Partner se na nás vykašlal, nemáme s malým nic

petroklay
2. čer 2015
Jeho tata se na nej v roce vykašlal a ted to same udelal me a malemu,nemam na najem nemame s malym nic 😞 co mam delat?
zuzineckah
2. čer 2015
@petroklay běžet na sociálku, požádat o svěření do péče, dát to na soud, aby co nejdřív solil alimenty jak na malého, tak na tebe. A při vhodné příležitosti mezi očima mu jednu dobře mířenou fláknout, kreténovi :-S
jakoubka
2. čer 2015
Mně se stal úplně stejný scénář ....šla jsem s malým k mamce, ale pokud ty takou možnost nemáš, tak oběhat úřady, kvůli nároku na příspěvěk na bydlení atd...
jakoubka
2. čer 2015
pokud to jen trochu půjde, tak se oba chovejte rozumně...
My máme vše dohodou....
petroklay
autor
2. čer 2015
my nekomunikovali,kdyz prisel ja neco chtela resit tak mi rekl jestli chces vysirat tak muzes jjit 😞 ani nijak jsme se nebavili on prisel z prace ja si s malym hrala venku a on rekl jen cau a sel na PC,ani malemu nedal pusu,pokud jsem mu ho nedala do naruce tak proste nic 😞 k rodicum nemuzu jit.
petroklay
autor
2. čer 2015
nic od nej nemam ani veci malej taky ne na malyho vse koupila moje babicka,jinak by nemel nic,prisel z prace a mel new dve trika a rekl ze je ma od manzelky sefa a ostrihanou hlavu od jeho segry a ja???? co si o tom myslite???
zuzineckah
2. čer 2015
@petroklay on dostává trika od manželky šéfa? Cože????
A jak se tedy o rodinu stará, co to zahrnuje?
petroklay
autor
2. čer 2015
@zuzineckah nijak,nevim co si mam myslet ale ja ho asi porad miluju ja nevim,nechci byt bez nej a sama,rvu jak krava a to jsem sama jen dva dny 😞
zuzineckah
2. čer 2015
@petroklay Bydlíte spolu? On odešel? Kam? Já moc nechápu, promiň, ale to se jen tak sbalil a nazdar?A doteď bylo mezi vámi vše v pořádku, nebo jak jste fungovali?
petroklay
autor
2. čer 2015
moc nekomunikovali,odesel uz dva dny jsem sama,jo sbalil a odesel nevim kam 😞
zuzineckah
2. čer 2015
@petroklay no měli jste to docela divně hozené.... Hlavně nebreč - pokud je schopen opustit syna, zaslouží si tak maximálně zavěsit za koule do průvanu, ne tvoji lítost... Měla bys myslet na malého, nepotřebuje ufňukanou mámu, když už má tátu, který se na něj vys*ral... Tady už nejde o tebe, ale o tvého syna, tak se seber a začni jednat. Bež na tu sociálku a poraď se, jak postupovat dál. Budeš potřebovat peníze, z žalu se žít nedá.
petroklay
autor
2. čer 2015
dekuju
petroklay
autor
2. čer 2015
ale byli tezky i krasny chcile i kdyz jich bylo asi vic spatnejch ale 2,5roku je kus neceho co se neda jen tak zahodit za hlavu 😞
zuzineckah
2. čer 2015
@petroklay já vím, tyhle chvíle jsou určitě těžké. Je mi líto, že tě to potkalo, takhle by to určitě nemělo být... Ale musíš myslet na syna, ten na tebe spoléhá a potřebuje silnou mámu, která se o něj postará jak nejlíp bude umět. A hlavně měj na paměti, že je to jediný chlap, který tě bude opravdu bezmezně a upřímně milovat celý život 😉 ♥
alkuska
2. čer 2015
@petroklay Je mi tě fakt líto, mám hodného muže a nedovedu si to představit čím procházíš, ale musíš teď zatnout zuby a kvůli děcku to zvládnout, určitě to nějak přežijete i když to bude těžké. Přetaň ho oplakávat, podívej se na své díte a začni to řešit, na smutek bude čas až si vyběháš to nejnutnější. Nedá se jinak, ale hlady v tomto státě určitě neumřete. Zajdi si co nejdřív na sociálku, tam ti poradí. Možná bych zkusila i nějaký azylový dům pro matky s dětmi, existují různé organizace co pomáhají lidem v sociální tísni, ale je potřeba vzít rozum i odvahu do hrsti a hlavně to aktivně a co nejdřív řešit. A probůh tě prosím, nikde si nepůjčuj, dluhy jsou cesta do pekel!!! Lichváři tě odrbou a stejně skončíš bez peněz, to nikdy nedělej!!!
petroklay
autor
2. čer 2015
dekuju moc holky
zuzineckah
15. srp 2015
@petroklay tak jak se máš? Neco nového?
lenjii
15. srp 2015
Je neaktivní 😞
zuzineckah
15. srp 2015
@lenjii tak to se asi už nic nedozvime 😞
brokovich
30. srp 2015
Na mě to dela dojem, jestli nečekala víc, než jen radu.

Sem začni psát odpověď...

Odešli