10 dní zpožděná MS, test negativní. Máte zkušenost?

missymici
21. bře 2014

Holky,nikdy jse mi to nestalo,MS mam pravidelnou +- 2dni,většinou dostanu předen 2 dni,nebo přesne.Ted už 10 dni spoždeni,minuly mesíc 4 dni spoždení,ale dostala jsem,tento mesíc pořad nic. Tst jsem si dělala dneska,jedna dalnice. Cítim zmeny na sobe.Mam pořad hlad,castejší močení a MS bolesti v podbříšku.střídani tepla a zimy a unava,oslapost,rano otekla.Zánet asi nemam,necítim takove bolesti.Nechapu co se to děje....Mate podobne zkušenosti?Mimi ted neplanujeme,ale myslela jsem si že jsem,kvuli te opožděne MS a těm změnam,..ale ted nevím co se děje.Myslíte že, zamkle těhu nebo mimoděložne se ukáže na testu ? Nebo co to muže byt?
dekuji

terezkapittn
21. bře 2014

Ahoj, já jsem na tom skoro podobně. Cyklus mám poslední rok už konečně pravidelný po 34 dnech. Dneska jsem 40 DC a pořád nic. Testuju od pondělí vždy po dvou dnech a zatím pořád bílo. V termínu očekávané ms jsem tři dny měla hustý bílý výtok. jinak nic moc nepozoruju, jen mám nějak větší žízeň 🙂 Ale četla jsem, že dvě čárky se můžou ukázat klidně i později.

missymici
autor
21. bře 2014

@terezkapittn Ten vytok jsem mela take,kratce predtím,než jsem mela dle terminu dostat MS,pak ale ustal uplne sam.spoždeni 10 dni,to by se už mohlo ukazat ,pokud bych byla...

terezkapittn
25. bře 2014

Ahoj, jak jsi dopadla? Mně ms pořád nedošla, test ráno negativní. Ale pořád si ještě myslím, že může ukázat dvě čárky 🙂

ivet1987
25. bře 2014

@missymici byla jsem na tom stejně a skončilo to vyvolávací injekci.

missymici
autor
25. bře 2014

@terezkapittn zitra odpolko jsem objednana na gyndu,tak uvidim,test jsem si od patku nedela,tak nevim,..jsem zvedava co mi rekne gyndař.

@ivet1987 pomohla první vyvolavačka?za jak dlouho pak MS dorazila?

ivet1987
26. bře 2014

@missymici Pomohla, menses přišla za 9 dní.

margotecka
26. bře 2014

Ahoj holky, jsem na tom stejně. MS mi mešká už sedm dní, mám nezapáchající bílý výtok, čípek je lehce nahmatatelný a uzavřený, ale tt testy s pididušíkem. Zatím to nevypadá, že by MS měla dojít. Myslíte, že bych se měla už objednat k Dr. na vyvolávačku, nebo je ještě brzy na dvě čárky na testu? Slyšela jsem, že se mohou objevit i později.

terezkapittn
26. bře 2014

Tak já to dnes (10. den zpoždění) dostala. v neobvyklou odpolední dobu, jinak se mi to vždycky rozjíždí hned ráno po probuzení. tak jsem zklamaná, protože jsem trošku doufala. s přítelem se vyloženě nesnažíme, ale mimčo bychom přivítali. tak snad se brzy zadaří 🙂

missymici
autor
27. bře 2014

@margotecka
@ivet1987
@terezkapittn Ahoj,tak mam za sebou svoji první vyvolávačku v živote.Vcera jsem jela na gyndu,tehu nejsem,ani cysta to neni,..nejvetší pravdepodobnost 15denního spožděni MS je stres a take hubnutí (v mem pripade neumyslne).Tak mam v zadku včeličku a do 5 dni by mela MS dojit,jestli neprijde do 14 dnu,tak druha vyvolavačka.

lennaaa
28. bře 2014

asi jsem na tom stejne:( uz se desátej měsíc snažíme..dělala jsem 2 testy oba nic neukazaly.břicho pobolívá.. ☹

petapokorna
28. bře 2014

ahoj holky uz tri dny cekam na mesicky a ony nikde,MS mam vetcinou 26-28 dni ale nikdy jeste 31...tak tajne doufam ze by to mohlo vyjit ale tehu testy se na to netvari :-/

clarus
28. bře 2014

@petapokorna ahoj jsme na tom uplně stejně! Taky tři dny zpoždění a délka cyklu 29 dnů...už jsi si dělala test?

petapokorna
29. bře 2014

Jj delala ale nic neukazal,nicmene menzes ani dnes stale nikde ,drzim palce at nam to klapne!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru