Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

skatarina
12. únor 2011

ahojte dievcata.Clovek tu chvilku nieje a uz sa to tu pekne rozrasta 😀 😀 😀 .Nas tatik bol cely januar prec,potom bol doma jeden den a zase je prec.Ale buduci tyzden pride dufam na dlhsie.Dcerka oslavuje 3 rocky,tak budeme snad kompletny.
@lenkavano nepostrehla som kam sa stahujete?

jaa
14. únor 2011

Ahojky holky..Dávám pár úlovků..Už se pomalu začíná dařit.focení s novým fotákem..-)))

jaa
14. únor 2011

Jinak,tátu jsem místo týdne,měli doma měsíc..takže to bude výplata... ☹ No,akorát jsme si ho užily,urazil mi zrcátko u auta a odřel nárazník..profík🙂)))Takže jsem pěkně zuřila...Já si na to dávám takového bacha... 😒

krpeska
14. únor 2011

@jaa Ahojky super fotky náš táta bude dělat tet v okolí do středy a pak zas ven ale i tak si ho užijem 😉 😉 To víš profíci jsou nejlepší 🙂 🙂

krpeska
14. únor 2011

jinak všechny zdravím měla jsem tet tak trochu komplikace tak snad to bude dobrý jen asi budem must na císaře tak nevím dočeho půjdu mám trochu strach no uvidíme ☹ ☹ Dnes nám dorazili nebesa na postýlku bude to mít princezna nádherný 🙂 🙂

jaa
14. únor 2011

@krpeska No,já měla Sc plnou narkozu.Já bych se bála mít jen epi..ségra měla zase epi,ale říkala,že cítíš tlak a slyšíš,jak se to řeže..tak jsem ráda za plnou..Kojila jsem plně do 24h... 😉
Jo náš profík jede na Korziku a už má z toho mindrák...když se naloduje z It,tak tam chlapi pokaždé něco urvou a hned za přístavem mají servis na opravu..On jede teda z Fr,z Tulus...tak snad to bude ok.. 😉 No,šikula no...
když se daří,tak se daří..a ted se na parkádu rval do úzké mezery a kolega ho navigoval a tak blbě.,že mu chybí kus návěsu..No,kousek....10cm... 😖

jaa
14. únor 2011

Copak čekáš?,Konečně holčičku?

krpeska
14. únor 2011

@jaa to je fakt když se daří tak se daří 😉 😉 😉 😉 Jo jo máme tam holčičku vymodlenou pro ni to vše nějak zvládnu musím 😉 😉 Ale bojim se no uvidíme tet nás honěj od čerta k dáblu tak uvidím jak se to vyvine ☹ ☹

jaa
14. únor 2011

@krpeska ajajaj,,,copak?

krpeska
14. únor 2011

@jaa Trochu začalo zlobit moje srdíčko tet nás čeká vyšetření zavřeli nás do nemocnice ale slíbila jsem že budu doma hodná tak zas pustili kvůli tomu bude asi i ten císař ☹ ☹ Ale my se nedáme vlka se nebojíme 😉 😉 😉

jaa
14. únor 2011

@krpeska takové problémy jsem měla u té druhé...Brala jsem léky,které se mají brát pod dohledem lékaře a v nemocnici.Ale díky známému dr,jsem se mohla léčit doma..Já měla tachykardii..cca kolem 140-160 tepů za minutu..
Neboj,bude vše ok..Malá má ještě čas,tak pěkně poslouchej doktory...Dokud tu nějací jsou...

skatarina
14. únor 2011

@krpeska drzim palceky.Nech ste obidve v poriadku 😉 😉 😉

keba
15. únor 2011

Ahojík holky prominte že vám sem takto lezu jen jsem se vás chtěla zeptta-spíše těch z česka jestli náhodou vaše drahé polovičkynejezdí u nějaké solidní kamionové dopravy kde se dá i slušněji vydělat...........manža přišel min. měs. o práci (řidič z povolání) tak sháníme všemi možnými způsoby!!!!!!!Budu vám vděčná za každý kontakt.........ještě jednou díky

krpeska
15. únor 2011

@keba Ahojky nejrozšířenější je asi CS Cargo najdi si číslo na internetu ale chlapi maj na kamionech pořád napsánoo že přibíraj a platěj normálně žádnej svět 😉 😉 😉

krpeska
15. únor 2011

@jaa ahoj taky se u mě jedná o tachykardii jak jsi rodila? 😔

jaa
15. únor 2011

@krpeska Přirozeně a vyvolávaně..Hlavně rychle...O 3tt dříve..Jela jsem se mrknout do soukrommé nemocnice a hned si mě tam nechali.Že to prý nerisknou mě pustit domů...celé těhu jsem brala Partusisten a Livostim.na sklidnění srdečních ozev..
Taky to mělo vliv na malou.Skoro do půl roku ,jak byla zvyklá v břiše na ten fofr,tak mla fialovou papulku.Jak se jí nestačilo tělíčko tím jejím pomalým tepem okysličovat...
Jinak,při porodu jsem měla kolem 140 tep a malá 225 a pak už to neměřilo...

jaa
15. únor 2011

@keba Pokud má praxi,může zkusit LOG-IN.Pardubice.taky hledají..Zázemí je v D a platí hodně...Pod 35tis neberou ani nováčci.. 😉

hanuska09
15. únor 2011

Ahojte.aj ja mam manzela kamionistu.prvy krat odisiel na 7 tyzdnov....to mala nasa karinka 3 tyzdne a matko 4 roky.horor to bol,uplne som si myslela ze sa zblaznim s toho...horko tazko,ale preslo to.teraz uz rok chodi prec "len"na 6-7 dni a doma je tak 3-4,niekedy aj viac alebo menej.som sama s dvomi detmi,taraz ma karinka 2 roky a matko 6 rokov-skoro.je to vela krat tazke dost.rono bezat do skolky zaniest matka a samozrejme musim vziat aj malu.byvame 25 km o mojej rodiny a s mojou svokrou,ktora byva tu pri nas asi 5 minut cesty,absolutne nevychadzam,nechodi k man.tak pomoc z jej strany je nulova.najhorsie je,ze vzdy ked deti ochoreju som sama doma,tak beham,vybavujem,zhanam vsetko sama.ale musim povedat,ze ked je manzel doma vzorne sa nam venuje a travime spolu vsetok cas.obcas zoberie deti sam von,aby som si oddychla.viem ze aj on to ma narocne dost....ale moj manzel vravi-radcej robit v bani 12 hodin denne ako byt na materskej a starat sa o deti sam,ako ja.........hmmmmm. 😒 😉

keba
16. únor 2011

@jaa Díky moc za typ...........zrovna minulý týden tam manža byl!! 😉 Řekli mu teda že ted neberou ale prej od března by se to dalo!!Tak se modlím at mu to výjde.....asi si dokážeš představit jaký to je když jsu na mateřský a hypotéka ke všemu na krku....... 😒
Chtěla jsme se tě ještě zeptat :tvůj manža tam dělá?a jste spokojení?je často prač?jako jak tam chlapy jezdí ?Prej jezdí osobákem do Německa a tam odsud vyjíždějí teprve s kamionem........

keba
16. únor 2011

@hanuska09 tak s tebou úplně souhlasím..........moc dobře to znám tu honku s dětma a sama 😖 máme skoro stejně staré děti teda ten náš už je školák.......
Když omarodí tak je to těžký ,taky nemám nikoho kdoby mě pohlídal atd .bydlíme na vesnici cca 10km od města.....ale abych ti pravdu řekla tak nějak jsme si už za ty roky zvykla si vše vyřídit a udělat sama.........čeho se nejvíce hrozím tak je zaměstnání.............jsme na tom vlastně pomalu obdobně jako matky samoživitelky-tím myslím co se týče zaměstnání a dětí..........nikdo nám je nevyzvedne ze školky ,nikdo snima nezůstane doma když onemocní.pak kdo vás bude chtít vzít do práce?No,tak toho se ted děsímjá.... 😖

jaa
16. únor 2011

@keba JE PRYČ I KLIDNĚ 6T.ALE TED UŽ JE MAZÁK A TAK I PO 14 DNECH JEZDÍ DOMŮ.NĚKDY PARKUJE V PC A NĚKDY V D.ONI UŽ SE TI MAZÁCI MOC BUZEROVAT NENECHAJÍ...TAK JE DOST V PC.
PENÍZE COBY NÁSTUPNÍ POČÍTEJ KOLEM 35TIS.PAK SE ZVEDÁ ZÁKLAD.ZÁLEŽÍ TAKY,KOLIK NAJEDE KM.DISPO JE SAMÍ VŮL,JEJICH ŠÉF TAKY.ALE JSOU TAM I VYJÍMKY. 😉
JO A MUSÍ MÍT SVŮJ OSOBÁK.KDYBY JEL Z D.ALE DÁ SE DOMLUVIT I S JINÝM ŘIDIČEM A ZA POPLATEK JET VE DVOU .

hanuska09
16. únor 2011

@keba A vies,ze aj ja som si uz na to vsetko vzvykla,viac toho viem vybavit sama ako ked je aj manzel doma.ja mam este rok aj nieco do konca materskej a vobec si neviem predstavit kam pojdem do prace.a este nasa karinka byva veeelmi asto chora...ako toto vyriesime,netusim vobec.my vsetky co sme tu mame toho vela spolocneho.....len kto nam poradi ako to vyriesit neskor,hmmmm!!!!!!!!

marti457
16. únor 2011

Ahoj holky, vůbec nestíhám - večer vás dočtu 😉 dělala jsem teď dost čepiček a taky nějaké pro klučíky tak vám sem vložím ať můžete omrknout 😉

stelika
16. únor 2011

ešte 4 dni a mame doma tatika hurááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

marti457
17. únor 2011

@jaa to jsou krásné fotky - je to rozdíl, viď když je lepší foťák 😉

marti457
17. únor 2011

Jinak také vítám nové 🙂
večer jsem usnula a nic nedočetla tak snad teď v práci dočtu 🤐

skatarina
17. únor 2011

@hanuska09 ahoj.Ako dobre to poznam 😉 .Ja mam rodicov 100km a svokor sem-tam zabehne,ale ma problemy s nohou,tak casto to nieje,ale uz som sa naucila vsetko vybavovat sama.Akurat vcera mi skoncila RD a zamestnavatel mi ponukol pracu na inej prevadzke,ale robi sa na 2 smeny a soboty co si ja dovolit nemozem.Musim odniest dceru do skolky a aj sa po nu vratit a do prace by som musela chodit do mesta.No proste nestihala by som.Nema mi kto pomoct,mam zlate susedky.Oni by isli do skolky po dceru,ale rozhodli sme sa,ze ta robota za to nestoji.Tak zatial ostavam doma.Jedine riesenie je ist znova na MD,ale kedy ked manzel je stale vonku ☹

skatarina
17. únor 2011

@marti457 krasna pracicka.Ten hnedy so siltkou je uzasny 🙂 🙂 🙂

lenkavano
17. únor 2011

ahoj holky klasika, nestíhám ,počítám ještě tak týden.....a napíšu. 😉

lenkavano
17. únor 2011

ještě jsem ted koukala že probíráte dopravky,my jezdíme v cs cargo a peníze nejsou špatný,tatku máme často doma jezdí kolem komína,sice to vedení a buzerace hlavně jejich technika je děs,ale taky jak kdy.jako co se týče ježdění v čechách tak bych cargo neměnila,je tam jistota práce,peníze vždy včas na učtu.....ale manžel chce jít jezdit taky ven,ale s výplatou co měl v lednu by se mu to ani nevyplatilo.sice jim vraceli jeden týden co si od nich cargo pujčilo,ale i tak 40000 dobírání není špatný.to ale bylo jen tenhle měsíc,vlastně tam měli čtvrtletní odměny a zaplacený ten týden.ale zase když vezmu že byl skoro pořád doma na chvíli......a hlavně tyhle výplaty brali normálně na začátku na kaufu když tam nastupoval,jenže pak to stáhli kvůli krizi.ale ted to zase navyšují.....ale je fakt že ho dokážou i pěkně vytočit,hlavně tou arogancí,ale nemají problém s dispem spíš s technikem ,samože bývalým řidičem,který rychle zapoměl.... 😠 😝 ale jinak to jde....