11 dní zpoždění menstruace, test negativní, je mi zle

moncicak26
22. lis 2012

Ahoj holky tak dneska jsem se odhodlala a odpoledne jdu na gyndu...Mám 11 dní zpozdění,testy negativní a je mi zle,bradavky boli tak jsem zvědavá,doufám že mi oznámí že se to konečně povedlo 🙂 A jak se daří vám?

moncicak26
autor
1. pro 2012

@golla ze jo 😀

golla
1. pro 2012

@moncicak26 jo, fakt bomba. celkově by mohlo být i ferrari, ale schumík zní lépe

moncicak26
autor
1. pro 2012

@golla 😀.....Noo dneska ráno mne vzbudily křeče jak blázen tak jsem myslela že už to přišlo a nic..

golla
1. pro 2012

@moncicak26 možná brzy dorazí. ;o)

moncicak26
autor
1. pro 2012

@golla jsem zvědavá,mrška jedna 😀

veruska007
3. pro 2012

@andrejka1234 Tak ja se vykaslala na mamtest, ktery byl porad snehobily, udelala jsem si uz druhy uplne obycejny test z Tesca, citlivost 40 a mam tam dve pekne // -). Ale teda trvalo to dlouho, nez jsem se jich dockala.

moncicak26
autor
3. pro 2012

@golla tak dneska po zpoždění 22 dnů tetka dorazila.ale jaaaak.Takhle mne nikdy břicho nebolelo,nejsem schopná ničeho,je mi zle asi budu zvracet...Měly jste to tak taky někdo po vyvolávačce?

golla
3. pro 2012

@moncicak26 bobku, mě taky dneska MS dorazila, dneska to byl superrychlý Schumacher, protože jsem jí čekala až za dva dny. :o( Mno nic, takže druhé kolo za mnou a vhůru do třetího. :o(

moncicak26
autor
3. pro 2012

@golla mno mne už tak dva dny bolelo šíleně břicho,tak jsem si říkala že už to asi dojde.My jdeme do 7 kola a nevzdáváme to 🙂 ono se to povede,nevím kdy ale prostě povede 🙂

golla
3. pro 2012

@moncicak26 to je jasné, že povede, musí. ;o)

moncicak26
autor
3. pro 2012

@golla budu nám držet pěsti at máme štěstí 😉

golla
3. pro 2012

@moncicak26 já taky a je to máme to oboustranně potvrzené. :o)

moncicak26
autor
3. pro 2012

@golla začala jsem uvažovat že si koupím ovulační testy,protože ted opravdu nevím kdy mi ta ovulka dojde,co jsem přestala brát HA tak jsem to poznala podle píchání v podbřišku,ale ted nevím jak to bude po té vyvolávačce..

telle
12. lis 2014

PRMINTE ZE VSTUPUJI DO TETO DISKUZE,ALE POTREBOVALA BYCH OD VAS PORADIT.JE MI 15 a nedavno jsem zazila sve poprve.NEDOSTAVILA SE MI MS.A MAM VELKY STRACH RODICE ME ASI ZABIJI 😖 😖 😖

telle
12. lis 2014

😨 😨 😨

michaelahlistova
13. lis 2014

zdravim devcata take se pridavam 13dni zpozdeni , test negativni , bolesti zadne , spineni take ne tak uvidime pristi ctvrtek jdu na gyndu 🙂

rakas
15. říj 2015

Dobrý den chtěla bych se zeptat prosím vás dostala jsem to 8.9 a tet mám z pozdeni 10 dni tak jeslí nevíte některá z vás prosím a dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru