Manželé a péče o děti. Pomáhají vám s dětmi?

peetta
16. únor 2011

Teda už mě to fakt štve! S ničím mi nepomůže, malou nekoupal nikdy, ani ji nenakrmí, nepřebaluje, no zkrátka nic! Věřím, že toho má za celý den dost ,odjede v 6 přijede v 7, ale aspoň něco málo by mohl. Hlídá ji všehovšudy 2 hodiny v týdnu když sij du zacvičit ,ale to je všecko!
Jak je to u vás doma?

kacenka1111
20. led 2013

@kristynapavelkova a co te u nej drzi? ja bych ho kopla do riti...sorry

tarra27
20. led 2013

@kristynapavelkova a proč jsi s ním? nemáš kam jít, finance nebo nechceš být sama??

tarra27
20. led 2013

@jajina.c
@naty holky, je to už doba, co jste sem psaly...jak se to u vás změnilo/nezměnilo???

naty
20. led 2013

@tarra27 no, změnilo nezměnilo 😀 ...péče o malýho je jen na mně, tím spíš, že má manžel novou práci, jezdí domu pozdě a pak ještě pracuje, ale...změnil se jeho vztah k malýmu, v dobrým...vydrží spolu nějakou dobu, povídají si, perou se a tak...můžu je nechat tak půl hodiny o samotě... 😀 ...pak už je nervózní, protože třeba malej něco chce, on, jak s ním moc není, tak mu třeba nerozumí a už se to veze...nicméně se mají moc rádi, manžel mi o něm často povídá, vidím, že mu na něm strašně záleží a malej se vždycky strašně těší, až se vrátí...ale moc si spolu nehrajou...jednak tatínek neví jak, to je daný prostě tím vývojem, a jednak má zdravotní problémy a nevydrží být na zemi v nějaký "žádaný" poloze, no, je to na dýl...ale asi...určitě by celej den spolu nezvládli...bohužel, no...ale už chápu řadu věcí, není to lenost nebo tak, je to občas náročný, ale tak si říkám, svobodný maminky to taky zvládají, tak to taky zvládnu...už máme s malým svůj režim a vyhovuje nám...Jen se bojím druhýho dítěte, strašně bych chtěla, manžel o tom taky mluví, ale nevím, jestli bych to zvládla, aby to nebylo na úkor někoho jinýho...ale to je taky na dýl... 🙂

jajina.c
20. led 2013

@tarra27 U nás je to skoro stejné, jen tatínek přestal napouštět i vanu 😀. Ale třeba dneska ( protože já jsem v práci ) byli spolu po dloooouhé době dopoledne doma sami a dal mu i oběd, co jsem uvařila než jsem šla do práce, takže to je velký pokrok. Ale jinak je stále všechno na mně, v tom se nezměnilo vůbec nic. Ale zaco mu patří můj velký dík je, že když malý nastoupil do školky, tak ho tam vodil přítel, byl přes měsíc nemocný a jemu nedělal syn takové scény. Druhé mimi zatím ani jeden z nás nechce. Malého ale oba milujeme. A musím přizant, že občas přemýšlím nadtím, jestli by jinde nebylo lépe....za ty 3 roky, co se ze mě stal otrok jsem si vytvořila dost negativní myšlení vůči partnerovi, takžeže náš vztah citelně ochabnul. Bohužel.

tarra27
20. led 2013

@naty tak on ještě až vyroste, bude to zase lepší....já mám kamarády a ty taky začali později, děti milujou, ale s těma malýma jim to nešlo .)

@jajina.c já vždy říkám kamarádkám, aby se zastavili a v klidu rozmysleli....podle mě, já bych se snažila upevnit vztah s partnerem, což je někdy hodně těžký....a kdybych viděla, že to nikam nevede...počkala bych...on se objeví někdo jiný a pak bych to řešila.....ale taky ne hned, vše tak nějak s rozmyslem .)

jajina.c
1. led 2014

@tarra27 Tak musím dát příspěvek, u nás to dopadlo tak, že jsme od sebe, už od června. Myslím, že se nám oběma ulevilo, život je holt život 😉 . A tatínek? Ten potvrdil to co jsem si myslela, po našem rozchodu odjel do Irska....takže malého vůbec nevidí, ale má ho prý moc rád... Aspoň, že finančně zatím funguje 😉 . Krásný a šťastný Nový rok Vám přeji🙂.

tarra27
1. led 2014

@jajina.c díky...i tobě.....někdy je to tak fakt lepší....a když finančně pomáhá, tak alespon neco....tak se drž a at ten nový rok 2014 je pro nás pro všechny krásný......