Otěhotněla jsem s jiným mužem, dá mi soud děti do péče?

zlobidlocb
28. črc 2013

dobrý večer,potřebuji poradit.jsem vdaná a mám s mužem 2 děti. Vic jak rok spolu intime nežijeme. Já jsem potkala muže se kterym mi bylo fajn a přes antiko jsem otehotnela. Zjistila jsem to nyní ve 13tydnu a uz s tim nejde nic delat. Nevim co delat,muz me vydira ze mi soud neda deti do pece jako cizoloznici a ja se bojim ze o ne prijdu

jenyska4
28. črc 2013

@zlobidlocb Co to je za blbost?Já vubec nevěděla, že to takto je☹

fiallinka
28. črc 2013

Nevěř mu ani slovo, pokud máš opravdu z jeho vyhrožování velký strach, investuj do dobrého právníka. Ale můžu ti zaručit, že žádný zákon nezakazuje dát děti "cizoložnici", pokud by opravdu tvůj muž chtěl děti do péči, přihlíží se absolutně ke všemu. Ale asi z 99% procent chlapi ženské takhle jen vyhrožují, děti jsou nejcitlivější místo a proto jde na to takhle, většina z nich, když dojde k soudu, děti do péče vůbec nechce... neboj, zkus jednat s chladnou hlavou, situaci ještě víc nevyhrotit.

snehurka25
29. črc 2013

Nesmysl, pokud tedy zijete v CR. Pri urcovani podminek pece o dite bude soud zvazovat napr. vek deti, muze se jich zeptat na nazor, ekonomickou situaci rodicu, jinou schopnost se o dite starat, dosavadni vztah k detem, ale "cizolozstvi" fakt ne 🙂 takze pokud jsi neopustila rodinu, abys mohla mit kazdy den jineho chlapa (coz nepredpokladam), nemusis mit strach, ze by byl mimomanzelsky sex duvodem nesvereni do pece.

zlobidlocb
autor
29. črc 2013

to ne,jenže bydlime v pronajmu a muž je sedmilhař

marrei
29. črc 2013

@zlobidlocb - a ten druhý muž, ten ví, že jsi těhotná a souhlasil by s výchovou tvých dětí z předchozího manželství?

pajamo
29. črc 2013

No hlavně u nového dítěte bude tvůj manžel napsaný jako otec, je potřeba se rozvést a pak přes soud to vyřešit. A děti ti nikdo nesebere, že jsi spala s jiným..

kureeli
29. črc 2013

Cizoložství je možná "hřích před bohem", ale rozhodně né před soudcem 🙂 Rozhodně souhlas se snehurka25 😎 Hlavně se nenechat vyjančit. Vše rozmýšlet s klidnou hlavou, o dalších svých krocích manžílkovi zbytečně nevykládat a určitě investovat do dobrého právníka. Asi to nebude nic hezkého ale jistě bude brzy po všem a dobře to dopadne. Pak sebe i děti něčím odměníte 😀 Pevné nervy

sexymilacek
16. srp 2013

Nenechejte se zdeptat mužem, který neměl zájem co se týče intimních vztahů v posteli.Hlavně se také nenechte rozhodit.Pokud se dobře staráte o děti a nic jim nechybí tak bych na Vašem místě strach neměla.Chlap totiž moc dobře ví, že vy jako žena nemáte co ztratit, ale on ano, proto bojuje tímto způsobem.