Mamina, co je těhotná a má skoro rok a půl staré dítě a bude na něj sama. Dá se to zvládnout?

tablondyna
11. zář 2019

Dá se to zvládnout? Přemýšlím, jestli jít na potrat..

misakri
11. zář 2019

Na takovou věc se nemůžeš ptát na fóru o těhotenství, mateřství 😉
Tady ti 99% žen napíše ANO,vše se dá zvládnout - a upřímně není se čemu divit,problémy s otěhotněním má opravdu spoustu žen..
Takovou věc si musíš rozhodnout jen ty sama! Hodně štěstí! 🙂 ( Finance,bydlení,alimenty, hlídání,styk s otcem - je toho dost k přemýšlení )

kafr
12. zář 2019

Proč si to nepočítáš ve své předchozí diskuzi, už tam na toto téma máš rad dost...
https://www.modrykonik.cz/forum/jsem-na-deti-sama/partner-se-se-mnou-rozesel-a-bude-mit-zajem-pouze-o-jedno-z-deti-mate-nekdo-zkusenost/

mrav
12. zář 2019

Dá se to zvládnout - já jsem chlap a mám dceru, které budou čtyři. Mámu už nemá- před dvěma roky ji zemřela...

jituli84
12. zář 2019

@mrav paní čeká druhé dítě

jituli84
12. zář 2019

Určitě vám tu nebude nikdo psát abyste šla na potrat, zvažte bydlení, životní situaci, finance, jestli vám rodina pomůže a pak se rozhodněte

kittyy17
12. zář 2019

@tablondyna pokud máš na mysli péči, tak se dá zvládnout všecko. Mám kluky od sebe dva a čtvrt roku, občas je to na palici. Když si představím, že bych na ně byla sama, nějak bych to zvládla. Ono, když je chlap celý den v práci, tak v podstatě jsem celý den sama...
Finance už jsou horší.
Máš na výpomoc babičku?

pink_unicorn
12. zář 2019

Proč zakládáš novou diskuzi, čekáš jiné komentáře, které tě více utvrdí v tvém rozhodnutí? Vždyť přece nepotřebuješ nečí požehnání, je to tvoje věc, tvůj život. Zodpovídej se jen sama sobě. Přesně jak píše @kittyy17 péče se dá v zvládnout, i když je na ně člověk sám a jestli se zvládnete uživit to my přece nevíme.

tablondyna
autor
14. led 2020

@pink_unicorn nevím jak to tady chodí, jsem tu nová. Chtěla jsem se zeptat na otázku a nevěděla jsem jestli se to píše na novou diskuzi. Tot vse..