Nový život. Za jak dlouho je člověk připraven na nového partnera?

1eso1
20. srp 2019

Ahojte,
spoustu z vás zná můj příběh nebo mě zná z diskuzí. Přemýšlím za jak dlouho je člověk připravený na nového partnera. Potkala jsem někoho, s kým je mi dobře. Asi víc než to… Je pravda, že víc než svými pocity se řídím tím, co řeknou ostatní. Spoustu lidí mě soudí a odsuzuje

priefi
20. srp 2019

@urtica a znas tohle? Laska je jako motyl, prileti, kdyz to nejmene cekas. Kochej se "motylem" a neres okoli. Hlavne at ma rad Tve deti a neni, co resit. Ale hlavne opatrne, at se nespalis.

eva257
20. srp 2019
1eso1
autor
20. srp 2019

@priefi Na tom něco bude

linee
20. srp 2019

@1eso1 ja bych okoli moc neresila. Cetla jsem v jine diskuze, co se ti stalo a moc mne to mrzi. Na druhou stranu, mas dve deti, i ty potrebujes nekoho, o koho se muzes oprit. Dej tomu cas, nehrn se do niceho strmhlav, uzivej si daneho okamziku a uvidis, co se z toho vyklube. Ostatni tvuj zivot neziji a nechodi ve tvych botech. Navic potom, co sis prozila urcite nejsi zadna 15-ka, ktera naleti na kazde mile slovo. Setkavej se s nim, uzivej si hezke chvilky. A cas ukaze, zda je to nekdo, kdo te provede zivotem delsi dobu nebo nekdo, kdo ti mel pomoct preklenout tve tezke obdobi, ktere te potkalo...

1eso1
autor
20. srp 2019

@linee Děkuji. Jak už jsem psala... Nemám v plánu se do něčeho hrnout. Ani nic plánovat. Jen si užívám té pozornosti... Ráda s ním trávím čas. Ale nutně neznamená, že z toho něco bude. Jen si okolí začalo všímat, že jsme spolu častěji a dělají z toho bůh ví co

linee
20. srp 2019

@1eso1 okoli bude resit vzdy...vzdy se lepe resi cizi veci, nez vlastni...

1eso1
autor
20. srp 2019

@linee s tím souhlasím. Všichni ví všechno lépe než já

sudylichozrout
20. srp 2019

@eva257 ? 🙂

eva257
20. srp 2019

@sudylichozrout to je omyl

sudylichozrout
20. srp 2019

@eva257 aha 🙂

makronka222
21. srp 2019

Ja potkala svyho vysnenyho muze, kdyz uz to s ex rok neklapalo. Byl to idiot z prace. Pak nejak preskocila jiskra a jsme spolu, rozumime si, uz mame spolu dite a proste nikoho lepsiho bych tezko nasla. Dite z prechoziho vztahu ma rad jako svoje, s ex se v pohode pozdravej a reknou 2 vety. Nekdo najde hned, nekdo nikdy. Okoli jsem neresila. Nasi meli kecu nejvic. Kamaradky do toho remcaly a to samy nemely dite natoz znamost. Rodice Ted maji toho myho chlapa radsi nez me...

1eso1
autor
29. srp 2019

@makronka222 díky za odpověď. Je pravda, že okolí ví vždycky všechno nejlíp. A nemluvě o drbnách, které mají asi tak nudný život, že musí řešit ten ostatních...

1eso1
autor
29. srp 2019

Holky díky všem za názory... Uvědomila jsem si, že vlastně ani nevim, jaký to je mít chlapa... Když zpětně přemýšlím o posledním vztahu... Tam bylo všechno špatně

linee
29. srp 2019

@1eso1 ja si tak podle reakci tak trochu myslim, ze uplne nejde ani o tve okoli, nez o to, ze mas sama strach, co z toho vznikne a aby ses nepopalila jako predtim. A okoli te od toho vztahu odrazuje nebo te nepodporuje a spise chces podporit i v tom, ze nedelas nic spatne a stoji za to to zkusit....Opravdu se nerid okolim. Navic pises sama, ze je to vse na zacatku. Dej tomu volny prubeh. Jak jsem psala, zkusenosti mas, vis, jak vztah dopadnut nema, tak proc treba nezkusit, jak by mohl? Jak se rika, kdo se boji, nesmi do lesa...🙂 Je pravda, ze nekdy je emocni ujma opravdu hodne velika, ale kdyby se clovek bal milovat, kde by lidstvo skoncilo? Jen ti chci napsat, ze si zaslouzis se citit dobre a byt milovana a nikdo nerika, ze to musi byt nekdo do konce zivota. A kdo vi?🙂

1eso1
autor
29. srp 2019

@linee máš pravdu. Bojím se. Ale na druhou stranu si říkám, proč si odpírat něco, co mě dělá o kapku šťastnější. Je mi dobře a zakazovat si to... To bych byla asi trochu masochysta. Navíc on taky nemá zrovna nejlepší vzpomínky... Takže bych řekla, že jsme oba opatrný až až.