Nákup na tři dny za 300 Kč. Je to reálné pro mě a čtyři děti?

1. pro 2021

Pěkný den,je mi to nepříjemné,tak proto se ptám jako anonym 😔
Ocitla jsem se v nepříjemné situaci. Potřebuji nakoupit potraviny na tři dny za 300,- pro mě a čtyři děti. Tzn. snídaně, oběd,večeře,svačiny. Je to vůbec aspoň trochu reálné? Děkuji za každou radu 🙏

laja64
4. pro 2021

Taky prosím o adresu do zprávy. 🧡 Zrovna třídím oblečení. V pondělí bych balíček poslala. Buď zasilkovnu nebo pošta.

klarasza
4. pro 2021

Hezký den, mám tu také nějaké oblečení, malé boty (i zimní). Boty myslím ve velikostech 22-23, po dcerkach. Můžu poslat přes zásilkovnu, jen mi napište zprávu a pošlete údaje.

nikinelinaty
4. pro 2021

Manžel mne honí.do třídění bot vytřídím a pošlu foto.mihu rovnou poslat na.adresu domu ať nikam nemusíte ... Přes DPD.

autor
4. pro 2021

Tohle je opravdu něco neskutečného,kolik lidí se nám snaží pomoct ❤️ S dětmi jsme vděční opravdu za cokoliv 🙏 Bohužel děti mají teď nějakou virózu, leží s horečkama a zvrací. Snažím se postupně odepisovat. ❤️

pratensis
4. pro 2021

Žádný kvalt, hlavně se brzy uzdravte. Tohle jsou hrozně vyčerpávající období, nerada na ně vzpomínám (teď už kluci naštěstí nestůňou tolik, jako když byli malí). Napiš kdykoli, až se to bude hodit. Ani jsem teď neplánovala se věcí zbavovat, takže tady určitě počkají.

kvmatonka
4. pro 2021

Až se uzdravíte, tak se ozvi. Nabídka platí 😊

pginka
27. bře 2022

Taky bych něco poslala, je hezké ze se tu pomáhá imaminkam z ČR ❤️

lennus
27. bře 2022

Jak se Vám daří?