Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Prosím o pomoc...Darujete cokoliv pod stromeček, prosím?

fifinek33
21. lis 2020

Dobrý den, jsem maminka samoživitelka a mám dvě děti dcera 7 a syn 9 let , prosím nenašel by se někdo hodný kdo by daroval cokoliv co by se dalo použít dát pod stromeček, prosím nejsme natom moc dobře a chtěla bych jim udělat radost, prosím

lv
21. lis 2020

Ahoj, zkus se podívat na bazar, řadit od ceny a je tam spousta věcí zdarma. Jaké velikosti oblečení/bot dcery mají?

zuzkasim
21. lis 2020

Je tu i skupinka Věnuji a poptávám za poštovné, tak se podívej i tam.

fifinek33
autor
21. lis 2020

@lv syn má velikost 140 /146, boty 36 a dcera 134/140 a boty 33 /34 děkuji za radu podívám se snad něco najdu 😌 a budu mít štěstí 😭

lv
21. lis 2020

@fifinek33 pardon, že jsem napsala dcery, ne syn a dcera.

firefly13
21. lis 2020

můžete zkusit kontaktovat pořadatele projektu Krabice od bot, třeba by Vás zařadili ;) mrkněte na stránky https://www.krabiceodbot.cz/ dole je tam kontakt 🙂

lolam10
21. lis 2020

Obratte se na charitu ve vasem meste,pomuzou nejen na vanoce

squezy
22. lis 2020

@fifinek33 Mrkni i na darujzaodvoz.cz,občas se tam něco pro děti nebo třeba jen do domácnosti objeví

zdenule23
Včera ve 14:41

Dobrý den já bych kontaktovala jak píše paní firefly13, projek krabice od bot. Opravdu je to skvělý nápad. Vím jaké to je z vlastní zkušenosti být ve finanční tísni a právě hodně mi pomáhala charita. Nebojte se je vůbec kontaktovat rádi vám pomůžou.

fifinek33
autor
Včera v 18:47

@lv nic se neděje ❤

elencze
Včera v 18:52

zkuste i facebookové skupiny, daruji, daruji za odvoz, většinou pak upřesněné podle města. Tam se taky ledasco do domácnosti nebo pro děti objeví.

sweet81
Včera v 19:04

Jak píší holky, kontaktuj charity, FB daruji, určitě něco seženeš a charita pomůže😊

Sem začni psát odpověď...

Odešli