14 dní zpožděná menstruace, mám jít k doktorovi?

whooro
21. lis 2013

Ahoj, mohla bych poprosit o vaše názory? Jsem momentálně trochu nesvá, dnes je to přesně 14 dní, co mám zpoždění MS, testy jsem samozřejmě dělala od prvního dne až do teď, většinou na nich byly duchové, ale asi jsou na všech.Před rokem jsem vysadila HA, první cyklus byl delší, jinak všechny v pohodě a pravidelné, délka 32,33 dní. Zkoušela jsem během cyklu ovu testy, byly negativní ještě 22 DC, pak jsem to vzdala, byli jsme na dovče. Sex byl a dost 😀 tzn. mohla jsem teoreticky otěhotnět až ke konci cyklu. Pobolívá mě podbřišek, prsa na dotek citlivá, bradavky pálí. Mám možnost jít zítra k dr, má to cenu - např pro vyvolávačku a na UTZ, nebo bych měla ještě třeba týden počkat, jestli ms nedorazí?
Děkuji a pěkný den!

lucina90
21. kvě 2017

@kebule123 ještě koukám, že jsem brala Mastodynon kapky, volně k sehnání, řekla mi to gyndařka. Taky k úpravě pomohly, když to bylo fakt už dlouho bez ms..jak dorazila, stačil čaj

kebule123
21. kvě 2017

@lucina90 a ovulaci jste si hlídala pomocí ovulačních testů nebo jste si měřila teplotu?

kebule123
21. kvě 2017

@lucina90 Myslíte že mastodynon jsou lepší kapky jak Gynex?

lucina90
21. kvě 2017

@kebule123 ovulaci jsem si nehlídala ještě moc, spíš jen podle hlenu nebo, že mě bolely vaječníky. S Gynex nemám zkušenosti, kapky jsou taky přírodní, tak jsem dala na svou dr

dewidss
24. dub 2019

dobrý den mám 14 dní zpoždění MS test byl negativní 😔 mám si dojít k doktorovy ?

hshdbdj
8. čer 2022

Dobry den chci se zeptat má marihuana neaky vliv na menstruaci už mam spozdeni 18 dni a bojim se ze se mi už menstruace neobjeví.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru