Podařilo se vám s dvěma a více dětmi najít partnera?

majdajedlickova
21. říj 2013

Holky najdou se tu takové, které máte alespoň dvě děti a podařilo se vám najít partnera pro život? Jak se vám to povedlo a bylo to těžké? Prosím o dobré i špatné zkušenosti. Říkám si, jestli to jdem zvláš'ť když děti tátu mají, ale máma s ním není a chce ještě lásku. Přijme cizí muž cizí děti? A co děti, nemají v hlavičkách zmatek?

teriszek
25. únor 2015

@nosfinka ja si někdy říkám že když sem tak dlouho sama zda budu ještě umět žít s chlape. 🙂 až se tedy někdy nějaký objeví

nosfinka
25. únor 2015

@teriszek Jej tak toho se taky bojím, moje mamka je sama 6 let a už ani nikoho nechce...prý jí to takhle vyhovuje ☹ určitě nějaký přijde, musíme doufat, i když to jde velmi těžko 😀 já byla teď (konečně něco pro sebe) na rovnání čaker a masáži, tam mi paní povídala, že je čas na sobě začít pracovat 😀 takže pracuji, užila jsem si masáž, začala se konečně líčit trošku a v pátek kadeřnice, cvičím ..... takže doufám, že to vše bude dobré jednou a jak z pohádky 😀

aknivi
28. únor 2015

Ahojky,jde to.Mám dva kluky a z ničeho nic se to stalo.Jsme spolu přes dva roky a je nám všem čtyřem fajn.možná,že se i rozrostem ;)

evulinkab
29. črc 2015

Maminky, obnovuji diskuzi..kde a jak jste se seznámily, když jste už mely dve deti?

carlik
29. črc 2015

@evulinkab taky by mě to zajímalo...jsem už "starší" mamina s 3letou holčičkou a kam a kde hledat případ. strejdu teda nevím. Všude kam chodíme, tak leda rodinky nebo tatínci s malýma dětma a nikdo nás neosloví, že by měl zájem o nějaký vztah 😒

evulinkab
29. črc 2015

@carlik No já myslim, že s jednim ditetem se porad hledá nejak lip...Oni se vetsinou ti "strejdové" tolik nezaleknou, jako když jim oznámiš, že už máš dve.

renca_hanych
29. črc 2015

Holky, já jsem sama od prosince lonského roku. Mám kluky 2,5 roku a 4,5 roku...bylo to vše hektické ale ted co už pár týdnů bydlíme sami v bytě tak přeci jen na mě občas ta samota dolehne. Akorát že já si teda neumím představit, že bych s někým někdy žili....a hlavně řeším "problém" navíc....věřím že by se našel chlap který by mě přijal i s dětma...ale ale já už další děti mít nemůžu (zdravotní důvody) a bojím se když už by chlap byl "ochotný" žít s cizími dětmi tak prostě nezkousne to že mu jeho dítě nedám.....mám pocit že to zákonitě vždycky ztroskotá právě na tom...ale nevím, třeba to ted vidím moc černě a čas sám ukáže 🙂

ojo
29. črc 2015

dá...z vlastní zkušenosti a i ze zkušenosti mých pár kamarádek 🙂 letos jsem se šťastně vdala za muže, který mě přijal před 2 roky i s dvěma dětmi 🙂
začátky bydlení samoživitelky byli pro mě... uvolňující.... začla jsem si dělat, co jsem chtěla, začla jsem si plnit svoje nějaké sny apod. využívala jsem víkendů, kdy byli děcka u otce a já měla najednou volnost cokoli a kamkoli jet 😅 a také poznat nové lidi 😎 hned na začátku jsem vybalovala, že mám 2 děcka a nápadníků jsem měla relativně dost...

mám hodně kamarádek, které také potkali muže, který je přijal s dvěma dětmi, jedna je šťastně vdaná a už mají společného prcka a druhá má přítele také s dítětem, takže o společném nemluví a ona sama už žádné ani nechce a další kamarádka má holčičku z prvního vztahu a dvojčata z druhého vztahu a také našla super chlapa, který se k nim chová jako k vlastním...takže se dá i se třema 😀 😀 takový muži zkrátka existují 🙂

mrnous81
29. črc 2015

@evulinkab děkuji 🙂

evulinkab
30. črc 2015

@ojo To se krásně čte🙂...Ale "KDE" jste na ty chapy narazily??Já mám dojem, že krome seznamky na netu proste nemám kde....

evulinkab
30. črc 2015

@renca_hanych To me mrzi, že už nemužeš mit deti.Já myslim, že ale život ti to nachystá tak, že potkáš nekoho, komu to vadit nebude a nebo nekoho, kdo už taky deti nebude chtit, protože treba už bude mit sve...Sama mám ted depky, ale musime verit....

andelka
30. črc 2015

@renca_hanych já dvě mám,přítel jedno a společné je ve hvězdách. Není to důvod vztah odpiskat.
Jinak já sveho znám už léta letouci,takže jsme věděli jak to kdo má.

renca_hanych
30. črc 2015

@evulinkab tobě přeju hodně štěstí! znáe se z jiné diskuze, ty víš 😉 taky by mě zajímalo kde na fajn chlapa narazit 😉 uvidíme, nechávám tomu volný průběh, zatím jsem si samotu vcelku užívala, jen někdy občas to na mě prostě padne...jenže ikdyž jsem založením optimista vždy a za každé situace, ted začínám být lehce skeptická...při mém štěstí na chlapy....první pětiletý vztah plný nevěr, druhý dvouletý vztah chlap alkoholik a citové vydírání a nakonec i fyzické napadení, pronásledování přes sms...a poslední tedy otec dětí byl ze začátku fajn..ale...je založením lenoch a sobec....taky nejsem dokonalá ale moje naivita že láskou se dá vše spravit a zachránit jaksi postrádá smysl 😅 😉 uvidím, věřím že sama nezůstanu ale.....jak odhalit už na začátku že je něco špatně???? nevím, a vystavovat děti něčemu co nefunguje nechci, ikdyž člověk nikdy neví, ze začátku bývá vše růžové.....ale stále věřím v lepší a dobré zítřky 😉

ojo
30. črc 2015

@evulinkab no kde....všude, doma ho nenajdeš 😀 ne vážně...je třeba nejdřív začít starat se o sebe, najít svoje sebevědomí, aby z tebe vyzařovalo, umět se pobavit, naučit se žít sama...a to hlavní je chodit ven, třeba když jsou děti u otce, tak vyrazit na fesťák, s kamarádkama do baru, na zábavy...nebát se očního kontaktu třeba i ve frontě na rohlíky, já ze začátku žádnýho chlapa nechtěla, jela jsem za kamarádkou ze šumavy až do Liberce na víkend, šli jsme na diskotéku, začla jsem chodit na tyhle zábavy, skoro jako patnácka...ale už s rozumem 😀 😀 bylo vtipný jak mě chlapi hádali o 5 i 10 let míň 😀 ještě když jsem na ně vybalila, že mám dvě děti, tak většina na mě čuměla s uznáním..ti nerozumní odcouvali a ti rozumní pokročili dál, chtěli číslo nebo jsme se sešli na další schůzku...to už se pak poznáváš a zjišťuješ co dál...ze začátku vždy bez dětí...s nynějším manželem jsme začli podnikat věci i s dětma až po 3-4měsíčním oťukávání, kdy jsme si užívali solo pár zábav, nějakou tu véču a tak 🙂
neříkám, že mě to šlo samo od sebe, chtělo to na sobě zapracovat, netlačit na pilu, nepodléhat nezdarům...je fakt, že až když jsem si jednou vážně řekla, že radši budu sama, že mě to tak vyhovuje, tak bum bác a potkali jsme se 😀 😀 😀

carlik
31. črc 2015

@evulinkab myslím že to je fuk, jestli 1 nebo 2 děti, hlavní je prý se na toho chlapa neupínat, nehledat, prý to musí přijít samo od sebe...jenže já čekám už strašně dlouho a tak jsem si i na samotu a teď vlastně život s mimčem zvykla a nedovedu si představit soužití s chlapem 😒 Rozvedla jsem se v r. 2000, takže opravdu dlouho jsem byla sama doma, nepočítám nějaký příležitostný vztahy... Taky si nedovedu představit, že budu randit sama, prostě nemám kam "šoupnout" malou na hlídání v noci ve dne...občas teda babička pohlídá, ale nechci ji nějak častěji využívat (ikdyž to dělávají maminy).

evulinkab
19. srp 2015

@ojo dekuju, hodně mi tvuj přispevek pomohl🙂...opravdu, zamyslela jsem se nad tim, co jsi napsala a nabilo me to energií.-)

elen222
19. srp 2015

holky, moc vám všem přeju, abyste našli toho svého pana sympaťáka, který se nebojí jít do vztahu s bezva ženskou co má děti. U nás ve městě znám jednu holku od vidění, co má 2 děti z prvního manželství, pak se rozvedla, našla si přítele, s tím má dvojčata, s tím se také rozešla a teď má dalšího přítele. Jsou sportovně založení, mají rádi přírodu. Vůbec jsem nechápala, jak se jí podařilo se čtyřma dětma někoho najít 😉

renca_hanych
19. srp 2015

@elen222 to je parádní 😵 tak třeba i nám ostatním to taky tak krásně vyjde 😉 u mě ale pořád převládá ta skepse....bohužel po každém setkání s otcem mých synů mám dojem že každej chlap musí bejt zaručeně totální zabedněnec a sobec.... 😀

elen222
19. srp 2015

@renca_hanych věř, že to tak není 😉 , jsou i skvělí chlapi, snaž se z té skepse dostat, protože to z člověka asi vyzařuje, ale jakmile budeš sebevědomá, vnitřně vyrovnaná a "relativně" šťastná, pak budeš vyzařovat i pozitivní energii kolem sebe a jistě se sám objeví ten pravej 😉 , držím moc pěsti 😉

mrnous81
30. pro 2016

...tak "pohádka" pokračuje dál... přítel mě 24. prosince požádal o ruku a já řekla ANO. Termín svatby ještě není zamluvený,ale chtěli by jsme se vzít 8. srpna,tedy den,kdy jsme se seznámili a v srpnu 2017 to budou již 4 roky. O mimčo se snažíme už 2 roky,zatím nám nebylo přáno,ale třeba se i dočkáme...

evulinkab
30. pro 2016

gratuluji, super🙂

lucinkaxxx
30. pro 2016

@mrnous81 ty jo,moc gratuluju,to je krasny ze vam to tak vyslo ;) drzim moc palce at se brzy zadari i miminko ;)

ojo
30. pro 2016

@mrnous81 gratuluji, ať se miminko brzy zadaří, my za chvíli očekáváme příchod druhého 🙂