Nový začátek v novém městě - jak se s někým seznámit?

1eso1
11. čer 2019

Ahojte,
zatím jsem s dětmi u mamky, ale až se vše vyřeší, chci s dětmi začít v novém městě. Kde nas nikdo nezná. Prostě zahodit minulost. Nejsem ale úplně typ na seznamování a nevím jak začít. Nemáte nějaké typy?

sudylichozrout
12. čer 2019

@1eso1 Neboj, ono to půjde 🙂

somalicats
12. čer 2019

@1eso1 Já mám děti 3, před rokem a půl jsme se s teď už ex rozešli. Rok mi trvalo, než jsem se dostala zase do módu "chlapa ano", a můj současný je taky přes seznamku. Je pravda, že těch chlapů na vážné seznámení na těch seznamkách není tolik, jako těch, co hledají jen milenky (aspoň dle mé zkušenosti), ale já měla štěstí - po pár skleničkách vína jsem si založila profil a takhle jsme se potkali 😀. A ani těch 3 dětí se nelekl.

1eso1
autor
12. čer 2019

Koukám, že víno je spouštěč seznamování 🙂 Taky to zkusím. ;)

bayt
12. čer 2019

@sudylichozrout Je to zajímavé, že všechny moje kamarádky, které jsou výjimečně spokojené v manželství, tak měly to manželství hodně rychlé...tak nějak...do měsíce bydlení, do roka svatba apod. :D

1eso1
autor
12. čer 2019

@bayt Ten osudový se asi pozná hned 🙂

vitezove
12. čer 2019

@bayt taky to tak mám. Prostě člověk pozná, že je to to pravý. Dokud to nezazijes rak nevíš. On začátku jsem i já i můj muž věděli, že už spolu budeme navždycky. Když jsem přišla asi že 4tyho rande, tak se mě máma ptala jestli někoho mám. Tak říkám, že jo. Ale že se nemusí bát, že to bude poslední chlap co jim představím. Chvíli nechápala a tak říkám, že už prostě žádný další nebude.

Manžel mi řekl, že si mě chce vzít, asi po 3 týdnech. Tenkrát jsem to brala jako srandu, až asi o půl roku později mi řekl, že to myslel vážně. A to mě požádal o ruku opravdu. V té době jsme spolu už pár měsíců bydleli 🙂.

preiba
12. čer 2019

@1eso1 proč by to nebylo možné. 🙂 Já si s prckem také našla nového partnera, se kterým máme krásnou rodinu, další ditko a jsme všichni šťastní. Vše je možné, je důležité zůstat pozitivní a jít si za svým. 🙂

1eso1
autor
12. čer 2019

@preiba Tak to je super, že si našla štěstí 🙂

bayt
12. čer 2019

@vitezove No, já manžela potkala v osmnácti, tak prostě to tak rychlé nebylo :D

vitezove
12. čer 2019

@bayt ono strašně záleží na tom chlapovi. Na vyzralosti a tak. Někdo může být na ženěni připravený i v 18ti. Někdo není připraven ani ve 40ceti. Já když potkala myho muze, tak mu bylo 23.

biedronka10
12. čer 2019

Tajy nam chlaoa ze seznamky 😀 a do toho je to muj prvni opravdovy 😀 a doufam ze to tak zustane. Ja jeho tedy prvni ne, ale aspon je vyboureny, vytrepany spatnymi zkusenostmi predeslych vztahu a tim padem vi co chce. Jsme spolu 7 let, 2 roky manzele, dve deti a jsme spolu spokojeni. Naz vztah jsme si museli tvrde vybojovat opravdu tezkymi zkouskami hned v prvnich letech po seznameni, ale stalo to za to, a o to vic je to pevnejsi a vime, ze chcem jednou usnout a neprobudit se spolu a drzet se pritom za ruce.