14 dní zpožděná menstruace, mám jít k doktorovi?

whooro
21. lis 2013

Ahoj, mohla bych poprosit o vaše názory? Jsem momentálně trochu nesvá, dnes je to přesně 14 dní, co mám zpoždění MS, testy jsem samozřejmě dělala od prvního dne až do teď, většinou na nich byly duchové, ale asi jsou na všech.Před rokem jsem vysadila HA, první cyklus byl delší, jinak všechny v pohodě a pravidelné, délka 32,33 dní. Zkoušela jsem během cyklu ovu testy, byly negativní ještě 22 DC, pak jsem to vzdala, byli jsme na dovče. Sex byl a dost 😀 tzn. mohla jsem teoreticky otěhotnět až ke konci cyklu. Pobolívá mě podbřišek, prsa na dotek citlivá, bradavky pálí. Mám možnost jít zítra k dr, má to cenu - např pro vyvolávačku a na UTZ, nebo bych měla ještě třeba týden počkat, jestli ms nedorazí?
Děkuji a pěkný den!

blahova_andrea
3. pro 2013

@whooro to je mi moc líto, já ti to tááák přála. byl by to úžasný dáreček pod stromeček ☹

whooro
autor
3. pro 2013

to víte, že je mi to líto, ale lepší, než pořád přemýšlet nad nějakým nemožným scénářem. Prostě se jede od znova a basta. @lucina90, někdo to tu musí přece "vyhrát", držím palce

marcellllka
4. pro 2013

ahoj dneska sem si sla koupit test a druha carka tam je uplne silna jde pekne na kilomert videt jen zda tomu muzu verit???????

verunka022
4. pro 2013

Ahoj holky chci se zeptat posledni mesicky jsem mela 15.10 a od te doby nic mam to pravidelne.15.11.jsem byla u doktorky na preventivce tam mi rekla ze je vse dobrý.Minulej tyden v utery jsem si delala test byl negativni a od te doby jsem si zadnej nedelala.Asi tehotna nemuzu byt to uz by se na testiku objevilo.Dekuju za odpoved 🙂

lucina90
4. pro 2013

@marcellllka ja myslim, ze muzes 🙂

marcellllka
4. pro 2013

snad .....,tet porovanam testy z dizkuzi co meli a byli tehotne no test stejne tak vysel, skusim ho rano a uvidim, jako snad poprve min. mesic jak sem to zkousela byly testy slabucke az skoro zadne pak nic,neresila a az dn eska a uplne proste na metr daleko to jde videt ze ta druha tam je krasna, nemuzu uverit ze by to vyslo porad si rikam co kdyz ne...,a test je falesny ale cetla sem ze falesne muze byt cystou ale tu nemam. a prej kdyz falesne tak ma byt slaba , a ne silna? me by zajimalo zda nejaka mela druhou carku na testu silnou a nebyla.....,?projela sem celej internet a nenasla sem.jen s duchem ze to treba bylo cystou nebo buh vi cim, ale aby vysel tak moc pozitiv a nebyli?no rano to zkusim a hned napisu jak vysel snad jak dnesni test uplne se modlim..:/

marcellllka
4. pro 2013

a tet me jen tak z hecu napadlo zda k tomu patri dalsi vec ktera me tento tyden trapi.....,jsou dve veci mam 3 den teplotu 37 a neco jak kdy....,ale spise sucho v puse...,v praci sem mela kvuli tomu curbes bo sem sla rano a upe az se skoro dusila slzy a otocila a sla do obchodu pro piti a uplne me servala ze jsem prisla jen o minutu pozde a tet a porad me to trapi:(, a tak na netu tet studuju a prej je to v tehu tak ze by?:D

marcellllka
5. pro 2013

tak test hotovy a uplne dalnice tak ze by?

lucina90
5. pro 2013

@marcellllka gratuluji, objednej se k dr 🙂

marcellllka
5. pro 2013

dekuji🙂 ale radsi jeste ne at se to nezakrikne volala sem a rekla sem ji vse a ona ze je to uz na 95 proc. na 100 zatim ne...,bojim se aby to nebylo mimodelozni nebo potrat upe se toho nejhorsiho bojim:(( jdu tam pristi patek ......,tak snad to uvidi uz na tom ultrazvuku....,

lucina90
5. pro 2013

@marcellllka neboj se, chce to myslet pozitivne a nestresovat se a uvidis 🙂. Drzim palce, at je vse ok..ja furt nedostala ms, zitra zacinam brat kapky Mastodynan a snad mi pomuzou na upravu cyklu..uz mam 64 dni od posledni ms a jediny co mam jsou chute na vse 😀 ale to ta zima...

marcellllka
5. pro 2013

je v pohode celej den me boli v pod brisku ale ne tlaky chvilkama az moc ne extreme ale celkem dost,?:( neni to problem?skoro takove pichani...,nevim ja to neumim popsat..:((

marcellllka
6. pro 2013

dneska ze skusim jeste posledni a mamce jeden no a me uz to snad silnejsi ani nejde....,dneska bylo uplne silne, no a mamina to namocila cele:DDDD rikam po tu caru tak a tak a pak a ona vzdyt tam nic neni:DD a ja se jdu podivat a cele mokre:DDDD no tak asi fungujou hehe

lucina90
6. pro 2013

@marcellllka to by neměl být problém, holky tu všude píšou, že je bolí břicho jako by to měli dostat, je to normální, protože se roztahuje děloha, pokud by tě to bolelo hodně tak jdi k doktorce radši..

marcellllka
6. pro 2013

tak yjsem cetla ....,ne moc normalne...,a co me stve bradavky normalne uz tet jsou zvetsene az mi to prijde nechutne hehhe, no snad to neni mimodelozni nebo tak si myslim ze kdyz sili az moc testy atd tak neni mimodelozni ne?:( jak poznat ze nejde o mimodelozni?:(

lucina90
6. pro 2013

@marcellllka to nevím, s tím nemám žádné zkušenosti..uvidíš pak na kontrole

chris_n
6. pro 2013

@pisisvori ja nevím, můj chlap nosí trenky a můj táta nosil vzdycky slipy 😀

cervenakarkulka
1. led 2014

Ahoj holky, tak se pridavam. Uz jsem psala na jedne diskuzi tady. Již mám dva týdny zpoždení, a TT ukazuje negativní. Mám ještě šanci? Píchání v podbříšku se občas ozve a mám citlivý nos - občas se mi udělá úplně na zvracení a motá se mi hlava. Co myslíte, holky?

cervenakarkulka
1. led 2014

Doktorka bude až v pondělí, tak tam za ní hned zaběhnu.

sarkad2856
1. led 2014

@cervenakarkulka Tak sance je tady vzdycky,ale asi bych si zasla k mudr. A ta veme krev na hcg...a pak by se videlo

cervenakarkulka
2. led 2014

jj, to je vlastně jediný, co mi zbývá. Vím, že je tu dost holek, co měly testy negativní a přesto byly, ale tak zase vím, že nemusím být nutně jedna z těch. Už aby bylo pondělí... ☹

duty
2. led 2014

Ahoj holky, pořád sem tak načuhuju a už jsem se rozhodla se konečně zaregistrovat...
cervenakarkulka měla jsem uplně stejný problém a dnes jsem byla u doktorky...jak je to dlouho, co nebereš antikoncepci?

cervenakarkulka
2. led 2014

@duty cca třetí měsíc. Po dvakrát přišla stejně jako při HA a ted už dva týdny neprisla. jak jsi dopadla ty?

duty
2. led 2014

cervenakarkulka: já už neberu od května a měla jsem to v pohodě až do listopadu, teď po dva měsíce zpoždění minimálně týden, vždycky na vyvolávačku a dneska další, navíc mi doktorka našla nějaké srůsty po cistě, o které jsem ani nevěděla... ☹ předepsala mi na spravení utrogestan, tak uvidíme, co to udělá, je to teda i na podporu těhu...

duty
2. led 2014

brala jsem předtím antikoncepci 9 let a prý je to normální, že tělo pak takhle blbne...

cervenakarkulka
2. led 2014

a na krev půjdeš? Je to sice možné, že to jsou hormony, ale na krev půjdu stejně. Ach jo, toho se právě bojím, aby tam nebyl nějaký problém. Člověk by se už těšil na mimi a ono tohle.

duty
2. led 2014

Asi nepůjdu, mám tak zodpovědnou doktorku, že kdyby to bylo nutné, tak mi vezme krev rovnou...on to žádný problém není, teda doufám, že ty léky srovnají, ono mi nic jiného nezbývá, HA je prostě svinstvo a já hlavně nedělala ani pauzy celých 9 let...teď toho fakt lituji, huntuje to tělo a normální ženský organismus, ale co, teď léky a snad to bude dobrý, máte ještě někdo s něčím podobným zkušenost?

duty
7. led 2014

@cervenakarkulka: Tak jak jsi dopadla?

cervenakarkulka
7. led 2014

ahoj, no dopadla jsem tak, že mě doc vyšetřila, poznamenala, že mám zvětšenou dělohu, ale jinak nemůže nic konkrétního říct, takže jdu ve čtvrtek na ultrazvuk. Takže další čekání. Zatím bez MS a test včera stále negativní. Na palici.

cervenakarkulka
12. led 2014

@duty pokračování. na ultrazvuku mi našli cysty. takže tak.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru