10 dnů zpožděná menstruace a testy negativní

berinka1
4. dub 2011

Ahoj holky, momentalne resim extremne dlouhy cyklus, normalne mam tak 32 (max.34) dni, dnes je 42 a ms porad nikde..Min. tyden v po jsem byla na gynde, to jsem jeste zadne podezreni nemela, takze mudr.udelal klasickou prohlidku, jen me rekl,ze mam sliznici docela zvetsenou (mela jsem s tim trosku problem, proto se nam nedarilo otehotnet) a vypada to spis na ovulaci nez na ocekavani ms, krev me nebral, cetla jsem,ze v tak brzke fazi by na uz nemusel nic poznat.. Testy porad negativni, dneska jsem si udelala i ten Clear Blue, ale taky nic, akorat misto 3min. co pisou v navodu trvalo pres 5 minut nez se objevilo minusko..Asi pockam do konce tydne, a pak se asi znovu objednam k mudr. Priznaky nejak nepozoruju zadne, zravou mam porad a unavena spis z nevyspani, tak uvidime...
Nemate s timto nejakou zkusenost?

deyana
5. dub 2011

toto je spíš na diskuzi, míváš už dlouho pravidelné cykly? kdy jsi vysadila antikoncepci? někdy když je pozdě ovulka, tak jsou testy negativní třeba i 14 dní po vynechání MS.. měříš BT? to asi na takové ty "anketní" odpovědi moc nebude

piera
5. dub 2011

Ahojky,testy můžeš mít negativní.Nebudeš mi věřit,ale u prvního jsem měla pozitivní test až ve 4 měsíci.Ted jsem ve 3 měsíci a testy jsou pořád negativní,poznalo se to až z krve.

kocka5
5. dub 2011

Ahoj, měla jsem něco podobného minulý týden..... cyklus obvykle 31 dní .......a 43 den a furt nic MS nepřišla..... dělala jsem testy a negativní. Sviňa přišla 45den.

petruskaaa
10. dub 2011

Já mám stejný problém 😒 Cyklus běžně cca 30 dní a dnes mám 58DC ☹ .Před týdnem jsem byla na gyndě pro injekci a stále nic 😒 .Jo těhu test samo že taky negativní 😖 .Skoč si znovu na gyndu,pro vyvolávačku 😉

coxa
11. dub 2011

Ahoj, já tohle měla po vysazení antikoncepce před první těhu, nejdříve cykly kolem 30ti dní, potom se natáhly na 42-46. Pak jsem otěhotněla a po porodu už MS byla zase v mých obvýklých 30tidenních cyklech.

koblizek.janinka
14. dub 2011

Ahojik ja to mela podobne jako coxa po vysazeni cykly kolem 30 dni pak jeden dlouhy cyklus kolem 50 dni... tehu test byl negativni a nijak jsem to jinak neresila a cekala az ms prijde sama a po nem myslim jeden cyklus 32dni a v dalsim jsem otehotnela 😉 preji hodne stesticka 😵

lucoska29
12. zář 2012

já teda nepatřím mezi ty, které mají zrovna krátké cykly. Nikdy jsem je neměla. Klasika byla tak 35-40. Dneska jsem už však na naprosto šílném rekordu (62 den). Jelikož se s manželem snažíme o miminko už od prosince loňského roku, tak jsem si myslela. že se snad stal zázrak a jsme těhu, ale těhotenské testy (testováno 3 krát) jsou negaticní. tak dneska jdu za Mudrou, ať mi řekne co se děje. Jsem strašně nervozní a náladová, unavená a už 14 dní mě pobolívá břicho. Tak jsme zvědavá, co mi dneska řekne.

kaata22
12. zář 2012

Ahoj, také se podělím o zkušenost. 24.6. mě skončila MS a další měsíc nic. Až 4.8. mi vyšli // na testu 🙂 Ale to už jsem věděla, že jsem v tom, nechala jsem si odebrat krev na HCG a bylo 165 28.7. Příznaky jsem měla bolesti v podbřišku jako na MS, někdy fakt bolestivé. Bolesti prsou a návaly horka a chladu.. U prvního prcka se mi také nedostavila MS, testy negat. šla jsem k lékaři a ten, že mám zvětšenou sliznici ale těhotná nejsem. Dal mi injekci na vyvolání a řekl, že když to do desti dnů nedostanu ať přijdu. Nedostala jsem to a 10. den mi vyšel pozit test (po 43.dnech od poslední MS). Takže těhotné klidně můžete být 😉 Hodně štěstí...

ka15
9. dub 2016

ahoj holky už 12dni nemám MS. Pořád je mi špatně jsem nějaká nervózní a poboliva me břicho ale test byl negativní.děkuji za rady

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru