Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jenkka
9. říj 2012

@lucka1987 moj chodi sam...predtym tiez bol vo dvoje ale ak dostal "divneho" kolegu tak radsej jazdi sam 😉 ale zas on bol vonku vkuse aj 2-3 mesiace a tolko si neviem predstavit byt v jednej kabine s niekym

lucka1987
9. říj 2012

@jenkka tak moj beha na 3- max 7 dni, takze to je pohoda, tiez nie s kazdym kolegom si sadne, ale tak a tu chvilkus a to da.. ma tam aj takych s ktorymi rad jazdieva. proste je s nimi sranda a vzdy mi dojde domov taky rozkokoseny 😀 😀 niekedy je radsej , ked je sam a niekedy ked ide raz za cas vo dvojke, je to taka dobra zmena.

jenkka
9. říj 2012

@lucka1987 presne tak 😉 moj kazdy vikend travi s otcom na parkovisku a staci mu to 😀

malinke1
9. říj 2012

Ahojte no s tymi topankami je to asi u kazdeho tak....v kamione poriadok na to je pedant ale doma 😀 uplny opak na to som zas ja 😀 a na lodi som isla s mm ked chodil do anglicka, bolo to super aj to jedlo aj vsetko bola som s nim dva krat takze lodou som isla styri krat 😅 ale teraz jazdi len taliansko nemecko a uz su deticky takze ja s nim tak skoro nepojdem 😅 a tiez bol teraz vikend doma prvy den mi liezol na nervy kym som si za par hodim zvkla ze je doma 😖 ale potom uz v pohode 🙂 kazdy mame svoj klud on v kamione ja doma večer ked deti zaspia 🙂 a aj s tym upratovanim je to aj u nas tak ja sa snazim upratat navarit napiect aby bolo vsetko tip top 🙂 niekedy nestiham ale vacsinou to chape 😉 a dnes zas isiel do IT 😒 ale tak hadam bude zase vikend doma .....ale viem ze vela zien to ma horsie ako my ☹ ze ich muzi chodia aj na mesiac preč ☹ no to by bolo hrozne ja sa tesim ked pride po tyzdni domov a som jak male decko vytesena skačeme s malou okolo neho a maly sa hned usmieva ked ho zbada 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucia1205
9. říj 2012

Baby ja som skôr myslela ako to zvládajú psychicky, lebo on je dosť naviazany na malú... či to bolo len zo začiatku a potom si zvikne? 😀 Teraz sú dvaja, lebo je na zácviku, ale zachvílu začne jazdiť sám a to bude preč mesiac až dva... Tiež si chce kúpiť nootebook, aby to rýchlejšie ubehlo...

mirka200
9. říj 2012

@lucka1987 tak môj notebook musí mať,externý disk tak isto a filmy asi 700 😝 a ked ma net tak na nete čumakuje,tak som radšej ked ho nemá 😅

mirka200
9. říj 2012

@malinke1 ja si pamätám ked išiel úplne na prvú jazdu na zaškolenie bol vonku 10 týždnov 😒 to bolo hrozné vtedy.

mirka200
9. říj 2012

@lucia1205 tak neviem môj začal jazdiť ked sme ešte ani zobratí neboli ani deti sme nemali,takže sme to zvládali celkom dobre,ale teraz ked je malý,tak mu chýba určite 😉

iivkaa1
9. říj 2012

ahojte, aj nam dnes tatik odisiel, ale asi az na tri tyzdne.... tisko Vak zavidim, ze ho mate doma kazdy tyzden... Ja to aj celko zvladam,ale horsie na tom je nas maly.. aj teraz sa zobudil a hned hladal pomaly so slzami v ociach tatika :( len mu vysvetli,ze isiel do prace na tak dlho.... a je na neho velmi naviazany....som smutna z toho...

lucka1987
9. říj 2012

@lucia1205 psychicky... hmm. niekedy dojde domov vseko je ok, a potom ostane ako vymeneny a nervozny a uz minuel sa mi priznal, ze ked ma hektickejsi tyzden a ja som trochu nevrla k nemu, tak ma pocit, ze je na navsteve len a ze je navyse ked je doma.. citi sa zbytocny ked pride, lebo ja mam vo vsetkom nejaky system, viem kde co je, vybavujem papierovacky rozne o vsetkom mam prehad a on je mimo diania, aj ked mu vsetko elefonujem a rozpravam, tak urcite mu je to vsetko luto. a o malom ani nehovorim, ked dojde a Marek zbada ze mm dosiel domov, tak ho nepusti ani na krok. mm ide len na vecko a marek hystericke zachvaty placu a hrabe sa za nim. a to ma len 1 rok.. a mm sa tiez tazko odchadza ked uz vidi ako to maly vsetko vnima.. a to chodi prec len na tyzden 😖

mirka200
9. říj 2012

@lucka1987 presne ako môj,ked sa už pomaly hádame,tak už mi rozpráva ja si tu pripadám,že som tu navyše,lebo všetko mu hovorím,kde a ako má robiť a ked už nerobí nič,tak normálne mi to vadí 😠 😠 😠 a už je hádka na svete ani oddýchnuť mu nedám,ved ani on mne 😝

pupickova
9. říj 2012

tak jsem tady taky... 🙂
Většinou v pohodě, ale někdy přijde děsná depka a já bych radši automechanika, věčně od šmíru a každý večer doma, než kamioňáka...

kitinka76
10. říj 2012

@pupickova ty jsi taky všude.... 🙂

kitinka76
10. říj 2012

@pupickova mimochodem, manžel doma není a když je, tak je stejně od šmíru 😅

pupickova
10. říj 2012

@kitinka76 fákt? 😀 a proč? To ten můj jak sám říká, přijíždí domů a má hubu zarostlou jak škarpu, úplně nevoní, ale jinak je čistej 🙂

kitinka76
10. říj 2012

@pupickova ještě se nestalo, že by dojel domu a neříkal škaredé slova, že se mu na autě zase něco vys... ééé pokazilo 😉 myslím, že prasklé kola mění tak každý druhý týden a jednou, eště za svobodna, jsme si dali rande na parkovišti, když jel náááhodou kolem. Měla jsem v plánu se tam hodinku příjemně zapotit 😉 a jemu tam upadlo celé kolo, takže se hodinu potil on při výměně 😖

pupickova
10. říj 2012

@kitinka76 aha, tak to je ale pak práce na ho*** :-/ P. mění kolo jednou za 5 let, ale naposledy když měnil tak říkal, že už se na to příště vyprdne a zavolá servis, vono když má naloženo 25 tun a má to zvedat tim šidítkem co má místo heveru...navíc povolit ty kola jen tak klíčem není žádná prdel... :-/

kitinka76
10. říj 2012

@pupickova minulý týden v Práglu si to nechal vyměnit v servisu, ale udělat to v zahraničí, tak mu šéf asi palicu utrhne 😅
jinak jako náhradní kolo dostane vždycky nějaký šunt, co za týden praskne a za ten zase dostane šunt... prý mu teď nebude dával nové gumy, až na zimu..... 😠

pupickova
10. říj 2012

@kitinka76 hm, právě, Pupík si šéfa vycvičil 😀 Párkrát v cizině volal servis a nechával si od nich dávat funglovky (musí mít stejný na nápravě, takže ne jednu, ale obě) a to bys viděla, jak už dávaj pozor aby mu nedali na firmě šunty 😀

kitinka76
10. říj 2012

@pupickova když oni si teď kluci nemůžou moc vyskakovat, páč jeden rozbil kamion, tím pádem mají o jednoho řidiče víc, než je kamionů (v létě si aspoň v pohodě vybrali dovolené) ale teď můžou lehko někoho propustit pro nadbytečnost, ale prý už příští měsíc bzude nové auto.....

pupickova
10. říj 2012

@kitinka76 tak to je fakt na prd ☹ Ne že by to u nás ve firmě bylo na vyskakování...

domiz
10. říj 2012

můj manžel teda nejezdí s kamionem,ale rozhodl se odjet pracovat do zahraničí..my jsme zůstaly samy s malou..bude pryč 6týdnu možná i déle a přijede na týden...no teda fakt nevím,jak to zvládnu..jsem úplně vyřízená a mám hroznou depku,brečím a brečím..tak nevím jestli si zvyknu-snad ano...ale takhle žít nechci..on chce vydělat peníze,já to beru..ale na co mi ty peníze budou,když nebude s námi?!!!najednu stranu mě hrozně štve,že tady má mě,dceru,která ho potřebuje a tak rychle roste..jenže chce,aby jsme se měli dobře..to je hezký,ale já ho chci mít doma..holky jak to zvládáte?? ☹

petrakol
10. říj 2012

@domiz Můj manžel nejezdí s kamionem ani nepracuje v zahraničí, je hasič, a několikrát ročně jede na kurz na druhý konec republiky, který většinou trvá měsíc, domů jezdí na víkendy. Poprvé od synova narození odjel, když byly malému 2 měsíce, zvládli jsme to na jedničku, nic nám nechybělo, byla jsem celou dobu sama. Od té doby byl už na dalších kurzech, jezdí min. 3krát ročně. Na jeden z kurzů nastupoval ve stejný den jako já po rodičovské zpět do práce. Ten úplně první trval půl roku.
Hlavu vzhůru, ber to jako něco za něco, já si tohle říct nemůžu 😅
Jak dlouho bude v zahraničí pracovat?

domiz
10. říj 2012

@petrakol tak můj odjel do Polska a pak jede do Německa...to jezdil každej víkend?já jen,že jsem zvyklá..kdyby jezdil třeba po 3týdnech,tak to beru..ale 6týdnu či 2měsíce mi přijde hrozně dlouhá doba..snad si zvyknu...je to nezvyk tady být sama s malou...jo já to beru,že se snaží😉chce našetřit peníze,prt tady si nic moc nevydělá..navíc platí ještě alimenty na své první dítě a ne malý...no to nikdo neví..on to neví,já to nevím..uvidí jak to půjde,on bych chtěl aby jsme v Německu pak zůstali všichni.děkuju!!!!!!!!

jenkka
11. říj 2012

@iivkaa1 tak toto sme mali pri dcerke...ze ked sa mm vratil tak sa nemohla od neho odlepit 😅 teraz je mm doma 12 dni a mame 2 rocneho chlapceka ale zeby sa nejak za ockom potrhal tak sa to neda povedat 😔 maly je stale zalepeny na mne...aj ked som ho dala s ockom aby boli chvilku sami, tak o 5 min ho doniesol, ze maly place za mnou 😠 aj ked sa hraju s mm ale maly ma stale pohladom kontroluje a ak sa vzdialim do druhej izby uz je krik, ze mamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ☹

mirka200
14. říj 2012

joj baby bývali zamestnavatel nechce mm vyplatit peniaze este za august a za september a nieje to malá suma,stále sa len vyhovára a my máme žiť z čoho to je na nervy 😠

lucka1987
19. říj 2012

no zeny.. mm dojde dnes poobede.. sa tesim.. konecne bude coro-moro 😀 😀 😀

zaninka1
19. říj 2012

Ahojte baby,prečítala som si Vaše príspevky a hneď mi ostalo smutno a do očí sa mi vtlačili slzy 😢 ,lebo náš ocík tiež jazdí na kamione,ale ku mne a svojim dvom drobcom Bianke 5rokov a Maťkovi 3roky sa dostane len 3krát do roka,pretože jazdí priamo pre španielsku firmu.....je to strašné čo človek-hlavne rodina musí pretrpieť v tejto dobe kvôli peniazom,ak chce aspoň niečo mať.Ale tento rok sme boli spolu viac,pretože sme leteli my za ním a máme na to krásne spomienky a už si plánujeme celé letné prázdniny v Španielsku,aby sme mohli byť spolu čo najviac a zároveň si aj niečo užiť a odpútať sa od tohto každodenného stereotypu.....

mirka200
20. říj 2012

@lucka1987 😀 heh môj včera odišiel už je po čoro moro 😀

mirka200
20. říj 2012

@zaninka1 ahoj,tak to máš ozaj ťažké neviem si to predstaviť,že len tak málo by sme sa videli,ale aspoň že môžete byť pri nom v španielsku muselo vám tam byť super 😉