15 dní po vysazení antikoncepce špiním. Jsem těhotná?

veronikapigi
19. črc 2013

Ahoj chtěla bych se jen zeptat 3.7.jsem dobrala HA a jako normalne jsem po 5 dnech dostala menstruaci ale jelikoz jsem chtela vysadit tak uz jsem ji po 7 dnech pauzy nevzala.11 tého a 12tého tento mesic jsem měla pohl.styk se svým přítelem nechraněný a ted mě od 15tého pořád bolí v podbřišku a od včera jsem začla malinko krvácet takové to špinění ale červené občas hnědé.Nevíte co to muže být jeslti se tělo vyrovnava s tím,že už neberu prášky nebo možne otehotnení?Vysadila jsem ji poprvé brala jsem ji5let.Děkuju

sarkad2856
19. črc 2013

Ahoj,ono záleží zda je to krvácení červené nebo jen špinění.Sex byl tedy hned po MS?Jak jsem pochopila.Vypadá to že těhotná by si být neměla.Ono pokud máš ovulku tak ano.

prcek91
19. črc 2013

možný je asi vše ale mě doktor říkal že hat působí ještě minimálně 7 - 10dní po tom co vemeš poslední prášek, vlastně pokud bereš prášky 21 dní pak máš 7 dní pauzu a bralo se další platíčko tak těch 7 dní furt HAT působí, takže ti teoreticky až do 10.7. působila..ale asi se může stát vše..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru