Sama s 3m. miminkem. Stalo se vám to někomu?

annacb
30. lis 2020

Ahoj holky, Jsem úplně bezradná ... Abych nějak začala s přítelem jsme se znali chvíli a já otěhotněla .. No byla jsem fakt nešťastná, nevěděla jsem do čeho jdu,ani jsme se neznali skoro ale přesvědčoval mě, že to zvládneme spolu... No byl semnou u porodu a hrozně mě podržel, 3 dny v porodnici mi přišlo, že je opravdu šťastný a s dcery úplně nadšený ... No odvezl si nás domu a tam to všechno začalo ... Byl divný, takový nešťastný .... Jednou jsem se mu podívala do mobilu ... Udělala jsem to poprvé a naposled ... Viděla jsem jak za mou dobu v porodnici psal svoji bejvalce posílal fotku naši dcery a napsal zprávu Ona rodila 13 hodin ... Moc mě to mrzelo ale nějak sem se snažila to zvládnout ... Hodně jsme se hádali ... Nejdřív mi začal vyčítat, že platí nájem a teď už i že kupuje jídlo ... Kdyby ho prej nekoupil chcípla bych hlady ... Do práce chodí brzo ráno, Vrací se třeba i 3 hodiny po pracovní době ... Dost často chodí i o víkendech (když je má mít volné) nikdo mu je neplatí ale říká, že musí ...Pak si jen vezme pivo a říká jak je unavený... Za ty 3m co je dcera na světě byl s námi jediný víkend doma ... Jinak prostě vyvolá hádku aby mohl vypadnout, odejde třeba ráno beze slova ... Když se vrátí tak třeba nemluví nebo dělá jakoby nic ... Nedávno se dokonce opil tak, že mi nadával sprostě a řekl, že od té doby co je semnou jeho život stojí za hovno ..... X krat jsme spolu o tom mluvili ... On že neví proč to dělá, teď jsem občas jela i k našim na par dni aby si mohl odpočinout ... Vrátili jsme se po 3 dnech, dcera byla ukňouraná a on se ji snažil zabavit tak 10 minut, pak ho to přestalo bavit a řekl jí “se třeba poser” ... To už teda bylo moc i na mě. V práci končí třeba ve 3 a já se snažila každý den jít s malou ve 3 na procházku třeba na 2 hodiny aby mohl odpočívat ... Když byl teď státní svátek, zase že musí do práce ... Šel od 7 do 11 s tím, že pak pojedeme po x někam na výlet. Tak strašně jsem se těšila, když přišel, řekla jsem mu ať si na chvíli odpočine, my půjdeme ven na 2h pak pojdeme... Řekl mi ať přijdu za hodinu, že to stačí ... Přišla jsem asi za hodinu a půl s tím, že dam malinký v klidu najíst a on se do te doby určitě vzbudi ... Nechal mi klíče v zámku, musela jsem na něj zazvonit, takže jsem ho vzbudila ... No to byl randál ... Fakt se snažím ale všechno co udělám je stejně špatně ... V sobotu zas odešel a vrátil se v neděli ... Dneska už jsem to nevydržela a řekla jsem mu, že už si Vážně musíme promluvit ... Řekl mi, že není šťastný ... nalhává si to a malou má rád ale na tohle prostě není připraven .. Není na dlouhý vztah a chce být sám.... Je to tak nějak v kostce... Holky stalo se Vám to někomu ? Ja odejdu vím, že musím ... to aby nás měl rád a chtěl s námi být si nějak nevynutim ale nějak nevím co dál ... Jednu chvíli jsem hrozně silná, že to dám a další bulim a je mi to všechno tak strašně moc líto ....

codal
30. lis 2020

@annacb je mi to moc líto.. další nedospělý sobec, co si omylem pořídil dítě, ale vlastně ho hrozně omezuje a není na rodinu připravený 🤦🤦🤦... nenaděláš nic, než s takovym, radši sama, i když to nebude snadné. Je zapsaný jako otec? Máš podporu u rodičů,máš kam jít? Nech si svěřit dítě do péče, domluvte se na návštěvách a hlavně na alimentech na dítě i na sebe (máš nárok do dvou let dítěte), kdyby te chtěl obrat o peníze, tak to dej k soudu. Jinak to s ním asi nepůjde.

ito
1. pro 2020

Moc me to mrzi, bud silna uz kvuli dceri. Tohle neni partner, po psychicke strance ti bude bez nej urcite lip. Preju ti, abys casem nasla nekoho, kdo si vas zaslouzi!

te_reza
1. pro 2020

Asi bych se na něj vysrala a šla k rodičům. Jestli tě tam nechaj.

crutela
1. pro 2020

Nevyzrálý idiot. Je mi lito, kolik takových holek zůstane nakonec samo..

eleanora84
1. pro 2020

Takhle jsem dopadla ještě před porodem v 5.mesici a víš co? Hodně rychle jsem se oklepala a s malou jsme si to neskutečně pak všechno užívaly... S ním to byla katastrofa, ale pak taková pohoda.. Malá mě nenechala smutnit ani jeden den ❤️ drž se, zvládneš to 🍀

linda_22
1. pro 2020

Mrzí mě, co zažíváš.. šla bych na tvém místě k rodičům (jestli je to možné, ale asi jo, když jsi psala, že k nim jezdíš) a začala bych si zařizovat život podle svého, takhle si ho jen ničíš a lepší to nebude, akorát budeš později litovat, že jsi neodešla dřív.. hodně sil ❤

adela1399
1. pro 2020

@eleanora84 Měla jsem to úplně stejně...❤️

adela1399
1. pro 2020

Pokud máš kam jít a pomůže ti například rodina,tak odejdi...jsem s malou sama (4m) a jsem od 3měsíce odešla od otce malinké...neuvěřitelný lhář a já už to nedala. Neměla jsem žádnou jistotu a rozepsala bych se tu,ale neboj. Všechno zvládneš..my ženy jsme nadpozemské bytosti a uvidíš že ti bude lépe jen s prckem!❤️❤️Držím palce ať vše zvládneš

aneta000
21. led 2021

@annacb Ahoj, ja jsem tak taky dopadla, podobny pribeh taky jsme spolu byli krátce sliboval jak se o nas postara, takze jsme se společně rozhodli malou si nechat a ve 4 měsíci jsme prisla na to ze uz me měsíc podvádí, porad sliboval změnu a ja mu davala nespočet šancí, ale nic se nezměnilo došlo mi jak je nedospělý a sobec, jeste ted mam problém to úplně přijmout, ale nastesti mam velkou podporu v rodině, doufám že tebe rodina také podržela 🙏