Podařilo se vám s dvěma a více dětmi najít partnera?

majdajedlickova
21. říj 2013

Holky najdou se tu takové, které máte alespoň dvě děti a podařilo se vám najít partnera pro život? Jak se vám to povedlo a bylo to těžké? Prosím o dobré i špatné zkušenosti. Říkám si, jestli to jdem zvláš'ť když děti tátu mají, ale máma s ním není a chce ještě lásku. Přijme cizí muž cizí děti? A co děti, nemají v hlavičkách zmatek?

mrnous81
21. říj 2013

ahojky ... ano,já zrovna mezi ně patřím 😉 mám dvě děti,kluky 8 a 5 let a to hooodně živé ... Když jsme se s manželem rozešli po 13 leté známosti a 8 letém manželství,nechtěla jsem chlapa ani vidět, cítila jsem se hrozně zraněná a nešťastná ... S manželem nebydlím od března letošního roku, ale rozvod nastal ještě o rok zpět , kdy se začal mezi námi řešit a rozhodli jsme se,že to opravdu nemá cenu a půjdeme si vlastní cestou ... Nyní mám nového přítele ... Seznámili jsme se přes seznamku, kde já rozhodně nebyla proto,abych si tam někoho našla, ale spíš tak na pokec a tak 😉 On mi napsal první, že mi přeje hezký den 🙂 Váhala jsem asi 2 dny, zda na to mám reagovat a rozhodla jsem se,že mu také popřeji hezký den ... Začali jsme si psát a strašně moc jsme si rozumněli a po 14 dnech psaní jsme oba zatoužili se vzájemně setkat ... Bydlíme od sebe 20 km, tak to by ani tak nebyl problém, jen složitější bylo si naplánovat společný volný čas, protože jezdí mezinárodní kamionovou dopravu ... No, mohu říct, že sympatie se mi potvrdili a byla to láska na první pohled. z mé strany 🙂 U přítele ta zamilovanost na plno chvíli trvala, protože byl hodně opatrný, aby něco neuspěchal ... Po pár dnech se mi ozval, že mě chce opět vidět a 14 dní na to jsem strávila u něho víkend a byla jsem s ním strašně šťastná ... U dětí jsem to seznámení nechtěla uspěchat, ale co osud nechtěl, poznali ho asi po 3 týdnech, co jsme byli spolu, protože mu ujel spoj do firmy a já se nabídla, že ho tam odvezu a bez dětí to nešlo 😉 A další víkend už jsem byla u něho i s dětmi ... Strašně u něho zlobili, neustále se hádali a pošťuchovali a já jsem to ve finále obrečela ... I mě prolítlo hlavou, že ho mí rošťáci odradí a nebude chtít nadále v našem vztahu setrvávat ☹ Ale on byl úžasný, obejmul mě, políbil mě a řekl, že to bude dobrý, že to spolu zvládneme a že to je jen reakce na to, co teď prožívají, protože všechno je strašně moc čerstvé ... Přítel má ještě dceru 9 let z předchozího vztahu, která teď byla u mě druhý víkend na návštěvě a včera se se mnou seznámila sama osobně jeho bývalá, s kterou mají tu dceru a všichni si moc rozumíme ... Jsme spolu ani ne 3 měsíce, náš vztah nabral rychlý spád, ale prožíváme to jak to cítíme, nikoho do ničeho nenutíme, užíváme si každé vteřiny co můžeme být spolu, protože moc spolu nejsme, většinou ho teď mám ve světě i 14 dní a pak jsme víkend buď u mě nebo u něho ... teprve mě čeká soudní stání, ale až bude vše vyřešené, majetek rozdělený a soudně všechno potvrzené, tak zvažujeme, že se přítel nastěhuje ke mně ... No a aby toho nebylo málo, tak tchánovci a bývalý bydlejí naproti v baráku ... Měla jsem strach, že tohle přítel za žádnou cenu neustojí, že mi upláchne, ale je prostě skvělý, úžasný, pozorný, milující ... Kluci ho mají za tu chvilku rádi a neustále se vyptávají, kdy se zase uvidíme ... Vím, že vztah na začátku je vždy krásný a pěkný,ale tady nemám co řešit ... Jsem ráda,že jsem poznala takového úžasného chlapa, který miluje mě a mé děti a bere mě takovou jaká jsem <3 a že to zatím vše, co se motá kolem mě, ustál ...

katiik
8. lis 2013

Moje mamka měla mě a ještě moje dvě ségry,když se s taťkou rozvedli a docela brzy si našla muže s nímž je doteď 🙂 z pohledu dítěte (bylo mi asi 11 nebo 12)můžu říct, že jsem si zvykla brzy, nejhorší asi ylo to, že místo taťkyspí v jeho posteli někdo jinej a tak.. ale brzymi to přestalo vadit.. moje sestry( těm bylo cca 7 - 8) si zvykly ještě rychleji než já...
Jinak mamce se topovedlo náhodou, šla prostě mezi lidi..do jedné kavárny, kde se občas dělaly diskotéky, kam chodili tak lidi kolem 25-35... 🙂

ajulka77
13. pro 2013

ahojky 🙂 Taky patřím mezi takové mamky.První manželství se rozpadlo po 8 letech,mám z něj dvě holčiny-12 a 11 let.Druhé manželství-škoda mluvit,doslova horor,skončilo tím,že jsem nechala toho pána zavřít-týrání mne a mé dcery z 1.manželství a pokus o pohl.zneužití této dcery.Z tohodle manželství mám syna 5 let a dvojčátka 2 roky.Nejstarší dcera žije u svýho táty,doma mi zůstaly 4 děti.Rok jsem s něma byla sama-nebudu snad ani popisovat,dodnes ani moc nechápu,jak sem to zvládla.V dubnu jsem poznala nynějšího přítele-rok oddychu od všeho bylo potřeba,bála sem se,dcerka taky...Přítel nám ukázal,že se nemusíme bát všech chlapů,moje děti přijal naprosto úžasně,děti jeho taky a dcera mi dokonce řekla,že pokud se snad někdy rozejdeme,sbalí se a půjde bydlet k tátovi 🙂 ... Já osobně mu říkám,že je opravdu odvážný chlap,dát se na takovou smečku 🙂
Co se týče zmatku v hlavinkách dětí-dcera je na tohle už velká,ví,co a jak,takže tam je to dobré.Vojtíšek-to je horší-nejde spíš o zmatek jako takový,bojujeme s tím,že v jeho letech si těžko připouští,že táta je zavřený,byť si pamatuje křik a i viděl,jak mě jeho otec tluče,takže se to v něm pere,i když přítele taky přijal a poznal,že se nemusí žít jen v křiku.Dvojčátka naštěstí byly malé,takže za tátu považují mého přítele,svého otce si nepamatují.
Takže ano,mezi mužským pokolením se najdou i takoví,co se nebojí jít do vztahu,kde už nějaké ty dítka jsou,i když jich není zrovna málo 🙂
Přeju všem maminkám,které prošly nebo procházejí tím,že jsou samy s dětma,aby se jim také podařilo najít "tátu",který si ty jejich děti zaslouží a přijme je za své 🙂

snezenka123
29. pro 2013

určitě to není problém...vlastní zkušenost,děti byli malé a partner je bral jako vlastní🙂

terezzz_zl
4. bře 2014

Mno, to je zajímavé téma, taky mě to čeká a nějak si v tom nevěřím. Mám dvouleté a čtyřleté dítě a docela čertíky....

mrnous81
5. bře 2014

ahojky... tak máme tu březen 2014 😉 ...a jak se to u nás nadále vyvinulo a vyvíjí ? 🙂 S přítelem budeme teď 8 už 7 měsíců,já jsem k datu 6.2. už konečně rozvedená,přítel už bydlí dávno s námi...no on tak nějak bydlí s námi od počátku,protože na víkendy jezdil už jenom k nám,u nás už je doma...majetek už se také řeší a to,že náš baráček se přepisuje na nás oba (mám na něj hypotéku,kde figuruje stále ex a abych ho zbavila tohodle břemena,není jiné řešení než takto nebo prodej,pro který já jsem byla,ale přítel chce zůstat tady)... zamilovanost nadále setrvává a je to čím dál silnější vzájemně mezi námi 🙂 ...plánujeme na příští rok,že se pokusíme o miminko,tak moc bych chtěla ještě holčičku,ale není to rozhodující,hlavně,když to bude zdravé 🙂 už se moc těším,až budu pod srdíčkem nosit náš plod lásky... jsem strašně moc šťastná jako kdy jindy,přítel je úžasný,na rukou mě nosí...kluci v něm mají skvělého kamaráda,rozumí si skvěle navzájem 🙂 ...v létě spolu jedeme sami dva společně na dovolenou do Anglie,jak já se moooc těším 🙂 ... je to jak příběh z červené knihovny 😀 ale konečně jsem potkala lásku svého života a jsem nesmírně šťastná ... jen stále trpím,když ho mám na cestách a mám o něho strach a jsme spolu tak strašně málo :-/ ale tohle snad také nebude trvat věčně 😉 ...jak já ho strašně moc miluji a to nejsem už žádná puberťačka 🙂

jarmilka123
24. bře 2014

Mam to taky za sebou, mam dve deti kluk 7, dcera 4. Ja nikoho nehledala nasel si me sam a poradne mi otevrel oci. Byla jsem s ex pritelem 8let celou dobu jsem zazivala peklo bil me, chodil po hospodach a podvadel, nic neslo odpustit drzeli me jen deti. Pak se obevil on. Jsme spolu rok a pul, je mi s nim moc dobre deti ho maji radi coz je pro me dulezite 🙂 dite nechce takze vim, ze to nebude naporad, zatim si to uzivam naplno

kacabik
24. bře 2014

tak mne ceka neco podobneho, mam dve dcerky 5 a 2, navic jsem tehotna a rozvedena, vyborna kombinace... nejak si ted nekoho noveho do zivota predstavit neumim, a s tremi detmi to spis vidim na nedobre vyhlidky. hlavne ani nevim, kde bych ho mela hledat .-) vsem tem, komu se podarilo moc drzim palecky at se dari i nadale.

jaydeep
27. dub 2014

též jsem si našla přítele se dvěmi dětmi, v té době bylo čerstvě 5 a 6 jsme spolu skoro rok, vychází spolu výborně. V dnešní době, je to asi docela normální. Je pravda, že ne každý chlap, se staví pozitivně k cizím dětem, ale jsou tací, kterým to nevadí...

postfach
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
1kacaba1
20. kvě 2014

Jsem další ukázkový případ, že to jde. Mám dvě dcery (19 a 16) a s novým přítelem jsem více než rok a půl. Seznámili jsme se také přes seznamku. Čekáme teď spolu další holčičku. I on se stará o dvě děti, o vlastního syna (17) a nevlastní dceru své bývalé přítelkyně (16). Máme se moc rádi, a i když jsem si taky říkala, jak ho moje starší dcera musí odradit (je hrozně protivná, i když na něj ani tolik ne), tak se odradit nenechal a řešíme problémy s dětmi spolu. Budeme se teď k němu všechny stěhovat. Přítel je úžasný, hodný, milující, schopný zabezpečit i takhle velkou rodinu, s dcerkami vychází moc dobře.

nosfinka
22. led 2015

Teeeda, já to tu čtu a začínám pociťovat naději 🙂 že mě možná ještě něco čeká....a na jakých seznamkách jste se seznámili? já byla zatím na dvouch a psali samí zvláštní chlapi ☹

merilinka
22. led 2015

Určitě to jde 🙂,malému bylo 5 a malé 2,když jsme si našli super parťáka pro život a na lásku,děti bere jako svoje a oni ho berou jako tátu(vlastní nejeví moc zájem). Teď čekáme další společný přírůstek 😵 Našla jsem ho ač jsem byla vždy proti a nevěřila tomu na seznamce na internetu,jinak jsem neměla moc šance někde někoho najít mezi školkou a prací 😵 Na každého někde čeká štěstí a láska,stačí jít tomu trošku naproti a ono to vyjde 😉

nosfinka
22. led 2015

@merilinka já mám právě kluka 6 a holku 2 a zatím se nám teda nepoštěstilo bohužel ☹ zkoušela jsem i seznamku na internetu, ale tam to bylo samé shánění kamarádky na občasné přespání. toť vše, takže mě to trošku zhnusilo a šla jsem po půl roce pryč 😒 a jinak moc šance není, jsem pořád s dětmi, cestou do školky ani v obchoďáku (tady u nás v malém městě) se nikdo potkat opravdu nedá 🙂

merilinka
23. led 2015

@nosfinka tomu rozumím,je to někdy těžké,ale určitě na Vás někdo někde čeká!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

tarra27
23. led 2015

@mrnous81 ahojky, mohu se zeptat, jak vám pokračuje vztah?? loni to bylo krátce, co jste s mužem byli spolu....jste i nadále spokojená?

nosfinka
23. led 2015

@merilinka děkuju moc, snad ano 🙂 mám jednoho kamaráda, shodou náhod jsme se poznali na internetu, párkrát už tu byl na kávu, píšeme si ale nevím, asi se moc čehokoli bojím 😀 na jednu stranu by člověk něco chtěl, na druhou se trošku bojí....uvidíme co a jak bude 🙂

merilinka
23. led 2015

@nosfinka držím Vám palce 😉 😉 😉 😉

brendamonique
23. led 2015

... moje sestra se třemi dětmi, s našla partnera ( o něco mladšího ) spolu mají čtvrté a jsou spolu pořád 🙂
a malému letos budou 3 roky.
Jinak moje kamarádka 3 děti - partner si z ničeho nic našel jinou ... nejdříve nikoho nechtěla,a le nakonec se nechala "ukecat" od fajn chlapíka ... plánujou další, jelikož on vlastní nemá 🙂
Láska je mocná čarodějka ! ... a když nemá chlap v hlavě nas****, tak jestliže se zamiluje do maminky, bude stejně milovat děti.

dendy88
23. led 2015

Moje mamka se 4 detma nasla , ale nemeli si co vycitat, on ma taky 4 deti akorat se s nima moc nevida ... maji spolu 15 letyho kluka

nosfinka
23. led 2015

@merilinka děkuji moc 🙂 uvidím co bude dál, ten kamarád je hodně pracovně mimo, ale to by mi tak nevadilo, je to práce no...prostě jsem o tom ani zatím neuvažovala 😀 povídáme si hodně, o tom koho jsme poznali, jak to bylo, jak to dopadlo a o všem ostatním 🙂 je fakt, že po posledním setkání mi to trošku "šrotuje" v hlavě a on sám přiznal, že kdybych chtěla, tak by s námi rád byl 😀 nechám se překvapit co bude dál

teriszek
23. led 2015

Zavidim.Mam jedno dítě a už sem smirena se samotou na věky.

merilinka
23. led 2015

@nosfinka Super, to je dobrá cesta.On to každý chlap nedá,co si budem povídat.Ale naštěstí jich je myslím ještě dost,co jsou hodně rádi a nedělají rozdíly mezi vlastníma a " nevlastníma " dětma a to jsou podle mě ty správní frajeři 😉

nosfinka
23. led 2015

@merilinka snad ano, snad je to na dobré cestě...on kamarád nemá vlastní děti zatím, jednou by chtěl teda 🙂 ale je fajn, že mu děti nevadí, dříve měl už přítelkyni s dětmi 🙂 jsem zvědavá co nás čeká dál a co bude či nebude 😀

emisekkk
23. led 2015

Ženy, hlavu vzhůru a myslet pozitivně. Já mám jednoho odvážlivce vedle sebe už 5 let - vzal si mě se dvěma dětmi, vlastní děti neměl, tak jsem mu porodila ještě vlastní - v mých 39 letech. 😀. On ani jeho rodina absolutně nedělá rozdíl, které děti jsou vlastní a které ne. Ale uznávám, že na toto každej chlap nemá...

mrnous81
23. led 2015

@tarra27 ahojky 🙂 no jak mi vztah pokračuje? 😉 no naprosto úžasně 🙂 přítele jsem asi po půl roce známosti požádala,aby se k nám nastěhoval 🙂 nebavilo mě pořád cestovat sem a tam a tam a sem 😀 tak se k nám vloni před Vánocemi nastěhoval...jsme spolu už přes rok a půl,stále do sebe vášnivě zamilovaní,neustále se na sebe těšíme,užíváme si každé vtěřinky co můžeme být spolu 🙂 kluci ho berou jako svého kamaráda,i když starší kluk jednu chvíli dělal naschváli a žárlil na přítele a jeho dceru,ale teď už je to vše dobré a jsme spokojená rodinka 🙂 s přítelem se teď budeme pokoušet o miminko...klape nám to super,jsem strašně šťastná a moc se těším na budoucnost,která nás všechny čeká 😉 konečně pořádně žiji a užívám života a ne jako doposud,utrápená,ustaraná vynervovaná...jsem stále zamilovaná a přítel do mě

tarra27
23. led 2015

@mrnous81 to je krásný....moc vám to přeji. Tak at se daří i nadále a miminko se zadaří, hodně štěstí 🙂

nosfinka
11. únor 2015

Tak novinka holky - zase se vše rozpadlo na střípky, jako už jednou za tu dobu co jsem sama ☹ taaaak, a teď už vážně začínám pochybovat, že někoho potkám/e ☹

teriszek
23. únor 2015

@nosfinka to mě mrzí!!Taky si říkám že už snad nikoho nenajdu. ☹

nosfinka
24. únor 2015

@teriszek musíme doufat 🙂 i když je to dost těžké něčemu věřit, když je to nějakou dobu, tak jak to je že? ale prý když tomu budeme věřit, tak se to splní....jsem slyšela 😀