Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

katarinka1107
2. kvě 2009

marti457, viem ze si sa pytala martinky na tu SPZ, ale u nas som videla taku cedulicku aj v klucovej sluzbe, kde sa vyrabaju kluce, predavaju klucenky a aj na kluce od auta vselijake privesky. Skus aj niekde na cerpacej stanici

marti457
2. kvě 2009

Díky Katarinka 😉

martinamil
2. kvě 2009

Ahojky, tak jsem doma zase sama. Brácha s rodinou už odjel. Mám tu uklizeno, uvařeno a mohu dál bivagovat.

Marti, tyto značky nevím. Určitě jsou v truckshopech - dělají je na počkání nebo tak na těch různých akcíh. Aleš bude večer online na hotelu, tak se ho zeptám.

Nejede náhodou váš taťka za 14 dní na Truckshow? Aleš v tuto chvíli vymýšlí jak to udělat, aby byl doma už toho 16.5. zatím se snad dohaduje s kámošem, že by s někým přijel do Lisabonu. A z Lisabonu jeli pak ve dvou. Uvidíme.

montinka
2. kvě 2009

ahojte a my sme zase same vcera ocino dosiel a dnes isiel este vylozit a ta hlupa dispecerka ho tam nechala prazdneho cakat ze nieco najde tak chudak asi do pondelka tam stvrdne a to nema so sebou ani jest lebo sme boli v tom ze pojde hned domov ach jo

marti457
2. kvě 2009

montinka, takle je to u nás pořád - že jede jen na otočku do Německa a pak tam skejsne ☹ přesně tak, že mu ještě něco najde tak tam čeká, pak jede domu přeloženej a naštvanej 😠

montinka
2. kvě 2009

hm nas nesiel ai do zahranicia ale to na sk na vychod a ona ho tam nechala boze tych par km nemohol ist prazdny?🙂 a v pondelok ho urcite zase nalozia a zase pofrci prec on z nas nebude nic mat,mala z neho nic nebude mat a ja si nedobijem baterky.:-/

marti457
2. kvě 2009

Marti a to tam nechá auto? Nebo jeli ve dvou? Mě tam nejede 😒

martinamil
2. kvě 2009

Marti, ten kámoš by tam přijel s někým jiným a pak by jel s Alešem.

Psala mi Sovice:
Marti,Martina mi psala do IP,ale já to ještě neměla čas s mojim probrat...mám tech kočárů vyhlídnutých víc,ale tento má hezkou cenu.Písnu jí 😎

marti457
2. kvě 2009

Sovice mi psala do IP, že to ještě probere doma a do pondělí dá vědět 🙂

greta24
3. kvě 2009

montinka, nezavidim, aj moj tak viackrat dopadol. Teraz vikendoval v Cechach, tak si aspon v krcme pozrel hokej - no aj ked hokejom by som to pri tom vysledku nenazvala 😀 😝 😒
Marti 457, ja som taku cedulu kupila v Cesmade, a robili ju aj na autosalone...

martinamil
3. kvě 2009
marti457
3. kvě 2009

Díky holky 😉 mrknu na to

montinka
3. kvě 2009

hm no greti dufam ze sa to nebude stavat casto.:-/ lebo on je schopny zase z tade odist

marti457
4. kvě 2009

Marti tak Sovice má zájem, chce kočárek poslat 🙂 Díky

martinamil
4. kvě 2009

Marti, tak to jsem ráda, že jsem pomohla. 🙂

Já jedu za chvíli do Prahy na kontrolu. teď ještě kontroluji, zda mám v kufru vše, protože mám nakázáno přijet s taškou. Ale doufám, že si mě tam nenechají. Ještě alespoň pár dní.

greta24
4. kvě 2009

Montinka, moj tiez odisiel vzdy, ked sa mu nepacilo, len teraz si to nemoze dovolit, lebo sa tazko hlada ina robota, tak snad na to bude myslet aj tvoj 🙂

marti457
4. kvě 2009

Marti tak ať je vše OK ! Ať Vás ještě pustí domu 😉
Píšu teď od tchánovců, blbne mi počítač, tak snad se do něj dostanu 😖
Dejte vědět jak jste dopadla, držím palečky (nebo pěstičky? 😀 )

martinamil
4. kvě 2009

Tak hlásím, že si mě tam nenechal. S těmi otoky nic dělat nejde, jen hlídat bílkovinu v moči. Když ano, tak ihned dorazit.

V pátek jsem si myslela, že mám poslíčky. Bolelo mě břicho, až jsem z toho brečela, ale to se jen mimís otočil. Řekl si, že stejně se bude rodit císařem, tak proč by byl hlavou dolů. Sedl si tedy a má natažené nohy. Takže poloha - plný konec pánevní. Pokud by šel přirozeně, tak by šel zadečkem a ani ne nožičkami. Takže se pohodně posadil, proč by měl být nepohodlně. 🙂

katarinka1107
4. kvě 2009

martinka, vidim , ze maly Krystof bude skratka pohodak 😀 😀 . Ma uplnu pravdu, co by sa mu mala hlavicka trapit 😀 To je dobre . este sa pekne drzte 😉 . Inak mamulky pekny den. U nas to vyzera na nejaku blizku burku 😠 . Ale co zasli sme uz domov, tak nech poleje trosku .

martinamil
4. kvě 2009

Ahoj Katarínko, buď to bude pohodář a nebo pořádná "grázlík" a bude dělat naschvály 😀 Ale to je fuk, hlavně, že je v pořádku a vyvíjí se dobře. 😀 😅

marti457
4. kvě 2009

Ahojky, tak počítač si dal říct a zpustil se mi 😎
Tak to je fajn,Marti, že jste doma a s malým máte tedy kliku, že jdete císařem - neumím si to ani představit jak by jste ho rodila 😨 Stejně by vás asi brali císařem při té jeho poloze. A jinak proč máte dohodlého císaře?

Dneska jsem obíhala poštu, ptala jsem se na ten kočárek, že budu posílat a od května mají nový ceník 😕
Od 120cm do 170cm, strany výška, šířka a délka musí dát dohromady 250cm v krabici zabalené stojí 80Kč, když to bude větší nebo nebude v krabici, jen omotané folií stojí 480Kč. Tak nevím, jak tříkolku v trojkombinaci, nacpu do takové krabice . jestli vůbec takovou krabici seženu. Možná ji sestavím z malých krabic ☹

martinamil
4. kvě 2009

Marti, já jsem po 12 operacích břicha, takže moje břišní svalstvo spíš není než je. Kromě toho, že bych malého nevytlačila, tak hrozí, že by to zase všechno popraskalo. To břišní svalstvo byl jeden z hlavních důvodů rizikovky. V této poloze by šel císařem určitě, takže to je duble pro císaře. já musím mít vše "pojištěné" 😀 😀 7 důvodů pro rizikové, 2 důvody pro císaře, ... 😀 😀 😀 Ale už je to za pár.

A za 20 dní se mi vrátí Aleš. Hurá!!! 😀 😀 😀

Marti, škoda, že je to tak z ruky, velké krabice máme na firmě. Ale nejbližší od vás je na Mělníce. 😒

marti457
4. kvě 2009

Teda Marti, nemáte to jednoduché - ale aspoň že Vám dovolili otěhotnět 😉 a že to zvládáte.
Ještě vydržte 20 dní a můžete rodit 🙂 nebo na kdy máte naplánovaného císaře?

Jak se Vám spí?
Já ke konci nemohla spát - hrozně mě brněly ruce a rameno - asi z toho, jak jsem nosila Kubika. Bylo to fakt hrozné, já byla nešťastná, ospalá a ono to nešlo spát, když jsem konečně zabrala, budil se Kubik 😔 navíc byla vedra 🙄 Prvního jsem rodila v září a druhého v červenci ☹

montinka
4. kvě 2009

hm greti tak ver tomu ze na to nemysli aj z tej prvej odisiel a to nemal najdenu novu hlavne ze uver na krku ale uz je chvalabohu nova tak dufam ze tam vydrzi aspon desat rokov xi xi

martinamil
5. kvě 2009

Dobré ráno!

Marti, kromě toho, že chodím každé 2 hodiny na záchod, tak je to v pohodě. Malý mě ani nebudí kopancema, to až okolo 7 hodiny ráno. Já jsem docela ráda, že ty největší vedra už bude mimís venku. Brrr, ani si to neumím představit. 😝 Nejvíc se těším na to, že si budu moci vzít léky a tím se zbavím těch oteklývh rukou a brnění v prstech.

Mimíska jsme si taky vymodlili. Čekali jsme 6 let než to doktoři povolili a pak 2 roky než se povedlo. IVF bylo předem vyloučeno. Takže modlitby znám skoro všechny. 😎 Ale povedlo se, to nejhorší máme za sebou a teď už to bude ok. 😀

Montinka, tak držím palce, aby měl taky on trochu rozum, když dispečeři nemají. Ono je to někdy dost těžké sladit potřeby firmy a potřeby řidiče. Podívej na nás. Všichni mě u nich na firmě znají (včetně majitele), ví, že mám vysoce rizikové a porod hrozí každým dnem a přesto musel na 4 týdny pryč. Nebylo jiné řešení. A to mu opravdu vycházejí vždy vstříc, na to si stěžovat nemůže.

katarinka1107
5. kvě 2009

dobre ranko, pekny den 🙂 .Caka nas hadam aj pekny slnieckovy. 😉 😉

marti457
5. kvě 2009

Jak říkáte Marti, to nejhorší máte za sebou - i těch hroznejch let čekání a teď už jen na vás čeká samá radost z mimíska, moc vám to přeji 😉 a ať je krásnej, hodnej a hlavně zdravej ! 😎

montinka
5. kvě 2009

vsak ja viem marti ale on si mysli ze on by bol najradsej keby vsade kde prisiel bolo hned bez cakania vsetko hotovo. ale ja mu stale vysvetlujem ze nech sa zobudi a nech zacne byt trpezlivy.🙂 hm marti ale uz vam dobra tyzden svieti.🙂 len pekne drzime palce aby ste este aspon styri este vydrzali a aby ste boli zdravucky.🙂

greta24
6. kvě 2009

Ti Chlapi..... 😀 😀 😀 😀

katarinka1107
7. kvě 2009

dobry den damy. 🙂 🙂 Nic nove? ako sa maju nase tehulky?