Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

hanuska09
17. únor 2011

@skatarina ja som uz moznost ist z materskej do materskej vyuzila,tak tato moznost u nas nieje.nam aj svokor pomaha ked je doma-tiez chodi na kamione,ale na ooooovela dlhsie a moja akoze svokra....fuuuuu,to je aj skoda reci.tak to byvas poriadne daleko od rodiny,ja byvam cez 20 km a je to dost aj tak.vela ludi sa ma pyta ako to mozem zvladat vsetko sama,dve deti a tak a ja vzdy odpovem,ze ani neviem ako som si na to uz zvykla.a ver,ze nas za to vela zien obdivuje.my mame suseda ktory chodi na kamione na 8 tyzdnovy turnus,ale nie za to ze by musel ale za to ze chce a bavi ho to!!!!a to ma soma 2 rocneho syna a zenu.to je este len hroza.Mate krasnu dcerku,ma krasne ocka. 🙂

jaa
17. únor 2011

@marti457 Fotky líběj?,To jsem ráda..Jinak ten kompakt stál téměř to,co ta zrcadlovka a venku mi zatím lépe fotí ten kompakt...Alespon hloubku ostrosti,jo...
Čepičky super.až mi přijdou věci na malou,budeš zase háčkovat,... 😀

marti457
18. únor 2011

@jaa Tak ju, super 😀 😉

skatarina
18. únor 2011

@hanuska09 dakujem je po tatovi 😀 😀 😀 .Ja tiez stale pocuvam ako mozete takto zit,ale co mame robit?Nikto nam nic zadarmo nedal,ani sme nic nezdedili tak sa musime trapit sami.A tu je roboty malo,tak to musime vydrzat.Pravdu povediac uz ma toho manzel plne zuby.Najradsej by bol doma s nami,ale nemame na vyber.On jazdi Rusko.Od zaciatku roka bol doma 1 a 1/2 dna ☹ ☹ ☹ .Teraz cez vikend oslavujeme Petkine narodky a on doma nebude.Prislo mu to tak luto ☹ .Aj ty mas peknucke deti.Vidim,ze byvate v dome.Aj my sme sa nastahovali do domu.Na vsetko som sama.Este ze mame super susedov a pomozu kedykolvek 😉

hanuska09
18. únor 2011

Moj manzel jazdi anglicko a spanieslko,ale vyhodu ma taku v tejto firne,co po jednej cest,je jedno kem ide,pride vzdy domov,takze je prec tak 7-8 dni a doma je ,hm,to nikdy nevieme kedy ho zavolaju do prace.ani jemu sa uz nechce toto robit,ale co su tu blizko fabriky tak tam davaju len minimalnu nzdu!!!!!!a to nieje nic!!!u nas je pravidlo,ze ak maju deti sviatok,nieje doma nikdy,tak vieme ake to je smutne.Nie nebyvame v dome,to je u mojich rodicou fotene.byvame v 6 bytovych bytovkach v 3 izb,velkom byte.sme tu same mlade rodiny tak aj my mame skvelych susedov 🙂 ale velmi by sme chceli domcek,ale.........dom je dom.nase deticky sa vobec nepodobaju 😉 Matko je po mne a Karinka je po ockovi 😀 len nosteky maju rovneke.

hanuska09
18. únor 2011

@skatarina dufam,ze si si nasla co som ti teraz pisala,nejako to tu nevidim 😉

skatarina
19. únor 2011

@hanuska09 Nasla som to,ale chvilu som to hladala 😀 😀 😀 .Ja mam v spanielsku sestru 🙂 .Tak to ho mate dost casto doma.Nas tatik raz nestihol ani vianoce.To bolo take cudne ☹ ☹ ☹ ,ale urobili sme si druhe vianoce ked prisiel.Petka mala radost 😀 😀 😀 dvakrat .Hlavne ,ze maju deti okolo seba kamosov.Aspon sa nenudia.

hanuska09
19. únor 2011

@skatarina Ano,mame ho doma nastastie castejsie.fuuu,nebol doma na vianoce,to verim,ze bolo cudne ☹ ale viem si predstavit,ako sa mala tesila,ked mala dvoje vianoce 😉 ano,su to skoro rovnake deti,tak od 1 roka do tych 6 rokov.najlepsie je to ked je teplo a vsetci videme von na ulicu-tato nasa je slepa ulica 😉 ,malo aut.donesieme detom maskrty,my si urobime kavu,deticky sa hraju na vlastne vyrobenom ihrisku a my debatujeme.uz aby bol teplucko 🙂

skatarina
19. únor 2011

@hanuska09 juuuuj jak som zatuzila po lete.Tato zima snad nikdy neodide 😉 .My casto grilujeme alebo varime gulas.Dufam,ze v lete bude tatik viac doma.Petka ide od marca do skolky,tak uvidime co nas caka 😀 😀 😀 .Zatial sa tesi,hlavne na deticky.

krpeska
21. únor 2011

@lenkavano už jsi přestěhovaná jak se bydlí? 🙂 🙂

krpeska
21. únor 2011

jinak všechny zdravim my už jsme zas na chvilku sami ☹ ☹ tatka jel směr rakousko tak bude doma šup šup 😉 😉a teplo už by mohlo být už zapnu bundu jen tak tak 😉 😉 😉

lenkavano
22. únor 2011

ahoj holky 🙂
@krpeska jj jsme ,jenže je pořád co dělat,navíc předěláváme koupelnu,dnes budeme zabudovávat vanu až nám ji přivezou 😝 prachy lítaj a my lítáme taky. 😝 😀

skatarina
23. únor 2011

@lenkavano pokial maju este ake prachy lietat tak je dobre 😀 😀 😀 😀 😀

lenkavano
23. únor 2011

@skatarina no úrávě ,už to není tak slavný 😎 😀 ale ještě jedeme dnseka pro obklady.jen nevím kam. 😉

krpeska
23. únor 2011

@lenkavano Hlavně že se Vám bude krásně bydlet 🙂 🙂 🙂 Tak už jsem začala pro mimčo prát kdyby pospíchala jako to moje starší tak tu je za 5 týdnů to už je šup šup dneska maj přivézt kočárek ale nějak nejede ☹ ☹ ☹ tak snad dorazí 😉

lenkavano
23. únor 2011

@krpeska pak ti pošlu věci ale nevím kdy ,ale budu se snažit ted v březnu.něco jsem tu našla ,potřebuješ kšíry?jinak bych to stejně asii vyhodila a to mi příjde škoda,ty to možná ještě upotřebíš nebo předáš dál 🙂

krpeska
23. únor 2011

@lenkavano díky moooc kočár dorazil jsou tam pásy tak kšíry nevím ale hodit se to může 🙂 🙂 🙂 🙂

krpeska
24. únor 2011

tatka včra večer přijel tet ráno odjel a příjezd v neděli ☹ ☹ a já to nemůžu nějak rozdejchat ☹ ☹

jaa
24. únor 2011

@krpeska Ahojky,jak se daří?jaký máte kočárek?V albu nikde nic 😅 A,jak ti je?Dali ti nějaké léky?

krpeska
25. únor 2011

@jaa ahojky jojo kočárek přišel už jsem tam dala fotky nemůžu zas nějak spát .Tentokrát semnou ty hormony nějak cvi 😉 😉 čej Já beru léky na tlak celí těhotenství tet to jen zvedli a mám být v klidu ráno jdu do poradny tak uvidíme .Kočárek jsem dala už ke kamarádce doma být nemá tak k ní budu muset chodit na kafčo abych se vždycky pokochala 😉 😉 😉 A co vy jak se 🙂

krpeska
25. únor 2011

@lenkavano díky za komentář k fotkám já jsem chtěla ten klasický typ jsem asi staromodní ale já chtěla každý kolečko stejný 🙂 🙂 V poradně dobrý dostala jsem léky na tu tachykardii i ten glukometr a budu si ubližovat od začátku jsem přibrala jen 3 kila takže v pohodě jen už by moh být konec ale je ještě malinká tak to musíme vydržet 😉 😉

hanuska09
1. bře 2011

Tak a nas ocinko sa po dllllhom case zdrzal doma iba 1 den ☹ to tu uz davno nebolo.bol doma sa 2 od.ked mu zavolali,ze na druhy den ide do prace. ☹ a bolo po dobrej nalade...co uz narobime,ked je to takto.ale z 6 dni je domka.a dufam,ze ho nechaju doma aspon 4 dni ako zvicajne. 😒

jaa
1. bře 2011

@krpeska U nás ok.. 😉
Já zase vybírala kočár dle váhy a těžiště..jsem malá..A po tom císaři,co jsem měla,jsem za lehoučký kočárek byla vděčná...Měla jsem podmínku jen tu,že chci zvlášt korbu a zvlášt sport.Klas.4kombinace jsem měla u holek..A on se pak huntuje spolu s korbou i sporták..Tak hlavně proto a na skládání je také lepší vše zvlášt..Pokud hodně cestujete ,tak se bude hůře skládat..Musí se celé dokupy..a zabere moc místa..Ale je prostorný,tak tam bude moc být malá hodně dlouho..🙂3kg je super..jak začneš kojit,tak půjdeš na podváhu🙂To se bude hubnout.Co ti dali za léky?

krpeska
2. bře 2011

@hanuska09 tak to je smutno věřím já tet bulím pořát když jsem sama Stána přijede vyspí se a odjede a z víkendu je jeden den a to je vše si myslej že jsou roboti tet odjel chudák i s teplotou všichni jsme nastydlí ☹ ☹
@jaa Ahojky no je to pravda naštěstí moc necestujem až bude malá větší tak pořídíme golfky ty budou pak na výlety super 😉 😉 No už aby tu byla beru celí těhu na tlak Dopegyt tet my nato srdce přidali vasocardin a abych toho neměla málo tak se v pátek dozvím jestli mě daj na víkend do nemocnice a naučej mě píchat si inzulin už abych porodila nějak už to nezvládám ☹ ☹ Ten konec je nějak náročnej 😖 😖 😖

jaa
2. bře 2011

@krpeska Vydrž...Terinka je ještě malá a za ty problémy s nedonošenátkem to pak nestojí... ☹ 😉 Hod to za hlavu a užívej si to...Já si to poslední těhu taky užívala.. 😉
Golfky???Tyhle prodávám...Jsou s nánožníkem a skoro vůbec nejeté.Měli jsme je právě na cestování...je to kvalitní značka INGLESINA.Tak se mrkni.jdou až do lehu,takže v poho pro úplně malé mimčo na cestování...🙂Jsou odpružené,mají velkou boudu,sluneční clonu.Jsou optroti jiným golfkám dost velké...Kdyby jsi měla zájem,tak mi dej vědět..PC..10000kč..Nyní za 4800...jsou jeté cca 2 měsíce...Měli jsme sedačku na podvozek,takže jsme je využily jen na ZOO ap..

jaa
2. bře 2011

Jo a jsou celé pratelné a mají velká kola.. 🙂

hanuska09
2. bře 2011

@krpeska v posledne dobe je pravidlo,ze pride moj manzel domov nachladnuty,potom to chyti aj nasa mala.aj ja si casto poplacem,hlavne ked su nejake detske akcie-karneval a tak a ja tam idem s detmi sama a ostatny su tam vsetci spolu.je to tazke,no ☹

krpeska
3. bře 2011

@hanuska09 Ahojky koukám že jsme na tom stejně .Stána chce přestat jezdit má strach že mu malá vyroste a nebude vědět jak ale sehnat práci je docela problém ☹ ☹
@jaa Juj děkuji za nabídku ale tet už bych finančně druhý kočárek nezvládla tet nám dělá mimi vítr v peněžence 😉 😉

hanuska09
4. bře 2011

@krpeska to nas uplnu pravdu,najs si pracu s rovnakym zarobkom je tazke.aby nemusel jezdit. ☹ aj andrejko uz nechce jazdit,ale nieje na vyber.a tvoj manzel na ako dlho chodi prec?

krpeska
4. bře 2011

@hanuska09 většinou na týden občas v týdnu doma přespí většinou jezdí domu v sobotu v noci a v pondělí odjezd taže má volný jen neděle ☹ ☹ ☹ a jak to máš ty