Sama se třemi dětmi. Nevím co dál

terezie87
28. dub 2017

Prosím o radu nebo něčí zkušenost. Mám 3 syny. 11,9 let a dva měsíce.Starší syny z prvního manželství a nejmladšího syna s přítelem.Ten ale fetuje.Nedavno jsem přišla na to,že dlouhodobě a přestat nehodlá.Nechci tudíž s ním děti vychovávat.Jenže jsem jen na mateřské a byt ve kterém žiju sama už neutahnu.Nevim co dělat.Nemam žádné peníze navíc a ve městě ve kterém žiju levnější byt neseženu.Nejsou žádné nabidky.Navic na stěhování teď taky nemám prostředky.Psychicky jsem na dně.V bytě zůstat nechci.Depta mě to.Nejradsi bych šla úplně pryč.On chce o syna bojovat.Jsem úplně v koncích.Prosim o nějakou radu.A prosím neodsuzujte.Pritel fetoval v práci a doma pomáhal.Nepoznala jsem to,umí to kryt.

jess1987
3. srp 2019

@orchidis tu povinnost ma preci az po soudě o svěření do péče a to je az po porodu a nejspíš i po testech podle me , jelikoz ma urcite chytreho rádce...co do te doby nez porodim a bude soud...

orchidis
3. srp 2019

@jess1987 Nedávno to někdo řešil a stačí, že je to pravděpodobný otec dítěte. Určitě někdo poradí přesněji. Spíš zkus uvažovat, jestli by to přeci jen nešlo společně a po dobrém. Já chápu, že hormony pracují a je to těžké, ale mysli na budoucnost. Sama u netu nezměníš nic. Psychoterapeut, poradce, mediátor a nejdřív ho na to samozřejmě musíš přesvědčit.

jess1987
3. srp 2019

@orchidis sla jsem spis pro radu ...jestli nektera uz zazila a poradila by co mam vlastne delat , jestli to jde zvladnout kdyz nemam nikoho k pomoci nebo jit na potrat a bojovat za deti co uz jsou...hormony ma spis uz on ja se snažila jak sem jen mohla ale nejde zmenit ze mi neveri ze ta zmena neni jen dočasná ani to ze tomu diteti nedava sanci ikdyz tvrdi ze dava.