12. den po ET krvácím, můžu být těhu?

radka78
1. srp 2012

12ctý den po ET,ale krvácení jako při menstr.,můžu být těhu?něco tam je vidět...duch?🙂

camelinka
1. srp 2012

ja tam ducha vidim a drzim palce at sili 😉

veruska007
1. srp 2012

taky vidím! Zkus za tři dny, třeba bude tlustice!

romca13
1. srp 2012

taky vidím ducha,, mě mudr říkal, že testík se může ukázat pozitivní,ale pak může přijít MS a tím se oplodněné vajíčko může ještě vyplavit ven a nic z toho není,,,že spousta holek ( pokud si neudělají test) se pak ani nedozví, že třeba byly těhu ( no těhu - spíš, že došlo k oplodnění). Nicméně tobě mooc držím palečky, aby to vyšlo 🙂

kamaradicek
1. srp 2012

ano, jsi:.-)

bedrunek
1. srp 2012

já taky vidím,měla jsem stejného na svém těhu testu a těhotenství se nekonalo.pokud je krvácení stejně silné jako při menstruaci..ale držím palečky abych se mýlila a ty si za pár dní měla //

jinjin
1. srp 2012

Je tam. Asi je to hop nebo trop. Já taky krvácela den silně jako při ms, pak už špinila a udrželo se... přeju ať to těhu JE!

saminomimino
1. srp 2012

nechci brát naděje ale tyhle duchy jsem měla vždy když přišla MS,mamatest mi to dělal i při MS,přesně tohle a těhu to nebylo,přesto držím palce 😉

veri25
1. srp 2012

já sem měla taky takovýhle test, udělala sem si asi za dva nebo tři dny a pak už to bylo jasné...byla tam jasná jako polární záře 😀

jantarka
1. srp 2012

Nechci tě strašit, ale myslím, že těhu to není . Znám velmi dobře 😔

soleilll
1. srp 2012

Můžeš. Vydrž ještě dva dny a uvidíš víc - na testu nebo jinde. Já po ET krvácela (silněji špinila) obden a nakonec to vyšlo. Buď se bude zesilovat čárka na testu nebo krvácení, ale samozřejmě ti moc přeju to první.

lucmora
27. srp 2012

ahoj holky prosím o radu, jsem po ket nebo ET? teď nevím, když embryo bylo rozmraženo jak se to píše, no a jsem 10 den po transferu, žádná čárka na testu ☹ může se to ještě změnit? jak jste to měly vy holky?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru