2 dny zpoždění MS, test negativní. Mám ještě počkat?

pavlisak
15. srp 2013

Ahojte,už 2 dny mám zpoždění,pálí mě prsa,mam zvýšenou teplotu a je mi na bliti. Přitom mam tt negativní. Mám ještě počkat a udělat si tt později,nebo můžu mít pomalu radost?

weroniqua1992
15. srp 2013

testík si udělej tak za týden a uvidíš =) u nekoho se druhá čárka muže objevit déle

sarkad2856
16. srp 2013

@pavlisak Ano můžeš,test si udělej za pár dní,ono záleží kdy byla ovulka 😉

pavlisak
autor
16. srp 2013

Byla bych hrozně ráda kdyby to vyšlo,už dlouho se snažíme.

sarkad2856
16. srp 2013

@pavlisak To věřím my taky 😒

sonik05
16. srp 2013

Zkus si koupit test od firmy clearblue, je hodně citlivý. Dělala jsem si ho druhý den po zpoždění a slabá čárka na něm vidět byla. Držím palce až to vyjde 😉

pavlisak
autor
16. srp 2013

@sonik05 tak ho zkusim,dekuju.

speedygon
16. srp 2013

2 dny zpoždění MS nic není, může to být jen zpoždění...navíc má-li přijít MS, může být test díky hormonálním změnám falešně pozitivní. Vím, nepotěšila jsem, ale raději se neradovat a potom být mile překvapená, než se radovat a potom nic....ještě bych s testováním vyčkala

pavlisak
autor
16. srp 2013

@speedygon Tak nějak ve skrytu duše doufám,že by snad,ale zase na druhou str.,při mém štěstí to zase nevýjde.

crazyduck85
17. srp 2013

Ahojky. Při mém prvním těhu jsem měla test pozitivní až skoro 2 týdny po vynechání MS.. tak bych počkala ještě pár dní a pak udělala test znovu 🙂)

hiericka
19. srp 2013

ahoj, mam podobné dilema, akorát s tím, že menstruaci jsem měla mít mezi 8 - 12.srpnem a do teď nic a je 19.ctého, a navíc jediné co jsem spozorovala tak, že mám nafouklý podřišek a test mi vyšel negativní..nikdy se mi to takhle neopozdilo, ani po vysazení prášků min. rok. v lednu kvůli Leidenské mutaci...a navíc jsem měla jit na preventivní zákrok, který ted musím odvolat..jsem ted nervozní..takže taky si počkám ještě pár dnů a zkusím test znova...co myslíte vy holky?

pavlisak
autor
26. srp 2013

Takže zase jen plané naděje ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru