Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

marti457
15. led 2010

Tak jsem musela změnit album, administrátorům se nelíbilo, že mám čepičky v albu, že si je mám dát do bazárku 😕
Tak tam prostě budu mít Lukáška s čepičkama na hlavě 😀

marti457
15. led 2010

Jinak kdyby jste nějaký foto čepiček chtěl někdo poslat napište mi do IP mail, pošlu mailem 😀

jaa
15. led 2010

Tak holky..
Dneska jsem s malou lítala jen po doktorech.včera at jsem sebe víc tvrdila zaskakujícímu dr,že malá má něco v krku,co ji ztěžuje dýchání,tak napsal jen Mukosolvan.Malá mi pak doma sotva dýchala a tak jsem jela opět dneska k mojí dr.Ta ná shned poslala do špitálu...No,hned....Nejdříve jsem obvolala,kdo nás odveze...Bohužel,nikde,nikdo...Jako ostatně vždy.pak jsem volala tchánovi,jestli by byl tak hodný a odházel mi auto,že musím do špitálu...Na autě byla snad tuna sněhu v podobě 50cm všude.No,bohužel.je v důchodu a má moooc práce...Tak jsem malou uspala a jela si odházet tu tunu sněhu.Sama..!!!!!!.Spocená,jak prase jsem jela pro malou a honem do špitálu.
Tam si ji chtěli nechat.Nakonec jsem to ukecala na inhalaci a ,kdyby bylo třeba,tak že hned dorazím.Malá sotva dýchá a nemůže brečet,ani mluvit.Má těžkou laryngitidu.Tak spí při otevřeném oknu v úplné kose.Snad bude zítra lépe... ☹ Ach jo.Hlavně,že ji pořád kojím,jen aby byla zdravá.a pak tohle...

jaa
15. led 2010

A,jinak ohledně stromku...my ho máme pořád.je umělý a dokud mm nepřijede,tak tu bude stát... 🙂

marti457
16. led 2010

Ježiši jaa, tak jak jste spaly? Snad je Nelince líp.

Lukášek měl v noci 38 tak snad jen ke stoličce 😉

marti457
16. led 2010

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=171062 Tady jsou mé stránky na mimibazaru tak Leni můžeš to hodit holkám do jiných diskuzí, kde si s nima píšeš 😉

lenkavano
16. led 2010

ahoj holky 😉
Jaa jak je Nelince to je hrozné ☹ ,prosím tě co to máš za tchána,že se ti nesnažil pomoct? 😠 😠 😠 😠 nemám slov.
marti hodím 😉

kaliska
16. led 2010

Ahojky holky,tak se k vám přidám...jestli to neva 😅
Koukám, je tady i Adelinka 😀 ....,tak už sem od včerejška taky patřím 😉

marti457
16. led 2010

Ahojky kaliska - vítej mezi námi 🙂 máš krásné dětičky 😉

kaliska
16. led 2010

Jé, děkuji 😅 ..i ty máš šikuvné klučíky 😉..právě se prokousávám albíčky 😵

jaa
16. led 2010

Jo,holky.tchán i tchýně ,víte na co?????? 😠 😠 😠
Noc nic moc.Do dvou jsme moc nespaly.pak až do rána.Nejhorší je,jak usne,tak začne kašlat a dávit se...Jinak pořád sípe a nemůže mluvit....

Ahoj.kalisko 🙂 Já album neobnovuji.Dávám odkazy na FB.Poslední je asi o 2-3 strany zpět. 😉

adelinka
16. led 2010

ahojky
ahoj kalis 😵
tak muj se vik zase v pr...
no preji vam krasny vik 😵

andrejka10
16. led 2010

Ahojky, ja len na skok som vás prišla pozdraviť. 🙂 Lietam teraz v skúškovom období.

Jaa, je mi veľmi ľúto tvojej princezničky. ☹ A nemáš doma Prednison a dithiaden. U nás to vždy zaberie. Aspoň tie akútne stavy, aby sme nemuseli ísť do nemocnice. Držím vám palce, nech ste čím skôr zdraví. 😉

jaa
16. led 2010

Andrejko.Mám prothazin. 😒 Prednisol taky,ale je prošlý...

zuzik31
16. led 2010

Jaa: Tak tu laryngitidu ti vážně nezávidím. Já s tím mám zkušenosti u malýho. První záchvat dostal v půl roce 23. 12., takže jsme mělě nádherné vánoce ☹. Doma máme k dispozici rectodelt, jak slyším kokrhavý kašel, stčím čípek do zadku a je to. I když poslední záchvat, který měl, tak skoro nerozdýchal. Manža ho držel v náručí u otevřeného balkonu a nemohl se pořádně nadecnout. Pomáhá zvlhčovat vzduch a doma stříkat vincentku. Ta obsahuje minerály, které pomáhají při dýchání. Přeju pevný nervy a brzké uzdravení. Dostali jste antibiotika?

adelinka
16. led 2010

jaa..jezis chudacek mala 😔 ☹ at je brzo fit

jaa
16. led 2010

zuzik.Můžeš se mi prosím mrknout od kdy se smí dát ten rectodelt????nechala bych si ho napsat.Dneska se mi pozvracela a začalo ji modrat kolem očí.Taky jsem ji hned šoupla k oknu a ona byla ,jak hadrová panenka.Ležela se zavřenýma očima asi půl hodiny.Ale dýchala.Sice těžce,ale jo.Mám půjčený zvhčovač vzduchu a v něm Vincentku.Ložnice vypadá,jako blata.. 😅 😅 😅
zuzik.A,to jako ,když to ted má poprvé,tak můžu počítat s tím,že né naposled?????proboha...jen to ne.....!!!!!je to hrůza.Zlatá angína ap...A,jak zabírá ten čípek????Na,co přesně je???
A odkud jsi???

jaa
16. led 2010

Anbtibiotika nemáme.výsledky výtěrů budou až v pondělí.Ale CRP měla 1.

zuzik31
16. led 2010

Jaa: Byla jsi s ní dneska u doktorky? Já mám po posldední zkušenosti z laryngitidy strach.

zuzik31
16. led 2010

Já jsem z Trutnova. Kdyby si ti něco nezdálo, volej rychlou, tyhle stavy se opravdu nemůžou podceňovat. Ten rectodelt mi doktorka napsala, když byl malýmu asi rok. Je to kortikoid, něco stejnýho, co mu vždycky na pohotovosti píchaj do zadku.

zuzik31
16. led 2010

Nechci tě strašit, je to třeba individuální, ale male to od toho prosince, co mu bylo půl roku, měl asi 3x. To už potom poznáš, jen uslyšíš trochu chrapotu a kokrhavej kašel a už letíš radší k doktorce. My jsme teda vždycky končili na pohotovosti a zvládli to doma. Sice s odřenýma ušima, ale zvládli.

zuzik31
16. led 2010

našla jsem diskusi o laryngitidě na konikovi, třeba ti trochu pomůže 😉 https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

adricc
16. led 2010

ahoj holky nestiham psat ale tak jsem vas trochu v rychlost docetla diky za pochvalu deticek 😉 jindra prijede v pondeli a v utery asi zase jede no nic novyho ☹ a ja bych potrebovala aby byl ve stredu doma protoze jsme objednany do budejc k doktorce a ja nevim kde to tam je jdeme s adamekm po prvy na kontrolu a budeme resit prikrmy atd. protoze A.ma alergii na bilkovinu kravskeho mlika tak asi budeme v tomhle muset davat velkyho bacha co muze a co nebude moc no a proto bych chtela aby jel se mnou nevim kde tam ma ordinaci tak mam asi smulu ................jinak domik taky strasne trpel na zanet hrtanu reknu vam ze to je teprva mazec mel to asi od 2 let do 5 tak 6krat ale jen 2krat jsme stim lezeli v nemocnici je to strasny potom uz jsem vedela co delat presne tak dat rectodelt ale po prvy sileny mejte se krasne a pozdravujte doma 😀 😀 😀 😀 😀

kaliska
16. led 2010

Jaa: malý měl taky laryngitidu,v 10měsících a od té doby(ťuk,ťuk,ťuk) se mu to ještě ani jednou nevrátilo a to nás strašili,že se mu to bude zřejmě opakovat 😠 ...ale byla jsem z toho řádně vyděšená,protože jsem nevěděla,co se s ním děje 😕 a jak probíhala moje cesta s malým ,téměř nedýchajícím dítětem ,o půlnoci do nemocnice ani popisovat nebudu 🤐
Takže doufám,že se ti malá brzo uzdraví 😉

jaa
16. led 2010

Holky díky.Tak budu doufat,že u nás se to opakovat nebude.Hergot,,,pořád ji kojím a ted tohle 😠 😠 😠 A v létě k moři.Máte některá inhalátor???

Holky..a za jak dlouho z toho bude venku???Už to má od středy...
Dneska jsem s ní nikde nebyla.Včera jsem řekla dr,že bych s ní přijela na inhalaci a na kontrolu,ale nic na to neřekl.Jen to,že bych tam s ní mohla dva dny zůstat.Jenže ona ,když hodně kašle,tak zvrací.To by ji dali ještě výživu a kdoví co ještě.Pak by viděla bílý plášt a bála by se dr celý život,jak Dáda.To nechci.Čípky si nechám napsat.

adricc
16. led 2010

inhalator jsme nemeli jen cipky a vzdycky jsem to pznala podle kasle ze to na nej jde tak uz jsme mu soupla cipek a sli k oknu a zvladl sami me potom druhej den zacal jeste vetsi kasel no a pak behem tri dnu se to zklidnilo ale kasel zustal trochu dyl ale to uz slo ☹ je to hrozny mi tenkrat po prvy jeli na pohotvost v noci zastavili nas policajti protoze jindra jel asi 100 ve meste lae pustili nas dal ja v nocni kosili tenkrat se doktorka smala ze jsem pripravena tam spat no vlastne minulej rok to namel tak naposled ve 4 letech asi dvakrat za zimu

jaa
16. led 2010

adric.taky bych letěla do nemocnice.A klidně i rychleji.jdeli o život,není co řešit.ne?? 😉 Já právě pokud by se ji to opakovalo,tak bych si ho chtěla koupit.pak už jen sehnat adrenalin,což by neměl být zase takový problém,a bude to doma přichystané.
Kdyby jste ji slyšely,jak spí.....Jakoby kouřila 100cigár denně.A to já jsem nekuřák a abstinent.. 😀

Tak snad by mělo být zítra lépe.trvá to od čtvrtka,kdy to dr nepoznal.

zuzik31
16. led 2010

Jaa: my jsme teda měli problémy jen dny, injekce vždycky zabraly. Daneček spal skoro v sedě a pamtuji si, že jednou jsme proseděli celou noc u otevřeného okna a bylo mu dobře. Já jsem to ale trochu podcenila a byla jsem nemocná, ale to jsem neřešila, byla jsem ráda, že už je po všem. Držím pěsti, ať noc proběhne v pořádku 😉

lucisa
16. led 2010

jaa, to máte fakt dlouho.

já poznala laryngitidu jen u mladší dcery a můžu ti říct, že poprvé jsem byla taky pěkně vyděšená, vůbec jsem netušila, co to je. naštěstí se to u ní projevilo už odpo a naše dětská dr. ještě ordinovala, tak jsem za ní valila, taky dostala okamžitě injekci a na domů rectodelt čípek. to jí bylo něco přes rok. od té doby jsme měli laryngitidu ještě asi 3x, ale už jsem věděla, vo co go.

jinak, nám se to jednou stalo i v létě, venku hic jak blázen, takže otevřené okno, první pomoc v zimě, bylo jaksi bezpředmětné, takže nám dr. dala radu, hlavu do ledničky, nebo ještě lépe pokud to jde, do mrazáku.
a pak ledové zábaly kolem krku, zima stáhne cévy a zmenší otoky a dítě se pak tak nedusí. ale určo bych to nepodceňovala, nellinka je přece jen malá, takže kdyby něco, volej rychlou.

a bohužel se to opravdu opakuje. jen mě udivuje, že to máte už od středy a pořád tak vážné. u nás to bylo nejhorší ten první den a noc, čípek nebo injekce obvykle zabrala a pak na tlumení toho dráždivého suchého kašle stačilo zvlhčování vincentkou a dithiaden. ale fakt už to nebylo tak dramatické.

marti457
17. led 2010

Jaa tak jak jste na tom? Co chudinka malá Nelinka? Myslím na vás a když si čtu tyhle poslední příspěvky jak to probíhá tak je mi úplně hrozně ☹