to je něco a kdy se vrátí?

a co s tím placením výživného a půjček to je teda hrůza 😝

lenkavano
12. srp 2010

@ada80 jo jezdí a občas se zadaří že gho vidíme i jednou za tři dny na chvilku.naváží tu kauflandy jezdí u carga. 😉 6 dnů jezdí a dva dny je doma.ale jezdil i cizinu a to bylo horší těžce jsem nesla že je tak daleko a měla jsem o něj pořád hrozný strach. 😝

@mel23 s těma dětma to znám,ale naše děti jak rostli tak si postupně zvykali,táta jim chybí a třeba Klára je smutná když odjíždí ale už nebrečí.ted s tím ale začala lenička vždy při příjezdu je uplně z tatky paf a když odjíždí tak mu mává a brečí.a jak měl dovolenou tak na něm pořád visela 😀
mel s tím manželem a jeho bývalou to je opravdu trápení to věřím.já osobně bych to nesnesla.jako dárky pro dítě určitě jo to by mi nevadilo ale ta bývalá.budeš to mít asi moc těžký.navíc když nejsou peníze je všechno složitější,to asi ví každý.

lenkavano
12. srp 2010

@mel23 a kolik máš dětiček?

mel23
12. srp 2010

Mam 2 deti,jedno 3,5 a druhe ma 1 rok.Ja to uz teraz mam hrozne a nezvladam to.Nase manzelstvo sa rozpadava a jediny kto je zly som ja lebo sa mi toto vsetko nepaci.

katarinka1107
12. srp 2010

ahooj 😉 vítam nové mamnky 😉
@jaa foto super, vlastne ako vždy 😉
@lenkavano vyrastá ti doma malý hubár 🙂
@mel23 snáď sa to časom utrasie nejako , ale ani mne by sa to nepáčilo ☹ 😒 takže nové maminky , sme tu všetky na jednej lodi 😉 vykecáme sa medzi sebou a ako píšu ostatné , je to o zvyku , každá má doma svoj systém a funguje to , občas máme nervy a smútok, ale každá to zvladame , teda myslím 😉 ja mám občas ozaj chvilky , že si poviem stojí to za to ? ale fičíme s deťmi, tešíme sa na príchod našeho kamionistu 😉 😀 a ako to už baby napísali, niekedy sa tešíme na to , kedy aj odíde 😝 😀

jaa
12. srp 2010

@lenkavano Náš se těší,že bude mít klid😀DDDDA pořádnou postel v kamíku...

jaa
12. srp 2010

@mel23 záleží,kde jezdí..To by u Mm nešlo..nesmí vozit nikoho a nesmí si zastavit,kde chce..všechno mají pod kontrolou...

jaa
12. srp 2010

A ohledně intimního života???,Můžu řící,že po pár týdnech abstinence to pak stojí za to.... 😀 😉

andrejka10
12. srp 2010

@jaa súhlasím s tebou. 😀 😀

@mel23 , pokiaľ je manželstvo postavené na dobrých základoch, nestroskotá. Milovala som nášho tatina pred tým, ako začal jazdiť a milujem ho aj teraz. 🙂 ( Bol by pyšný, keby to čítal 😀 ) Neverím, že by si vozil so sebou nejakú frajerku. To by som hneď na ňom zbadala. Ale viem, že niektoré manželstvá to nevydržali. Ale nie je zaručené, že by boli vydržali, keď by muži nejazdili. To s jeho "ex" tak to máš ťažké. Ja som trošku iná povaha, zrejme by som urobila čiaru od kiaľ po kiaľ. Deťúrence v pohode, ale aby sa "ex" vyvrieskavala do telefónu tak to nie. Ale každá sme iná. Prajem ti veľa síl, aby si to všetko poľahúčky zvládala. Držkaj sa nám. 😉

merikac
12. srp 2010

@lenkavano presne ako si pisala, je to narusitel 😀 . ked neni doma mam vyupratovane a ked odchadza, hotova pohroma po nom, dokonca za cely tyzden ako bol doma som neozehlila malej ani 1 plienku,,tak sa mi nakopila zanedbana praca,,ze budem mat 3 dni co robit aby som dala vsetko do poriadku 😠

merikac
12. srp 2010

@mel23 to poznam,,ze ked sa zena postavi a zacne v dobrom v "MENE VZATHU 😀 " poukazovat na to co sa jej nepaci,,tak muz to otoci proti nej a zrazu ona je ta zla,,,,,, 😠 .ach jo,,to su chlapi......

ada80
12. srp 2010

Holky komu odjel taťka na tak dlouho jako nám?nebo tady s termínem návratu 9.října vedu?

andrejka10
12. srp 2010

@ada80 zrejme v tomto budeš prvá. 😉 Nám manželia robia točky na turnusy a tak dlho turnus netrvá. Náš tatino sa vracia po 6 týždňoch. Potom je doma len sobota nedela a zase preč. ☹

lenkavano
12. srp 2010

@andrejka10 to máte teda taky docela náročný já myslela že pak mají třeba týden volno. 😝 to bych asi nevydržela. ☹

@ada80 já tě určo netrumfnu,ale možná martinamil nebo jaa těm jezděj chlapi taky na dlouho pryč. 😖

ada80
12. srp 2010

no holky takový prvenství jsem teda nechtěla,ale co nedá se nic dělat a tady s váma mě to uteče 😀

lenkavano
12. srp 2010

já si dala závazek že sem budu chodit častěji dost jsem tu holky zanedbávala tak se snažím 😅 😉

mel23
12. srp 2010

Dakujem za podporu.Zial som sa snazila urcit odkial po kial,ale je to marne.On vzdy skakal ako ona piskala a mna nepocuva.Ked poviem co sa mi nepaci,nech si zmeni cislo hned plno vyhovoriek a dockam sa najskor po roku ked uz je zle.Aj teraz sme pohadani,o 3 dni ma prist domov.Ked pride mozno sa pobali a odide.Jednoducho nebudem toto znasat a cusat ako blba.A on namiesto toho aby to riesil tak sa zbali.Najjednoduchsia cesta pre chlapa

marti457
12. srp 2010

@lenkavano Já taky myslela, že po tolika týdnech co jsou chlapi pryč mají aspoň týden volno 😕
Já mám taky toho mýho jen tak 2-3dny pryč, pak se ukáže doma, když nic není tak jede třeba jen tady po ČR a pak zase jede - většinou Německo, Rakousko.
Teď v sobotu jsme si byli sednout s kamarády v hospodě, jeli na dýzu a MM ztratil telefon 😠 Bylo to divný - vše jsme prolezli, i na té disko jsme hned druhý den byli, když tam uklízeli, taxikem jsme jeli jedním tam a tým samým zpět, hospodu jsme prolezli VŠUDE NÁS ZNAJÍ telefon pořád vyzváněl, NIKDO Z NĚJ NEVOLAL A MY HO NENAŠLI 😨 😲 ☹
I na policajtech jsem byla, tam to se mnou sepsali - seděli v hospodě..... ...ztratili telefon 😀 😀 😀 Detektivka hadr 😀 Až se v pondělí zřejmě vybil tak jsem jela bloknout kartu a zítra by měl dorazit nový telefon 🙂
Jenže jsem na tom bita já, protože MM používá můj tel, páč ho potřebuje 😢

ada80
12. srp 2010

leni tak to je fajn aspoň nás budeš utěšovat 😀

merikac
12. srp 2010

@andrejka10 fuuu, tak to by som ozaj asi nevydrzala, ved to musi byt na slaktrafenie,,,,mojmaval turnusy2tt vonku a vikend doma a teraz menil pracu,,tak je 1tt vonku a vikend doma,,aspom tak,,ale aj tak sa mi to nepaci,,, 😠