Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

martinamil
24. bře 2009

Tak hlásím, že zatím 2v1, porod se povedlo zastavit. Přijela jsem s kontrakcemi po 7 min. A VŮBEC NEBOLELY!!! Teď jsem na rizikovce a uvidíme, jak dlouho vydržíme

montinka
24. bře 2009

no marti tak teraz budes pekne lezat s vylozenymi nohami.

martinamil
24. bře 2009

Jenže já s nimi ležela do teď. Zkouší to zahnat kapačkami, tak uvidíme. Do června to nevydrží určitě 😒

hanka.h
24. bře 2009

marti - je dobře, že se porod povedlo zastavit 😉 s těma nohama nohoru je to hrůza (taky jsem tak v prvním těhu musela ležet), ale hlavně aby miminko zůstalo co nejdéle v bříšku 😉

dandulik
24. bře 2009

marti.............to si skoro jak ja v rovnakom týždni..a neviem si predstavivť, že by som teraz mala porodiť..to je strašnééé..držím ti palce, aby to všetko dobré dopadlo...

katarinka1107
24. bře 2009

ahojte mamule 🙂 Martinka vydrzte este, je dobre ze sa to podarilo zastavit, keby vydrzalo aspon 7t. Dandulik ako sa citis?Marti to mas pc aj v porodke? Tak nam budes posielat najcerstvejsie info.

montinka
24. bře 2009

marti tak drzim palceky nech je vsetko ok

marti457
24. bře 2009

Marti moc jsem na vás a mimčo myslela, zvládněte to aspoň ještě pár týdnů 😉

dandulik
25. bře 2009

katarinka.......citim sa skveleé, vychutnávam tehotenstvo.....v pondelok som bola na cukor, ale neviem ešte výsledky.....dúfam že budú dobrééé..........manželíka mám už týždeň preč, ale mal by sa zajtra vrátiť......... 🙂 😉 tak sa tešíím....pekný slnečný aj ked veterný dníík....pa 😉

martinamil
25. bře 2009

Tak já hlásím, že jsme stále 2v1. Počítač mám sebou na rizikovce, takže se hlásím. Jen mi do té kapačky určitě dávají nějaké oblbováky, protože se mi chce pořád spát.

Dandulík, v dobrém Ti závidím, že si můžeš vychutnávat těhotenství. Pro mě jsou to sice nádrherné, ale zároveň nejhorší dny života. Není mi po zdravotní stránce dobře a ještě k tomu nervy, jestli je malý v pořádku, jestli bude v pořádku... Ta zodpovědnost k němu a to se ještě nenarodil. Asi budu šílenou matkou, když už teď mám o něj takový strach.

chersi
25. bře 2009

Ahojky holčiny, chtěla jsem se zeptat kolik Vaši chlapáci berou na kamionech. ten můj teď dostal pokutu v Bejgii takže bylo veselo🙂 :( jinak plat mu teď přišel o 6000 menší než vždy za tu samou trasu, nechápu to.

martinamil
25. bře 2009

Chersi jak je placený Tvůj? U každé firmy je to jiné. Někdo má základ a X% z fakturace, jiný má placené km atd. Aleš má hrubého 18.000 základ + 0,90 kč/km + 38 EUR/den diety.

hanka.h
25. bře 2009

marti - je dobře že jsi stále 2v1 😉 i že můžeš mít počítač sebou, já v prvním těhu ležela 2 týdny bez PC i TV a byla to hrůza 😒 Drž se 😉

cheri - manžel teď jezdí vnitro a bylo málo práce, takže i míň penízek 😠 v lednu o 5tisíc míň a v únoru o 7tisíc míň 😠 , ale teď už to snad bude OK 😕 Ale když tvůj manžel měl stenou trasu to teda nevím. Nesnížil třeba zaměstnavatel Kč za Km?

katarinka1107
25. bře 2009

marti to je dobre, ze sa drzite . Len tak dalej. No co ze spis, aspon nemyslis na blbosti. A sialena nebudes, budes ako kazda ina mama. 😀 Neboj a pis nam novinky , my sme s tebou.

martinamil
25. bře 2009

Já jsem si dala polední šlofíček a jsem tu zase s vámi.

Rizikovka tady je v pohodě. Pokoje jako na hotelu. Dvojlůžkové se sprchovým koutem a WC, ledničkou a tv. V nemocnici je i bezplatné připojení na net přes wi-fi, takže pohodička. 🙂

Jen já nemůžu skoro vůbec z postele. Jsem napojená na nějakých kapačkách, takže i když jdu na zíchod, tak mě musí odpojit. Tak fakt musím ležet, i kdybych nechtěla. Mimísek je v naprostém pořádku a snad se to i brzy porovná.

greta24
25. bře 2009

Martina, drzim palce, nech ti to vsetko dobre dopadne !

jarus74
25. bře 2009

no co to citam marti ☹ pridavam sa aj ja strasne drzim palceky ,nech je maly cim dlhsie v brusku a nech vam to dopadne dobre 🙂 🙂 myslim na teba 🙂

marti457
25. bře 2009

Marti, nebudete šílená mamka, jen starostlivá jako každá. Taky bych byla vyděšená být na vašem místě. Jste statečná 😉 tak hodně moc síly a vydržte to 🙂

hanka.h
26. bře 2009

marti - určitě nebudeš šílená mamka.... je jasné, že máš o miminko strach... to má určitě každá 😉 Moje první těhu taky nebylo nic moc a taky jsem měla strach... navíc mě doktoři vyhukali a já se pak celé těhotenství stresovala jestli bude opravdu vše v pořádku. Tak se drž a odpočívej 😉

martinamil
26. bře 2009

Tak já hlasím stav 2v1 a pokud se nic nepokazí v pondělí jdeme domů.

Termín mi změnil z 25.6. na konec května pro jistotu, ale uvidí se dle situace. Problém je v tom, že ta moje síťka se nějak "zašprcla" a nechce pustit dělohu nahoru. Tak se tam děloha přetlačuje s čípkem a síťkou. Mimís to vyřešil a lehnul si napříč (přece se nenechá mačkat do hlavy). Tím zase napíná víc tu jizvu, ale jinak snad dobré.

Další je 100% klidový režim, ležet, ležet, ležet, aby se ta jizva netrhla. Teď už ani břicho nesmím moc mazat, jen jedním prstem jizvu, protože jakýkoliv dotyk, hlazení může dráždit dělohu, která je nyní vysoce dráždivá. Tak krom jiného vysoké dávky magnésia (je mi po něm zle od žaludku).

hanka.h
26. bře 2009

marti - a co je to za síťku? A jakou máš jizvu jako po nějaké operaci? Ale je dobře, že se miminko v bříšku drží 😉 A kolik jíš toho magnésia? Já v prvním těhu jedla 6 tablet denně a nevadilo mi to.

martinamil
26. bře 2009

Hani, to je na dlouho. Mám 12 břišních operací. Takže mám rozřezané břicho horizontálně a protože se to trhalo, dělali mi rekonstruci břišní stěny a proto mi tam v operovali takovou síťku (vypadá to jako plastový cedník), která to drží 🙂

Já mám kapačky, tak nevím kolik toho je.

hanka.h
26. bře 2009

marti - díky za vysvětlení. Ty kapačky budou asi hodně silné. Jak jsem ležela v prvním těhotenství tak mi ji taky dali, ale udělalo se mi strašně špatně. Polívalo mě šílený horko, dělaly se mi mžitky před očima, jakoby se mi točila hlava a chvílema mi přišlo, že ani nevnímám svět... bylo to dost hnusný. Zvonila jsem na sestru a říkala jí to a tak volala doktora a nakonec mi ju odpojili. Ale sestra měla šílený kecy kolem toho... prý co budu pak dělat u porodu k*áva, pěkně mě tím naštvala a připadala jsem si jak hňup.

katarinka1107
26. bře 2009

marti tak to je dobra sprava , ze ste pokope a idete domov.My sme tu asi vsetky teraz na rizikovom 😀 😀 to ako keby sme tam lezali pri tebe 😀 😀 😀 . Tak pekne oddychuj.

martinamil
26. bře 2009

Hani, mě řekli, že to musím vydržet, že jiná možnost není. Takže ... 🙂

No jsem ráda, že jsem tady s vámi, alespoň mi to trochu utíká. 🙂

katarinka1107
26. bře 2009

No a hadam Ti to utecie tak rychlo, ze ani sa nenazdame a budes nam sem vkladat fotecky tvojho babuliatka 🙂 . Ty a Ales je teraz doma?

martinamil
26. bře 2009

Ano, už je doma. Dnes tu byl a teď mi dělá chutě. Vaří večeři a referuje přes ICQ.

Ani se raději neptám, jak je možné, že je doma. AETR se asi divil. V práci mu vyšli vstříct a teď bude 14 dní jezdit "kolem komína", tedy bude každý večer doma 🙂

hanka.h
27. bře 2009

marti - tak co jak se držíte? 🙂

martinamil
27. bře 2009

Stále stav 2v1 a je lépe!!! Sluníčko svítí a nálada je o móóóóc lepší

hanka.h
27. bře 2009

To je super 😉

U nás je teda hnus a pěkná zima 😠 a před chvílí dokonce sněžilo 😠 já chci taky sluníčko 😎