14 dní jsem nedostala menzes. Je brzo na // na testu?

brazdicka
7. kvě 2012

Ahoj jdu k Vám pro radu. Už 14 dní jsem nedostala MS ( nikdy předtím se mi to nestalo ), dneska jsem si dělala test a byl negativní ( test byl dělán odpoledne ) . Kromě bolení kolen, nafouklého břicha a pobolívání v podbřišku jako při MS na sobě nepociťuji žádné příznaky. Myslíte, že je brzo na to aby na testu byly dvě čárky ? Mohu být vůbec těhotná ? Děkuji za rady

jaa
7. kvě 2012

Můžeš. Já to takto měla u druhé dcery. Ani krev nebyla pozitivní. Vše se potvrdilo o týden déle.. Tak vydrž a gratuluji! 😉

romca13
7. kvě 2012

tak pokud jsi měla nechráněný pohlavní styk, tak samozřejmě těhotná být můžeš,,,, Pokud ti MS mešká 14 dní, už by to na testíku mělo být vidět, ale nic není 100%,,, tak se objednej k doktorce a budeš moudřejší,,, na dálku ti těžko někdo řekne víc 🙂

pejtho
7. kvě 2012

Já jsem se pozitivního těhotenského testu dočkala až u druhého mimča 🙂 U prvního jsem musela čekat dlouho. Jak píše jaa, tak nejdříve to nebylo poznat ani z krve a doktor mi těhotenství potvrdil až v 9.týdnu.
Ještě vydrž, udělej si test příští týden, pak si zajdi k doktorovi a uvidíš.
🙂

slundo
9. kvě 2012

Test ještě nemusí být pozitivní, počkej klidně i týden a budeš moudřejší 🙂

crawler
9. kvě 2012

a nebo to může být časný potrat a mrcha ještě dorazí...samozřejmě přeji tu lepší variantu v podobě druhé čárky na testu 😉

jop
9. kvě 2012

jak radí ostatní, ještě týden počkej.. jinak já jsem měla stejné příznaky jako před dostáním menzes a byla jsem těhotná 🙂

eficenka
9. kvě 2012

mě vynechala MS, zašla jsem na gyndu a na vaječníku byla cysta... Tak se radši objednej 🙂
Držím palce ať je to těhotenství

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru