10 dní mi mešká menštruácia. Som tehotná?

lenicka06
29. led 2011

ahojte,
menstruacia mi meska uz 10 dni, co sa mi este nestalo. v case ked som mala dostat menstruaciu som mala takmer priesvitny vytok ako pri ovulacii a vsetky priznaky ze menstruaciu dostanem. ta vsak neprisla tak som si po 8 dnoch spravila test woman secret no vysiel negativny. stale ma pobolieva v podbrusku a chodim casto na wc. taktiez mam zapchu co som predtym nemavala. prsia ma uz ale nebolia a ine priznaky nemam. je mozne tehotenstvo?

aemmi
29. led 2011

@lenicka06 to asi rozluští jedině lékař 😉

blueapple
29. led 2011

zkus ještě jednou testík, třeba už bude pozitivní .... a pokud budeš meškat 3 týdny, zavolej na gyndu, pravděpodobně půjdeš na vyvolávačku (MS může posunout mnoho věcí - stres, nemoc,...)a ještě před tím na UTZ, aby se zjistilo, zda nejsi těhu.

lenicka06
autor
29. led 2011

@blueapple dakujem, skusim zajtra este jeden a ak nic, buduci tyzden pojdem na gyndu

dlabinecka
29. led 2011

@lenicka06 tipuju na pozdější ovulaci (zapříčinit může cokoliv 😉 ), ještě bych pár dní vyčkala, příp. zkusila testík a pak opravdu jedine lékař 😉

klaudia2425
2. kvě 2012

Ahojte,
co myslite mozem byt tehotna ak od noveho roku som mala menstruacie takto : 10.1.2012 12.2.2012 10.3.2012 a 8.4.2012 a pohlavny styk som mala 28.4.2012.Je mozne ze sa mi plodne dni posunuli a ze teraz toho 7.5.2012 nedostanem menstruciu ? Kedy si mozem spravit test ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru