Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

mirka200
11. srp 2012

@kristina.mihalovicov no ja som väčšinou sama doma sem tam príde moja mama mi pomôcť,no nieje to lachké,ale nič iné mi neostáva,svokra mi v živote nepomohla a ani nechcem od nej nič 🙄 preto neviem či by som zvládla ešte jedno bábo asi nie niekedy teraz ešte nevládzem.

nana.76
12. srp 2012

ahojky holky mužu k vam 🙂 muj přitel není kamionak ale jezdí pracovat do zahraničí takže 6tydnu v tahu a 10dni doma,tak celkem mazec ☹ nejhorší jsou pro mě prvni 3dny pak si celkem zvyknu ale někdy mě z toho pěkně vyhrava 🙂

mirka200
12. srp 2012

@nana.76 ahoj vitaj no tie prvé dni sú najhoršie to máš pravdu 😉

civediamo
12. srp 2012

ahojte "kamionačky" 🙂 už som tu dlho nebola,ale musim sa posťažovať,,,myslela som že už je to za mnou,ale ked včera v noci moj muž odchadzal zase do belg. na 6tyž.plakala som jak male decko,,neviem ako to zvladate vy,,,možno je to tym že bol prvykrat na tyžden doma odkedy sa nam narodila druha dcerka,neviem ale videla som aj jeho červene oči a nebolo mi viac treba,,,nenavidim tieto rozlučky,vždy mi den predtym hovori"žiadne revy idem do roboty!🙂)može my to vykladať,je to pre mna ťažke hlavne kvoli detom,a som asi sebecka ale aj kvoli mne samej,chyba mi,som s detmi stale sama su zlate obidve,ale tato nam chyba ☹

nana.76
12. srp 2012

@civediamo vím jak moc to loučeni bolí.Ted poprve jsem zažila kdy naše mala volala tatínku a hledala ho po byte.Večer ji ještě okoupal uložil a v noci odletěl to rano bylo hrozne jak ho hledala a pořad ho volala,brečela jsem jak male dítě.nejhorší je když už to ty prtatka vnímaji ☹ je to moc smutne pořad si říkam kdyby byla nějaka prace tu jenže když poplatíme hypoteku a věci kolem tak bychom na to neměli no a ve sportce to asi určitě nevyhrajeme takže trapeni nas ještě nějaky čas čeka ach jo ☹

something
12. srp 2012

Ahojte. Moj drahy je tiez kamionista, sice teraz chodi uz len na tyzden a potom je vikend doma, ale aj tak...3tyz. od narodenia nasho drobca so mnou hormony zametaju a mne je strasne smutno... ☹

civediamo
13. srp 2012

@nana.76 tak toto som zažila tiež asi pred polrokom s Ninkou tou staršou to bolo hrozne ked sa rano zobudila a hladala tatka revala a nedala sa utišiť a ja som nakoniec revala s nou čo mi to bolo tak luto chuda moje male,,teraz už sama povie že tato išiel do roboty zarabat eura🙂)zlata 🙂 ,,ja som teraz na tom horšie asi ako piše
@something lomcuju aj so mnou hormony a je mi asi aj luto že nemože byt s nami ked mame take maličke teraz ale tie peniaze treba aj nam ako každemu ked vidim kolko odide z učtu na šeky a kadečo čo treba poplatit veru neviem s čoho by sme to platili keby zarobil par eur tu na slovensku,,ale to nemeni nič na tom že mi je hrozne zakaždym ked odchadza,som si fakt myslela že ma to časom prejde 😒

something
13. srp 2012

@civediamo a neprejde casom? ja verim, ze ano...ked pomynu prve navaly hormonov tak sa to musi trosku ustalit....hm?

mourovata
13. srp 2012

Ahojky holky, tak s manželem jsem už 4 rokem a řekla bych, že to loučení je těžší a těžší. Ted po svatbě se mi zdá, že má i dost často na krajíčku taky a hlavně ted když ještě chceme mimi a zatím se nedaří. Blbý je, že když jsem si začala zvykat, že přijede za 10 dní na 2 dny, tak začali jezdit na 3 týdny ☹ Měl se ted vrátit v úterý a volal, že se musí otočit a zase zpátky a přijede nejdřív po 20.8 takže přes měsíc pryč.

civediamo
14. srp 2012

@something netušim 🙂 ale možeme sa tym ukludnovat že su to hormony 😉 len načo sa budeme vyhovarať potom 😀

mirka200
16. srp 2012

@something ahoj pre akú firmu robí?pozerám,že si z PP či sa náhodou nepoznajú 🙂

something
16. srp 2012

@mirka200 Petschl...nie je tam ziaden popradcan...slovaci len dvaja tam su

mirka200
16. srp 2012

@something to je asi zahraničná firma nepoznám.

something
16. srp 2012

@mirka200 No on robi v Rakusku

lucka1987
19. srp 2012

ahojte .. sa hlasim po par tyzdnoch... s mms me si uzili dlhe 3 tyzdne spolu.. aka paradicka. veru, vedela by aom ai na tp zvyknut.. 😵 aspon vysiel cas aj na neplanovanu dovolenku.. spontanne sa rozhodlo v noci pri pivku a na druhy den vecer sa slo 😀 😀 😀 toto malokedy veru zazijeme, kedze je stale prec. 😀 😀 😀

lucka1987
19. srp 2012

@mourovata 😒 to ano.. neviem si predstavit , ze to niekedy budem brat ako samozrejmost, ze odchadza.. niekto mi povie, ze si zvyknem casom.. za 5 rokov som si nezvykla, a tiez mam slzy na krajicku niekedy.. ked so mnou burcuju hormony sa aj trochu rozplacem a poviem mm, ze ake by bolo super, keby je doma.. tiez ked sme sa snazili o babo a v mojich plodnych dnoch bol fuc, som bola zufala ... a cuduj sa svete. prve babatko sa nam podarilo po roku a pol intenzivneho snazenia sa / kedy rok mm bol vylucne doma a mal pauzu od kamiona/ v mesiaci, ked bol mm doma len 3 dni. a sexli sme len raz... a prave vtedy sa zadarilo 😅 .

mourovata
19. srp 2012

@lucka1987 mm se teď vrací po měsíci z Ruska a zrovna na moje dny 😠 to dokáže naštvat, že ani sex nebude. A bude doma celý týden, tak taky vyjedeme na mini dovolenou. pokud to vyjde tak další točku by měl přijet v plodné dny tak doufám, že to vyjde a zadaří se. Já jsem strašná citlivka, já bulím pořád i do telefonu, u televize... To je fajn, že jste si to užili, ale spon se člověk ujistí, že se máte rádi a že je vám spolu dobře 😉 U nás je to od svatby čím dál hezčí a hodně emotivní, když odjíždí má na krajíčku i on.

lucka1987
19. srp 2012

@mourovata no nanic , ked vam to tak vyjde.. 😒 sa musim priznat, ja som veru velakrat nevidela zabrany ani v tom ked som mala svoje dni.. ked musis, tak musis 😅 ale tak samozrejme vsetko zalezalo od intenzity a od chuti 😀 .. ved jasne.. pohadame sa, aj sem tam zvysim hlas, aj sa nan neho poriadne viem nahnevat, no o par minut, ho mam chut vzdy objat a vsetko je ok.. aj po 5 tich rokoch , je to vsetko ako kedysi. teda skoro no ... mozno prave , pre tu pracu. nie sme spolu tak dlho odluceny ako vy.. chodi na 4 - 7 dni, a poto je napr den, alebo aj 3 dni doma, no zazili sme ja to, ked ja som odchadzala do NL na 3 mes a neskor po svadbe zas on do Danska na 2 mes.. nekonecne dlha doba a dušujem sa stale, ze uz nikdy viac na tak dlho ... 😖 ked som mm zbadala po 2 a po mesiacoch vo dverach mojho podnajmu v NL , tak som sa strasne potesila, no zaroven som si prisla strasne vzdialena od neho.. ako keby sme stratili kus zivota, a taky cudzejsi mi prisiel.. prve dni sme si opat na seba trosku zvykli, lebo predsa je to trosku doba a clovek sa pod vplyvom inych trochu pomeni....

mourovata
19. srp 2012

@lucka1987 ten můj jezdil Švédsko a byl také +-2x týdně doma, ale musel kvůli penězů, (firma neplatila)na Rusko to byl každých 10 dní asi na 2 dny doma, ale ted jezdí dálkové a to se mi už nelíbí a on už taky brblá, že chce jezdit jen do moskyvy. Má 2 děti z prvního manželství a díky práci je vůbec nevidí. Tak doufám, že se brzo vrátíme na tu 10 denní točkuaby se vše srovnalo. Už se těším na dovolenou jak malé dítě. blbé je, že když po tak dlouhé době přijede, tak chce abychom byli co nejvíc spolu, já taky, ale v práci nějak pochopení nemají 😀 Ale kdo to nezžije nepochopí. Někdyn kolegům závidím že mají partnera každý den doma, ale na druhou stranu jsme si možná s manželem bližší jak oni, když slyším, jak se k sobě třeba chovají a hlavně si sebe víc vážíme

mirka200
19. srp 2012

dnes môj mm zase odchádza aj ked bol von len týžden,víkend doma a zase ide bude smutno nám,ale my si nejako užijeme to teplo s malým aj tak 😎

lucka1987
19. srp 2012

@mirka200 moj odisiel dnes rano o4tej.. ale vo stvrtok vecer by mal byt doma.. siel do fr,ale sli dvaja, tak to bude rychlovka 😉 . no Marek spinka akosi dlho uz a to som chela este stihnut obchod.. no nevadi, aspon neminiem 😀 ale poobede s apojdeme niekam von prejst ...

cleo253
27. srp 2012

ahojte aj moj priatel zacal robit vodica sice nie na kamione ale tiez jazdi prec na 4-5 dni a doma je tak jeden den a zas ide prec.ako ste sa s tym vysporiadali lebo mne je hrozne tazko.a to este ja som stym vobec nesuhlasila no napriek tomu si siel za svojim.nebojite sa ze tie city vychladnu alebo sa odcudzime jeden druhemu neviem sa stym nejak zmierit . Poradte ako to zvladnut

lucka1987
28. srp 2012

@cleo253 urcite sa vychladnutia nebojim ... kolko ste spolu ? moj chodi na kamione od zaciatku takto.. takze sme !zvyknuty" tiez chodi na 3-7 dni prec, podla toho ako kde a ako kedy. teraz siel vcera doobeda a zajtra rano ho mam doma.. a niekedy ide v nedelu v noci a pride az v sobotu vecer ... vobec sme sa neodcudzili, teraz bol doma 3 tyzdne a strasne super nam bolo.. sme si taky vzacnejsi a blizsi praveze...

cleo253
28. srp 2012

@lucka1987 vieš mi sme boli od začiatku stale spolu až teraz prišla takáto zmena.sme spolu 4 roky zatialˇ niesme ani manželia ani deti nemáme

lucka1987
28. srp 2012

@cleo253 neboj.. nemalo by sa medzi vami nic zmenit k horsiemu.... vies, aj moj mal rok pauzu a bol doma, a opat siel na kamion, aj teraz mam niekedy slzy na krajicku, no o to viac si vazim chvile , ked sme spolu. ked pride, ho riadne vyobjimam, dam mu navarene, operiem, tak aby mal na dalsiu jazdu a uz si ho len uzivam, kazdu chvilku sa cmuckame, a hladkame, no sme si vzacny ... a ked o dva dni odchadza, tak zas mi je smutno, ze budem doma sama s drobcom.. teraz mame uz nastastie drobca, predtym, ked sme snazilkovali / vlastne aj preto mm skoncil s kamionom docasne/ tak, som tu bola uplne sama na byte, snazila som sa v praci ostavat co najdlhsie, po praci som pravidelne behavala cca 10 km, aby som sa vratila vzdy az vecer, kukla na nete co je nove, sla do sprchy, vecer kukla panelak a spat.. to bol moj stereotyp, ked nebol mm doma.. a tiez dost slz vyronenych, ze som sama.. 😅 neboj zvadnete to, ak siel az teraz na kamion, asi mate na to svoje dovody, pocitam, ze financne, ved ake ine ci ?

cleo253
28. srp 2012

@lucka1987 ano financne dovody hlavne, ale vies tažko mi je s každej strany počuvam ze sa rozideme lebo nebudeme často spolu jemu sa zapáči taký život a pod.somariny.Jabudem stále sama atď hlavne od tých ludí to počúvam od ktorých by som potrebovala podržať.No čo už musíme vydržať aj ked mi je stale smutno ☹

lucka1987
28. srp 2012

@cleo253 prosim ta kasli na nich.. vies, dnes si aj vlastna rodina zavidi, hovorim z vlastnej skusenosti. aj nam vela toho hovorili.. a niekedy aj rypu, ze mm je stale prec, nemoze sa mi venovat, a oni by to takto neriesili.. od rodiny byt prec a podobne zvasty... ved nebude odchadzat na dva tyzdne, ale len na par dni... neboj, po mesiaci ci dvoch to bude lepsie..
prvy den spratujem doma veci po nom , a zas den pred tym ako ma prist mu varim aj viac jedal, aby som nemusela vyvarat, ked bude doma... takze cas mi ujde.. a ty pracujes ? on kde chodi ? do nemecka ?
neboj zvladnete to, a reci typu, ze sa rozidete su blbost, nejde prec na mesiace.. ale len an dni.. niekedy take par dnove odlucenie moze este pomoct vztahu... a co sa mu zapaci.. praca ? no ved to bude len dobre, ak zarobi pekne peniaze a este sa mu aj bude v praci pacit nie ?

cleo253
28. srp 2012

Ano pracujem .Chodi aj do nemecka francuzko belgicko...ze sa mu zapáči taký život proste že bude mať voľnosť a podobne blbosti.snažim sa to pocuvat jednym uchom dnu druhym von ale vies chrobaka ti daju do hlavy 😠 pekny vecer zelam 🙂

lucka1987
30. srp 2012

@cleo253 aale nic z toho si nerob.. to jazdi ako moj. tiez nemecko francuzko, belgicko bol len par krat a sem tam sa pritrafi spanielsko, ale to uz davno nebolo a to je na dlhsie ako na 7 dni .. mozno sa mu to zapaci, no vzdy sa tyzdni sa bude velmi rad vracat domov k tebe, bude sa na teba tesit, vo dverach ta objime, lebo si mu celu dobu chybala, a bude si viac vazit casu, ktory travite spolu

cleo253
30. srp 2012

@lucka1987 jeej ti si zlata dobre sa pocuvaju taketo slova 😀
ked uz som sa ich od priatelok nedockala ☹