11 dní zpoždění menstruace, test negativní, je mi zle

moncicak26
22. lis 2012

Ahoj holky tak dneska jsem se odhodlala a odpoledne jdu na gyndu...Mám 11 dní zpozdění,testy negativní a je mi zle,bradavky boli tak jsem zvědavá,doufám že mi oznámí že se to konečně povedlo 🙂 A jak se daří vám?

golla
22. lis 2012

@moncicak26 ahojky, kdy jdeš na tu gyndu? budu držet palečky :o)

moncicak26
autor
22. lis 2012

Dneska v 15:00 a bojím se aby to nebyl třeba nějaká porucha nebo tak...

moncicak26
autor
22. lis 2012

Tak na ultrazvuku nic není prý to je asi min než deset dní...mám sníženou sliznici,tak nevím,líčil mi vyvolavacku a uvidí se

golla
22. lis 2012

@moncicak26 vždycky, když píšeš, dej odpovědět, jinak nezjistím, že jsi psala. :o)
Mno, možná to je jen z nervů prodloužení, jednou jsem taky měla, už dávno, ale měla. Těhu jsem nebyla, jen dlouhý cyklus. Myslím, že bys měla alespoň tu sliznici, když už nic, takhle to nevypadá

moncicak26
autor
22. lis 2012

@golla jo promiň. No třeba to vyjde uvidime...

golla
22. lis 2012

@moncicak26 jasné, naděje umírá poslední a držím palečky. Jak dlouho se snažíte?

moncicak26
autor
22. lis 2012

@golla zhruba půl roku...a co ty?

golla
22. lis 2012

@moncicak26 jsme cca třetí kolo. :o) Zkoušíte nějaké větší snažení nebo to necháváte přírodě? Jsem minulý měsíc měřila a byla to pro mě úplně stres. :o(

moncicak26
autor
22. lis 2012

@golla. No snažíme a zároveň to necháváme přírodě...ale už aby to bylo

moncicak26
autor
27. lis 2012

@golla tak nic no,byla jsem na krev a negativní,takže pokračujeme,mestruace ještě nedošla..

golla
27. lis 2012

@moncicak26 bobku, a kdy měla dorazit?

moncicak26
autor
27. lis 2012

@golla před asi 17 dny,nevadí jedeme dál 🙂

golla
28. lis 2012

@moncicak26 :o( bobku a dostala jsi vyvolávačku?

moncicak26
autor
28. lis 2012

@golla jj před 6 dny

golla
28. lis 2012

@moncicak26 šmankote, bobku, copak se ti to děje s tím tělíčkem. :o(

andrejka1234
29. lis 2012

Děvčata, taky se přidávám...Cyklus mám normálně 30 - 33 dnů, ale teď už je to 37DC a stále nic... :/ Motá se mi už týden a půl pořád hlava, návaly a poslední týden nehorázné bolesti v podbřišku..Ne bodavé, ale spíš tlaky.. :/ Doktorka řekla, že mám ještě čekat a pak přijít na vyvolávačku :/

veruska007
29. lis 2012

Jo, jsem na tom stejně. Měřila jsem BT, ovulka krásně proběhla, po 14 dnech čekám MS a nic. BT pořád vysoká, čípek dlouhý, zavřený, bolí mě prsa, je mi špatně, špatně spím, prcek mi pořád sahá na břicho... a na testu sněhobílo 🙄 . Nechápu.

andrejka1234
30. lis 2012

@veruska007 Jojo, já tedy ovul neměřím, ale naštěstí jsem už objednaná k doktorce na pondělí. Od včerejška vždy tak na 2 hoďky špiním, tak nevím, zda se to už spustí či ne.. :/

plastelina
30. lis 2012

@andrejka1234 tak já se přidávám holky, jsem na tom stejně jaky vy. BT pořád vyšší než před ovulkou, už 14 DPO a ms nikde.. test negat. Bolesti podbříška, dneska se k tomu přidaly záda (kříže, vůbec nechápu... a špinění trvalo asi tři dny, přesně jako @andrejka1234 , jen tak na dvě hodky, hnědý flíček na intimce. tak já nevím :/ K dr pojedu hned v pond pokud o vikendu ms nedorazí,.... :( Jsem zvědavá i na vás, potom napište, jak ste dopadly.

moncicak26
autor
30. lis 2012

,Holky tak ja uz mám 19 dní zpoždění,vyvolavacka byla před 8 dny,testy negativní i krev,tak ja nevím....:'(

moncicak26
autor
30. lis 2012

@golla jooooo to kdybych věděla...

golla
30. lis 2012

@moncicak26 šmankote, bobku tak snad už se umoudří a dorazí, ať můžete pokračovat ve snažení. ;o)

moncicak26
autor
30. lis 2012

@golla no pokud nedorazi do příštího čtvrtka tak musím zase na gyndu,tak jsem zvědavá...a jak pokračujes ty?

golla
30. lis 2012

@moncicak26 tak to na tebe budu moc myslet! hlavně dej vědět.
U mě nic nového, jsem 23 DC, pořád si myslím (a doufám), že jsem těhule, ale test to prozatím nepotvrdil - dělala jsem ho včera - blááázen. :o) Mno, ale za týden už bude jasné, jestli jsem se nespletla. :o)

moncicak26
autor
30. lis 2012

@golla tak to budu držet pěsti,snad se to u tebe povede...a ja se budu vesele tulit dál 😀

golla
30. lis 2012

@moncicak26 podaří se oběma a všem dalším snažilkám, to je jasné. ;o) Jen domluv té tvojí tetce, ať už dorazí.

moncicak26
autor
30. lis 2012

@golla to se ten můj dycky ptá.Tetka uz dorazila? 😀

golla
30. lis 2012

@moncicak26 :oD jsem se dívala, že jsi z Ostravy, takže asi je to takový náš regionální zvyk říkat MS teta

moncicak26
autor
30. lis 2012

@golla nevím proč,ale říkáme tomu tetička z ruska 😀 a segra tomu říká schumacher 😀

golla
1. pro 2012

@moncicak26 ten schumacher je luxusní. :oD

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru