Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

marti457
21. srp 2009

Oni kluci ale v tomto věku jsou většinou menší a méně vyspělí než holky 🙂
Ale Verča je tedy na 3. třídu "kus" 😀

jola2
22. srp 2009

čauvec holky ve čtvrtek jsme byli na super výletě 😵 . Jeli jsme na hrad Bítiov pak na rozhlednu a na konec jsme se projeli v parníku po Vranovské přehradě 😵 no prostě super relax! Někdy člověk potřebuje pořádně vsadit 😉 . Včera přijel manža ale teď jel na firmu bude tam zas do oběda (přezouvá zas gumy na kamionu 😠 ) a pak se musí doma něco dělat 😒 a víkend v čudu 😢 .

Holky s tou korbičkou je to super že se může aspoň takhle jezdit akorád si nedovedu představit někde v cizině (no v Rakousku možná bo jsem tam chvíli pracovala tak se TROCHU dorozumím) jak se s nima budu hádat a přesvědčovat že je to schválené (tř. v Polsku kde jsou 100 let za opicama 😒 )

fridininka
22. srp 2009

manžel jezdí jen Českou rep., tak to bychom snad ukecali, že jsem na lehátku. Někdy to zkusíme a uvidíme. Manželovo kolega právě takhle občas taky jezdil s manželkou a prckem.

katarinka1107
23. srp 2009

marti(mil) ja mam taku Barunku, ze je z nej "väcsia baba" ale snad to pojde z nej dolu ako bude tahat do puverty 😀 . Inak baulky pekny den , my sme prave dnes odprevadili tatina ☹ ☹ ☹ . Tyzden sme mali ekny , pobehali sme s detmi ako sa dali, pokupkali sme sa , a teraz budeme 3t sami ☹

katarinka1107
25. srp 2009

hm , baby, co mate manzelov doma 😀

fridininka
25. srp 2009

katarinka- nebuď smutná, zase jse si s tatkou vzácnější 😉

martinamil
25. srp 2009

Holky, začínám padat na hubu! V sobotu jsme byli u našich, což bylo super, protože táta vařil, v neděli jsem střídavě seděla u Kryštofa a PC, včera na gyndě, s Kryštofem na rehabilitaci + 6 hodin v kanceláři, dnes hematologiie v Praze, kyčle v MB a zase PC. Zítra to musí být hotové, odpoledne je velká porada, Kryštof samozřejmě nespí a hračky ho nebaví a to jdeme zítra ráno ještě na očkování. Prostě hotovo. A Aleš přijede až v pátek večer. Snad!

Tak jsem si postěžovala a jdu pokračovat v krasojízdě u PC. Mějte se, líp než já 😉 ☹

marti457
25. srp 2009

Martimil vydrž - ženská zvládne všechno 😝 🙄 😨

katarinka1107
25. srp 2009

marti klobuk dolu, som unavena , len co som ten tvoj prispevok citala, ☹ . Ale ako pise marti457 my vydrzime vsetko. Fridi, ano budeme si vzacnejsi, odprevadili sme ho este len v nedelu a na 3tyzdne ☹ . To ale tiez vydrzime

martinamil
25. srp 2009

Právě, že ženská je netvor, zvládne vše, ale kde na to má brát energii?

Dostala jsem další ze svých "šílených" nápadů a jdu k vám zase na radu. Vyhlídla jsem nám dovolenou. Od 2.9. na KOSu v Řecku. Myslíte, že je to s Kryštofem reálné? Já v tom v tuto chvíli nevidím problém, ale zase na druhou stranu nevím, zda jsem promyslela vše. Jsou to 3 hodiny letu. Když mu dáme na pláž "mušli", tak ani sluníčko nebude vadit, hotel je plně klimatizovaný,....

Aleš konečně složil ta šíleně drahá auta a je vše ok. Pojistka byla na 1.500.000 €. Moc jsem se bála, aby ho cestou nevybrali, ale už je to složené, tak jsem v klidu. Teď jel na Ehru pro nějaká auta, ta veze do Lucemburgu na letiště a pak po prázdnu domů. Už se těším! Když bude doma, vezme si Kryštofa a já si malinko odpočinu.

katarinka1107
25. srp 2009

Marti ved krystof ma v podstate 3 mesiace, , ved chodia s takymi malymi detmi lietedadlom. Skus sa spytat tvojho pediatra. A Ales mal teda ozaj tazky a nebezpecny naklad , teda ,

martinamil
25. srp 2009

Zítra jdeme do poradny na očkování hexavakcínou, tak se jí zeptám.

A to vezl jen 2 auta!!! Těchto nákladů se vždy strašně bojím.

katarinka1107
26. srp 2009

no pekne , ja by som sa tiez bala. A a ko ste dopadli u doktorky marti? Doporucila cestu malickemu?

fridininka
26. srp 2009

marti- co to Aleš vezl za auta? Taková raketa, ta pojistka 😲 a to byly jen dvě auta? 😒 😲 😒
Písni jak jste dopadli v poradně, jestli můžete letět. To by mě zajímalo, od jakého věku se může

jola2
26. srp 2009

čauvec holky tak mi jsme měli na víkend babičku tak jsme si šli hodit stehnem na místní zábavu (super). Tam si rýpla jedna souseda do manži že vyděla že u nás byl nějaký hezký chlap (kamarád) no a manžel teď jezdí nějak podezřele kolem komína a vychází mu spaní doma 😉 (aspoň to bylo k něčemu dobrý 😀 )

martinamil:já bych nrváhala a jela hned na tu dovču a ještě kord ty která si se vším poradíš 😉

katarinka1107:jejej to jsi dobrá že to tak dlouho vydržíte!!! Já se pokouším manžovy nahazovat že toto povolání není na celý život a že přichází o hodně (zkrz děti,...) ale nějak na to nereaguje bo si myslým že když se chytl kolečka tak makat normálně (je tesař) už asi nebude 😠

martinamil
26. srp 2009

Jak jsme dopadli u doktorky? Nijak! Má těhotenská demence pokračuje a rozvinula se v mateřskou. Přišla jsem s Kryštofem do čekárny, svlékla ho do plenky a pak si uvědomila, že tam nikdo není. V tom vyšla sestřička a co prý potřebuji. Paní doktorka ve středu je až odpoledne. Já tam měla jít až zítra! Takže jsem ho zase oblékla a zítra si to zopákneme 😅 No jo, nepíši datumy každý den, tak jsem se trochu sekla 😉

Fridininko, vezl 1x Bentley a 1x Lamborghini. Měl vézt 4, ale Pojišťovna to odmítla pojistit, tak jela ještě jedna souprava. A v každém museli být 2 řidiči. Tak z toho byl nešťastný, protože nemá rád ježdění ve dvojce. Firma si pak stáhla druhé řidiče a hned frčeli dál.

Jolo a Tvá kamarádka neví, že se takové věci před řidiči nesmí říkat? Kamioňáci jsou žárliví naprosto všichni. Jak jsou pořád pryč, tak jim ta hlava šrotuje a vymýšlí kraviny. Aleš není vyjímka. A další pravdou je, že pokud ho to baví, tak s tím nikdy neskončí. Je to jako droga. Já jsem zvědavá na Aleše, jak dlouho vydží na mateřské. Rozhodli jsme se pro tříletou variantu. 14.12. nastupuje. Ale jak dlouho bude doma.... No, pro jistotu máme čekačku v jeslích. Zatím začal vymýšlet, že by mohl jezdit každý druhý týden noční linku (Benátky-Škodovka). Od 22. do 6 hod. rána jede 6x asi 25 km tam a zase zpátky. To se jezdí na 3 směny 3 auta. Takže, když vymýšlí takovéto věci, tak asi 3 roky bez volantu nevydrží 😉 🙂

Jolo, díky za poklonu. Já a všechno zvládnout?! Možná to tak vypadá, ale ne vždy mi je do smíchu, ale občas člověk musí.

Holky, Kryštof dnes chytil hračku!!! 😵 Sice omylem, ale když už jí držel, tak nepustil 😉 😅 😀

fridininka
27. srp 2009

marti- tak to gratuluji k dalšímu pokroku. Kryštůfek je šikula. Počkej, za chvilku ho budete honit po pokoji.

Náš Toníček se zvedá a chodil by. Tak teď zkouší chůzi podél nábytku a vzteká se, protože mu to moc nejde a hlavně se bojí.
Ale hlavně se bojím já, protože ty jeho pády jsou někdy opravdu neovladatelný. On to chození bude mít opožděný, třeba já chodila až v 15-ti měsících. Říkala jsem si, čím dýl, tím líp. Ale teď zjišťuji, že už bych chtěla, aby chodil. To předklánění a zvedání už mi dává zabrat na záda. Takže se těším, až bude chodit.

martinamil
27. srp 2009

Fridi, děkuji a gratuluji Toníčkovi. Já chodila už v 7 měsících a moje neteř a synovec taky, tak jsem zvědavá jak to bude s Kryštofem.

Vidíš jakou já mám výhodu, když chodím s malými dětmi, tak mě nebolí záda. Jsem tak mrňavá, že se skoro nemusím ohýbat 😉 😅 😀

katarinka1107
27. srp 2009

marti, vidis, akeho mas doma sikulu 🙂 🙂 fridi, ani sa nenazdas a budes ho nahanat, nie sa predklanat 🙂 A marti, s tym , ze nasich m napadaju vonku voloviny, s tym si trafila klinec po hlavicke 😀 😀 . Najprv sa medzi sebou dotahuju a potom my znasame ich telefonne vylevy 😀 😀

martinamil
27. srp 2009

Katarínko, přesně. Oni se hecují a pak posloucháš, že stejně ví, že tam někoho máš. Nejprve reaguješ smíchem, tak už vztekem a teď už to přecházím, nebo odpovídám: "Ano mám, tři! A všichni jsou lepší než Ty!" Jiná obrana prostě není. Myslím si, že je to daň za tuto práci, ale všechny to baví, ať chceme nebo nechceme si to připustit, jinak by tu otročinu nedělali.

martinamil
27. srp 2009

Jsme zpět z poradny. 5200g 62cm. Paní doktorka se diví, jaký je dlouhán. Přibírá 1kg za 3 týdny. Očkování odloženo o měsíc, kvůli vývinu - Až dožene to předčasné narození.
Zítra jdeme na krev kvůli železu a B12.
A dostali jsme vyhubováno, že se přejí...dá. Má sníst cca. 1l denně a on sní 1,6litru. Inu je celý tatínek, ten taky dokud není přejedený má pocit, že má hlad 😉

Letadlo prý problém není, ale mám s mořem raději počkat po očkování. Přeci jen se tam může něco vyskytnout

jola2
27. srp 2009

čauvec holky tak volal manža je jede opět kolem baráku tak bude spinkat doma 😀 😵

martinamil:ty jo to je jedlík! Mě malá moc nepřibírá (cca 200g. za měsíc 😒 ) teď začínám s příkrmy a je to akorád pro zlost! Nechce vůbec nic!!! Zatne pusinku a nedostanu se jí tam ani za nic 😠 . S tím očkováním mě to nenapadlo no je to pravda něco se tam může stát a člověk by se to vyčítal pak celý život.
a s tím ježděním máš pravdu je to pro něj jako droga! A tvůj manža půjde na MD? A ty do práce?? Já jsem to taky manžovi jednou navrhla bo by jsme měli víc penízků a neprotestoval ale šlo na něm vydět že si není 100% jistý. Já vím že by to zvládl bo to zvládl i když byla malá Jolanka no ale jak říkáš čuchl k volantu ...

martinamil
27. srp 2009

Aleš jde na rodičák a už se moc těší. Samozřejmě je taky nejistý, jak to zvládne, ale když malého vidí 1x za 14 dni nebo 3 týdny, tak je to moc znát. A pak musíme vzít i finanční stránku. Přeci jen vydělám o něco více.

nolynka
28. srp 2009

.

marti457
29. srp 2009

Ahojky všichni, jen vám chci oznámit, že jsem začla ke šperkům ještě prodávat drogerii 😅 - bytová, autodrogerie, na praní... jestli znáte Dedru tak je to hodně podobné - jde o Euronu, je šetrná k životnímu prostředí, je dobrá pro alergiky ( můj syn trpí ekzemy, proto jsem do toho šla ) , je hodně koncentrovaná, je tam dobrá aviváž, přípravek na skvrny, prášek na praní, jar, na vytírání různých povrchů, vůně do vysavače, pohlcovač pachů do ledničky...
Kdo máte zájem, mrkněte na www.eurona.cz
Než budu objednávat, ještě chvilku počkám, kdyby jste někdo měl o něco zájem 😉

marti457
1. zář 2009

Ahoj holky, co nového? My jdem v pátek kamarádům na svatbu, tak jsem udala oba kluky abych nemusela pospíchat domu a nejhorší vždycky je, že mě doma čeká Lukášek a já třeba do půlnoci jsem doma a on od půlnoci se budí ☹ tak jsem ho udala a vyspím se 😵

fridininka
1. zář 2009

ahoj holky, delší dobu jsem tady nebyla. Tonda mi dává zabrat čím dál tím víc. Přes den spí jen malou chviličku, to nestíhám ani nic udělat. A chce pořád chodit. Takže se snažím dohánět večer, když usne. Ale jsem potom už tak hotová, s bolestí zad, že padnu a nevím o světě. A to má ještě teď období, že se každou chvilku vzteká a něco se mu nelíbí. Tak se snažím ho všemožně zabavit. Holky, kdyby jste to u nás viděly večer, ten nepořádek po celém dni. Všude hračky, je to jako kdyby tady vybuchla bomba 😀
Myslím, že to za chvíli zalomím. Tak se mějte fajn 🙂

marti457
1. zář 2009

Fridininko to je asi všude stejný ten binec - taky vždycky nevím, kde začít 😒

jola2
2. zář 2009

čauvec holky mě malá nechce večer vůbec zabrat 😠 zkoušela jsem jí dávat i kašu (jestli náhodou nemám slabé mléko) a vypije ta 10ml 😒 a to do ní ještě rvu půl hodiny bo to plive.
Včera jsme měli doma manžu 😵 opět jel kolem komína tak se nabaštil (zpíš přejedl 😠 ) vykoupal a zaspal jak špalek 😀 .

fridinka: u nás bývá taky výbuch bomby a vždycky v tom příjde náštěva 😠 (většinou taková drbna jakože kamarádka která se na mě dívá jak na neschopnou matku) ale když se daří tak se daří kdyby nechtěla tak nepříjde. A zajímavé když mám naklizeno tak nikdo nepřijde 🙄 .

fridininka
2. zář 2009

jola: no to je normální. Návštěvy - neohlášené - jsou fakt bomba 😠 😠 😠 . Ale z toho si nic nedělej, jak na tebe kdo kouká. Věnuješ se plně svým dětem? JO. No tak.... 😉
Tak se to uklidí a druhý den to může začít znovu 🙂 ☹ 🙂