// - jak moc je to jistota? Kdy to říct manželovi?

jaynee
24. zář 2008

Ahoj, právě jsem si udělala test a objevily se // 🙂 , jedna sice slabší, ale jsou tam. Nevěřila jsem tomu, tak jsem naběhla do lékárny a udělala si další dva (vím, jsem magor, ale pochopte...) a všechny byly pozitivní. Podle MS bych byla v necelém 5.tt. Mám hroznou radost, ale bojím se - můžu tomu fakt věřit? Existuje možnost, že těhotná nejsem? Nevím, kdy to mám říct manželovi, nejraději bych za ním běžela hned, ale možná bych měla počkat až po kontrole u doktora, až to bude tutovka? Kdy půjdu k doktorovi ještě nevím, musím tam ráno zavolat. Co byste dělaly vy?

gedren
24. zář 2008

Tehotna asi ses 🙂, pokud je ta carka zretelne videt a jsou to testy ruznych znacek. Akorat ze dve carky se objevuji treba i pri mimodeloznim tehotenstvi, takze jistotu ma clovek precejenom az po vysetreni u gynekologa. Nicmene ja to chlapovi samozrejme taky vykecala uz po pozitivnim testu, to asi skoro kazda tady 🙂

jaynee
autor
24. zář 2008

Ta čárka je vidět naprosto zřetelně 🙂 , jen je slabší než v tom kontrolním okénku a nabíhala pomalu, ale včas podle toho co říkají v testu (asi po 2 minutách).A že můžou být různé komplikace, to je mi samozřejmě jasné.

jaynee
autor
24. zář 2008

Jo a dělala jsem si Mamatest a Best a vyšly oba. 🙂

jakoubka
24. zář 2008

ahoj.já jsem to měla to samé.dvě// a jedna slabší.k doktorovi jsem šla hned druhý den,udělal mi znivu test,vyšlo to stený co mě,pak mi udělal UTZ,nic moc neviděl,spíš se bál mimiděložního těhu,za dva dny jsem šla na krev a podle krve jsem byla TĚHOTNA.to jsem byla ve 3tt.Těhotná určitě budeš,držím palečky 🙂

blueberry
25. zář 2008

Ahoj holky, já jsem si test dělala dneska, jsou tam // ....ale je to snad zázrak ...doteď jsem nemohli mít dítě,,,řekli mi, že to u mě vypadá na anovulaci ...v úterý jsem byla na vyvolávací injekci, protože čekám na MS, abychom mohli znovu do Ostravy .... test jsem si dělala jen tak pro jistotu ...hrozně mě pnou prsa ..a najednou se objevily // ....já jsem z toho vedle ....mám šanci, že je to doopravdy?Co myslíte?

bobas
26. zář 2008

Hojky holky ja mela taky pri testu // a tehu jsem byla akorat me dr poslal dvakrat na krev aby se podruhe vyloucilo mimodelozni. Ted jsem stastne ve 12tt 😉

blueberry
26. zář 2008

Ahoj, tak jsem dnes byla na kontrolu u doktora ...dneska ráno jsem si ještě znova, pro jistotu, udělala další test, a opět tam jsou ...musím se na ně pořád dívat ...doktor říkal, že zatím plodový váček nevidí, ale že jsem podle všeho mohla zapadnout nedávno ....ale sliznice je vysoká, takže těhotenská reakce to je ... tak nevím, jak do výsledků přežiju víkend ...

bobas
26. zář 2008

Hojky blueberry a to ti nereknou vysledky krve jeste dneska? 😠 Me to rekli asi do dvou hodin po odberu. 🙂

blueberry
26. zář 2008

Ahoj ...dneska už ráno laboratoř jela, takže musím vydržet do pondělí ...Co myslíš ty? Mám doufat?

bobas
26. zář 2008

ja myslim ze urcite jsi krevni test je hlavne na vylouceni mimodelozniho tehu. Mi mame laborator kousek od dr. takze jsem mela vysledky vzdy rachle 🙂

blueberry
26. zář 2008

No, a jak teda podle krevních testů poznají mimoděložní těhotenství? To snad ani nejde, ne? Připadám se tak zvláštně ...mám přečteno tolik věcí, ale teď najednou nevím vůbec nic ...

bobas
26. zář 2008

Ju no pokud se ti nezvedne hladina ted nevim jestli to napisu dobre tusim ze HP je to vlastne ten hormon pri tehu nad hodnotu 1000 tak hrozi ze je to mimodelozni ☹

bobas
26. zář 2008

tak ten hormon se jmenuje HCG preji hodne stesti a dej vedet jak si dopadla u dr

andreahrbacova
27. zář 2008

No já jdu na výsledky v úterý.V pátek mi brali krev,takže taky musím počkat přes víkend,a v pondělí tam není,takže až do úterka.Takže doufám jen,že všechno dopadne dobře.Těhotný test jsem si dělala dvakrát,a oba mi vyšly pozitivně.A dneska mě bolely prsa,měla jsem pocit,že jsem celou noc ležela na zádech.

jaynee
autor
6. říj 2008

Tak jsem byla dneska na ultrazvuku a už mám doma první fotečku! 🙂

andreahrbacova
6. říj 2008

ahojky jaynee ty s emáš?tobě dali fotečku,já chci taky.Mě zatím ještě žádnou nedali.Ale to na té fotečce zatím moc vidět není,ne?

jaynee
autor
6. říj 2008

No fakt tam toho moc vidět není, vypadá to jako prstýnek(žloutkový váček) s trochu větším kamínkem(mimi). Ale mě to zatím úplně stačí. 🙂

andreahrbacova
6. říj 2008

jj,chci se tě zepatat brali ti taky krev na HCG?

kalo
6. říj 2008

gratuluju !!!!!! 🙂 🙂 🙂

jaynee
autor
6. říj 2008

andreo, krev mi nebrali, že prý to není třeba, když už je to na ultrazvuku jasně vidět, včetně srdíčka. mám přijít až za měsíc na kontrolu utz a první krevní testy.

andreahrbacova
6. říj 2008

tobě už tam viděli i srdíčko?

jaynee
autor
6. říj 2008

No doktorka to tvrdila. 😀 Ukazovala mi jedno místo na té fazolce, že prý tam je vidět, jak bije srdíčko, že jí to mám věřit. No já jsem tam neviděla nic (možná to trochu měnilo barvu ale to si spíš představuju), ale věřím jí to ráda.

andreahrbacova
6. říj 2008

tak to máš doboru doktorku,kamarádka co chodila tam kde i já chodím,tak říkala,že ji ultarzvuk,pokud is to vysloveně nepřála ani neukázala
ani mi neříkala,že by viděla srdíčko ☹ jen pořád tvrdí,že na 6tt to nevypadá,taky jí říkám,že si myslím že v 6tt ani nejsem,ach jo.Zítra tam jdu znovu

jaynee
autor
6. říj 2008

neboj, dobře to dopadne. někde jsem četla, že to bývá vidět nejdřív od sedmého týdne. ale určo jí řekni, ať ti to ukáže, stojí to za to, i když vlastně nic nevidíš. držím place!

andreahrbacova
6. říj 2008

děkuji,uvidím zítra,hned ráno tam jedu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru