19 DPO a testy negativní, mám si ještě dávat naděje?

myskaq
5. zář 2013

Holky dnes je to 19 dni po one noci. Testiky jsem zkousela I drive 11,13,14 DPO ale nic , dnes 19 DPO znova , testovala jsem rano a dokonce jsem si objednala z netu 10 citlivost protoze Tady v Britanii to neni bezne koupit. Od predvcerejska je mi spatne na zvraceni, ale neni to nic hroznyho a k tomu mam tlaky v podbrisku + takove pichani. Do ms mam necele 2 tydny. Myslite ze tam jeste nejaka na deje je? Sla bych na krevni testy ale Tady se za to plati majlant :(

lindafr
5. zář 2013

Pokud víš 100%, že ovulace byla před 19ti dny, tak bych si osobně moc nadějí už nedávala. Minimálně duch by tam být už určitě měl.

myskaq
autor
5. zář 2013

To prave nevim :(

berenika39
5. zář 2013

@myskaq když máš do ms dva týdny, tak jsi poslední ms měla před dvěma týdny, a to znamená , že jsi měla ms po tom, co si myslíš, že jsi mohla otěhotnět? když jsi mohla otěhotnět před 19 dny....nějak nechápu....🙂

llluckaaa
5. zář 2013

@berenika39 Taky se nemůžu dopočítat 😉 Leda by byl cyklus delší, jenže to mi zase vychází, že DPO bylo v době menstruace 😒

tiburcia
5. zář 2013

je blbé že nevíš ovulaci... otěhotnět můžeš +-5 dní před ovu, takže když je to 19 dní od posledního sexu, je to cca 14 dní od ovulace (odhadem) a to už by na testu duch byl.. ještě bych zkusila obden.

alenka_p
5. zář 2013

Jestli máš do MS necelé dvy týdny, tak byla ovulace teď někdy, určitě ne před 19 dny, jak jsi přišla na to, že jsi 19 DPO?

haaaluska
6. zář 2013

nie kazda co je na konovi je taký chytrolín a vie kedy ovuluje.

myskaq
autor
6. zář 2013

@berenika39
@llluckaaa
@tiburcia
@alenka_p

Holky to ja nevim mozna jsem si to odvodila spatne. Mam v to
Zmatek :( tu ovu jsem odvodila tak ze jsem v te dobe co jsem s pritelem spala , mela kremovity vytok..trval 3 dny , zhruba,tak jsem myselela ze to je Ono . Ja si nepocitala nikdy kdy mi ovu vychazi mimi jsme neplanovali a ani neplanujeme zatim ale kdyby se Stalo tak by nam to samozrejme nevadilo. Uz jsem tu v 1 duskuzi psala ze pak po tech 3 dnech of tuleni jsem dostala ms . Proto pak mi ta ovu prisla divna pred ms:/ ale cetla jsem spoustu pripadu kdy se to stava kazdopadne nebyla jsem nijak nachlazena v te dobe a ani nemocna :/ mozna je blbost si to myslet ze otehotnim pred ms ale vim ze ta moznost je, mozna mala ale je.. Jeste podotknu ta ms byla slaba o dost nez kdy jindy a spise jsem spinila skoncilo to po 5 dnech .. Jen me picha porad v podbrisku a je mi obcas zle ale myslim ze test by uz vazne ducha ukazal. Mozna vam to prijde nelogicke ale je x pripadu kdy zena otehotni kdykoliv ..

llluckaaa
6. zář 2013

@myskaq Tak to bych řekla, že těhotná nejsi. Už by to testy ukázaly.

myskaq
autor
6. zář 2013

@llluckaaa

Asi jo no :/

alenka_p
6. zář 2013

@myskaq krémovitý výtok neznačí ovulaci, kolem ovulace je naopak hlen průhledný, vodový. krémový je spíš před MS ;)

myskaq
autor
6. zář 2013

Aha tak to bude asi Tim 🙂 no nic :( kazdopadne mam tu fotku a nvm jestli tam vidim ducha nebo ne :/
@alenka_p

myskaq
autor
6. zář 2013
alenka_p
6. zář 2013

@myskaq já tam nic nevidím...

myskaq
autor
6. zář 2013

@alenka_p 🙂 no necham to tak byt.. furt to resim a pak si jen vsugeruju kravinky do hlavy... :/ 🙂

veronikapigi
6. zář 2013

ty hele zkoušela jsi si víc testu nebo jen jeden? Pokud vidim dobře,tak tenhle vypada,že je špatnej páč ta čárka má být víš jeslti nejsi těhotná tohle je ta druhá čárka.Mrkni na návod a tam to je ukazaný jak vypada negativní a jak špatný. 🙂 Možná se mýlím ale přijde mi to tak

myskaq
autor
6. zář 2013

@veronikapigi ja jsem jich delala vice on je dobre udelany Jen ta fotka je Tady blbe otocena ma to byt na opak to zelene hcg ms byt na prave strane neslo mi to Tady otocit :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru