Sama doma s mimčem. Jste na tom podobně?

slavkah
27. srp 2010

mam 7 tydenni mimi a pritel je porad v praci, navic jsme v zahranici tak tu nemam ani rodinu ani moc kamaradek, je na tom nekdo podobne?

leryl
28. srp 2010

ahoj, podobně na tom nejsem a ani si to neumím představit, tak Ti držím pěsti, at se to brzy změní k lepšímu 🙂

slavkah
autor
29. srp 2010

ze by tu nebyl nikdo kdo se obcas citi s mimi sam?

vercak.
29. srp 2010

@slavkah Ahoj, vim, čim si asi tak procházíš. když jsem byla v 7. měsíci těhu, tak jsem se odstěhovala 140 km od domova, protože přítel měl takhle daleko práci. Nikoho jsme tu neznali. Byla jsem strašně osamělá, přítel pořád v práci a já čekala, až se malej narodí a myslela si, že pak to bude lepší. jenže i když se narodil, tak mi bylo pořád smutno. Neměla jsem ani internet, abych mohla být v kontaktu s kamarádkami, takže jsem hodně peněz provolala. Časem jsem se ale seznámila s pár lidmi, většinou maminky na mateřské a teď už je to dobrý. jsme tu 2 roky a už je mi fajn. každopádně vim jak se cítíš a věř mi, že bude líp 😉
Zkus navštěvovat mateřská centra, pokud máš tu možnost. I když máš ještě maličké mimi, takže vydrž tak pár měsíců 😉

slavkah
autor
31. srp 2010

@vercak. diky, vetsinou je to v poho, ale kdyz je pritel par dni pryc a malej ma zrovna brecici dny je to na mrtvici, nastesti se chystam na mesic domu a pak uz by nas prdiky nemeli zlobit a bude lip.

vercak.
31. srp 2010

@slavkah rozumim ti, taky jsem se vždycky těšila na výlet k rodičům, protože tam mám plno přátel a nenudila jsem se, nebyla jsem tak osamělá. Každopádně to chce fakt trošičku vydržet. Miminko máš maličké, teď s nim není ani žádná zábava, ale neboj, bude jen líp a líp, určitě 😉

slavkah
autor
31. srp 2010

@vercak. trosku jsi me uklidnila, neni to pritelova chyba , ze musi byt tak moc v praci, ale stejne obcas prudim, tady je totiz materska jen 10 tydnu a supem do prace , to jsem nechtela zustanu s malym rok doma, jenze pritel bude muset vydelavat i za me ... 😒

sawmy
24. črc 2012

@slavkah Ahoj ja sem na tom taky tak ale uz sem si zvykla ja ziju uplne v P..LI 😀 a nikoho tu nemam nic kdybych ti mela popsat co sem si tu s maloskem prosla a vsecko sama manza je porad v praci ,jinak sem tu 3rokem a zacinam si zvykat chodim s maloskem na prochazky a hriste a sama pac tu matky ven s deckama nechodej ,matky tu sou v praci a hlidaj babky a takovou babku z Mauritiusu ven nedostanes tak chodim sama vlastne vsude chodim sama nakupovat ,zaplatit ucty na prochazky .No a doma pak varim otevru si vino divame se na telku s maloskem uklizime spolecne pak zas udela bynec no a furt sama 🙂) pak prinde manzel a malej uz spi a ja su K.O. taky a nadruhej den to same ,ale neni to tak hrozny navstevujem zname a rodinu .ja tu kamaradky ani rodinu nemam a ani mi to nevadi 😉 hodne sil a kdyz tak napis kde to vlastne bydlite VY?

postfach
Odpověď byla odstraněná
Zobraz